FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Podstawówka na Ochocie - Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SteffAnja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 96

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 4:31 am    Temat postu: Podstawówka na Ochocie - Warszawa Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie szukania szkoły podstawowej dla córki, miejsce jak w temacie. Nie wiem jeszcze czy publiczna, czy też prywatna, jestem otwarta na każdą propozycje, więc i każdą opinie chętnie przeczytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
MacieX822
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 101

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 4:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie za daleko od mieszkania, domu. Wiadomo, że dojazdy w Warszawie mogą być bardzo męczące, nie bierz jednak tylko odległości pod uwagę. Ja wybrałem idealnie - Te Vizja z Ochoty właśnie jest w miarę blisko, a ta szkoła to najlepsze co mogłem wybrać dla syna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimm82
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 44

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te Vizje również mogę polecić. Co prawda drugi rok chodzi tu mój syn, jeszcze ta pandemia... no ale i tak szkoła zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Wszystko dobrze zorganizowane i zrobione z myślą o dzieciach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SteffAnja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 96

PostWysłany: Sro Lip 21, 2021 3:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka rzeczy na które powinniście zwrócić uwagę, no ale też ja kierowałam się trochę instynktownie i za namową znajomych. Ogólnie wybrałam bardzo dobrze. Postawiliśmy z mężem na prywatną szkołę dla dziecka i lepiej wybrać nie mogłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy