FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Po budowie... Jaki odpoczynek?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ozanna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 10:53 am    Temat postu: Po budowie... Jaki odpoczynek? Odpowiedz z cytatem

Witajcie...Smile W końcu jesteśmy po przeprowadzce do naszego nowego domu!!! W końcu!!! Nie będę się rozpisywać, ile to czasu i wysiłku, bo sami dobrze wiecie... Teraz pora na odpoczynek!!!! Dzieci są u dziadków a my planujemy właśnie romantyczno-triumfalny weekend w SPA. Interesuje nas Karpacz, bo tam się poznaliśmy:-) Odświeżymy wspomnienia, żeby z nową energią wkroczyć do nowego domku:-) Polecicie jakiś dobry hotel? Tylko nie sieciówkę, tam jest tak bezosobowo...((( Coś z klimatem, z indywidualnym podejściem do klienta, żeby było miło...Smile masaże też się przydadzą, oj, przydadzą się...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
beatrycze
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest w Karpaczu kilka naprawdę ciekawych miejsc, które mogły by się Wam spodobać.
Napisz tylko jaki przedział cenowy Cię interesuje, czy gwiazdki mają dla Ciebie znaczenie i czy planujesz dłuższy pobyt, czy tylko weekendowy wypad Wink
Aha i czy jeszcze czy interesują Cie jakieś konkretne zabiegi, czy to SPA to raczej tylko jako taki miły dodatek do całości?!?
Te wszystkie warunki spełnia ten hotel Greno http://hotelgreno.pl/ - polecam ci:-)


Ostatnio zmieniony przez beatrycze dnia Wto Sie 04, 2015 9:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jan23kme
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić hotele Dr Irena Eris, ale to już droższy wypad. Z troche tańszej oferty to fajnie jest na basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiem. Polecam również hotele w Mrągowie.
_________________
Wyjątkowe domy drewniane od firmy Drewneo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alfi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz określić przedział cenowy, będzie łatwiej nam coś dla ciebie wyłuskać z bardzo bogatej oferty noclegowej w Karpaczu:-) Dobrze, że zaznaczyłaś, że sieciówki odpadają, już jest mniej:-) Czy gwiazdki mają dla ciebie znaczenie, czy tylko klimat hotelu? Bo jest tam parę klimatycznych, rodzinnych hotelików...Smile Sprecyzuj swoje wymagania i my na pewno sprężymy się z propozycjami dla ciebie:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kemada
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, gratulacje z okazji przeprowadzki. Nie ma to jak być na swoim. Wiesz co ja Tobie sugeruje poszukać jakiegoś hotelu w sieci, który w swojej ofercie ma różne pakiety typu „romantyczny wypad we dwoje” albo „aromatyczne wakacje”. Dokładnych nazw nie pamiętam, ale zwykle w takich zestawach jest znacznie taniej. I naprawdę można porządnie wypocząć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi także marzy się taki wypad do SPA z prawdziwego zdarzenia:) Coś wspaniałego, a do tego takie romantyczne miejsce, jak Karpacz to czego chcieć więcej:) Mi do szczęścia już niczego by nie brakowałoSmile W Karpaczu baza noclegowa jest bardzo rozbudowana, jednak mamy sezon turystyczny, więc może być nieco ciężko z noclegami;/ W każdym razie poszukajcie czegoś w pakiecie dla dwojga , wtedy można sporo zaoszczędzićSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybrałbym Karpacz, z hotelem nie powinno być problemu Gołębiewski, Vivaldi czekają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mogę sobie pomażyć o wakacjach w tym roku. Właśnie ruszamy z budową i czeka nas mnóstwo pracy. Sami wiecie jak to jest z budową :/ Zastanawiam się nad wypożyczeniem sprzętu na budowę z http://www.betrix.pl/wypo-yczalnia-sprz-tu.html bo praktycznie nic nie mamy a budową zajmuje się mój mąż i tata. Pewnie zatrudnimy jakąś małą ekipę ale nie sądzę by mieli potrzebny sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komi23ek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak ktoś wcześniej wspomniał - polecam Karpacz - można znaleźć tam fajne hotele, które jednak kosztują - ja polecam pensjonat Apollo, mają dobre ceny i bardzo fajny standard pokoi oraz jedzenia - no i jest blisko wszędzie!
_________________
Sprawdzone kominy schiedel dostępne online!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam Białkę Tatrzańską. Ze wszystkich miejscowośći w górach ta jest zdecydowanie moją ulubioną.Wiele atrakcji, bardzo dobre ceny, o wiele korzystniejsze niż w Zakopanem. Z noclegami nie ma problemu nawet w sezonie

Znajdują się tam również świetne termy . Zobacz sobie:
http://www.termabialka.pl/

Jest to bardzo duży kompleks basenów oraz saun. Wiele osób jest zdania,że takie miejsca są jedynie za granicą ale w Polsce jak widzisz równięz można znaleźć.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 6:43 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Mmm spa to idealny pomysł na odpoczynek po budowie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawel-00
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panorama hotelu Greno:
https://goo.gl/OlVH2E
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 74

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spa dla relaksu i kosmetyczka i fryzjerka z przymusu bo przecież podczas remontu wszsytko sie niszczy od cery zaczynając a na paznokciach kończąc. Nigdy nie wiem kiedy bede miała czas na takie przyjemności wiec ciezko jest mi zaplanować, dlatego zawsze na ostatną chwilę szukam na http://usluginabialolece.pl/pl/ogloszenia/zdrowie-i-uroda.htm?subcategory=114 jakiś wolnych terminów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełna zgoda. Ja korzystałam z gabinetu Gabiline http://gabiline.pl/ w Twardogórze. Zawsze wychodzę od nich piękniejsza i zrelaksowana. Lubię zabieg z kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi „HIALURON + R” ładnie nawilża i zwiększa napięcie skóry, zdecydowanie wygląda ona lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy