FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Podejście do remontu.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ciupek
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 11:55 am    Temat postu: Podejście do remontu. Odpowiedz z cytatem

Wielkimi krokami zbliża się wiekopomna chwila jaką niewątpliwie dla mnie będzie remont mieszkania. Zbieram informacje. Sprawdzam koszty, aby mój budżet nie był mega mocno nadszarpnięty. Ściany, podłogi już mam wybrane. Zastanawiam się teraz czy rolety elektryczne to dobre rozwiązanie czy lepiej zainwestować w tradycyjne rolety ręcznie opuszczane?? Albo macie jakiś inny pomysł na osłonę okien.

Ostatnio zmieniony przez Ciupek dnia Pon Cze 08, 2015 11:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
minionek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepsze są rolety tradycyjne. Są tańsze, trwałe i służą mi przez wiele lat. Jestem natomiast negatywnie nastawiony do rolet elektrycznych, które mieli moi znajomi. Po pewnym czasie pojawiły się problemy z mechanizmem sterowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vellon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od poziomu Twojego lenistwa;) Myślę, że nie ma potrzeby kupować rolet elektrycznych, akurat to nie musi być na prąd... Chociaż oczywiście dużo wygodniej mieć żaluzje na pilota, żeby nie musieć zawsze chodzić aby podsuną czy opuścić żaluzje. To Twój indywidualny wybórSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciupek
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że jak zainwestuje w takie lepsze rolety to nie będę miał problemu z mechanizmem w roletach. Nie zawsze takie rolety montuje się z lenistwa. Coraz więcej mówi się o inteligentnych budynkach, a taka roleta byłaby namiastką takiego właśnie budynku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy