FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pomysł na e-sklep
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawel1994
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 6:58 am    Temat postu: Pomysł na e-sklep Odpowiedz z cytatem

Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o moim pomyśle. Wymyśliłem stworzenie sklepu internetowego, w którym sprzedawałbym początkowo wyłącznie koszulki dziecięce. Aktualnie potrzebny mi producent odzieży dziecięcej i jestem na etapie poszukiwań. Jak już znajdę to powoli rozpocznę działania marketingowe. Koszulki moje chciałbym oprzeć na drukowaniu na nich ciekawych grafik wymyślonych postaci animowanych. Dlatego myślę, że zainteresowałbym tym młodsze grono odbiorców w granicy do 13-15 lat. Czy myślicie, że mogłoby mi się to opłacić? Bo w sumie rynek odzieży jest chyba nieograniczony i na dobre koszulki zawsze znajdą się chętni Smile Co o tym myślicie?
_________________
mam na imię paweł mieszkam w warszawie i studiuje germanistykę


Ostatnio zmieniony przez pawel1994 dnia Sro Sty 27, 2016 6:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karola_24
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 74

PostWysłany: Pią Sty 15, 2016 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i się opłaca, tylko musisz mieć dobre ceny, oryginalne wzory i oczywiście dobrą reklamę. Bo tak naprawdę reklama jest najważniejsza, żeby się wybić tak naprawdę. Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomigiel2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sty 20, 2016 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się twój pomysł. Życzę Ci powodzenia.
_________________
Naukowcy to robotnicy, którzy produkują cywilizację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł masz bardzo fajny i trzymam kciuki aby udało się go zrealizować. Pomyśl koniecznie o reklamie dla swojego biznesu. Pomóc ci może specjalista adwords łódź. Warto pomyśleć też o pozycjonowaniu innych formach promocji w sieci. Jeśli nie zaryzykujesz to się nie przekonasz czy ci się to opłaci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Czw Lut 04, 2016 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak planujesz własny biznes to zerknij na tą stronę http://abc-podatki.pl/pit-37/ Dowiesz się jak się rozliczać z podatków, jakie są terminy, co możesz odpisać w rozliczeniu. Są też druki do pobrania. Dużo przydatnej wiedzy dla każdego przedsiębiorcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu postawiłabym na reklama adwords warszawa i pozycjonowanie jeśli chcesz wypromować ten biznes. Poza tym poszukaj dobrych dostawców materiału i kogos kto zaprojektuje dla ciebie naprawdę oryginalne ubrania. Jakby nie patrzeć konkurencja jest dość duża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja równiez polecam kampanie adwords, pozycjonowanie i portale społecznościowe, ale jestem zdania, ze warto działać również poza internetem. Zobacz sobie portfolio studio Politański Brand Design z Łodzi. Znalazłem w nim [url="http://pbd.pl/portfolio/salve-medica/"]salvemedica[/url] i jestem zdania, ze wykonali kawał dobrej roboty. Oferta salvamedica prezentuje się teraz naprawdę świetnie zarówno w sieci jak i w siedzibie firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 453

PostWysłany: Sob Lut 06, 2016 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio widzialam sklep majacy w ofercie liny stalowe wiec juz nic mnie nie zadziwi w internecie:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elkaa
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 16

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zabawki dla dzieci? Jest tyle okazji aby kupować dzieciom zabawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy sprzedawać owoce, więc potrzebne nam są pojemniki na owoce erg-system. Na pewno się sprawdzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od tego jaki masz budżet w jaką reklamę zainwestujesz no i czy wiesz coś o prowadzeniu biznesu. Dużo przydannych informacji znajdziesz w takich http://cenabiznesu.pl/-ile-kosztuje-zalozenie-firmy artykułach. W tym którym Ci akurat wkleiłam jest o kosztach założenia firmy jednak jest tam o wiele więcej fajnych artykułów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep internetowy to dobry pomysł pod warunkiem, że masz dobrych dostawców, którzy oferują wysokiej jakości towar. Poza tym trzeba liczyć się ze sporymi wydatkami na reklamę. Nie ruszysz z biznesem bez pozycjonowania i aktywności w social mediach. Poza tym trzeba dbać o poprawny kontakt z klientem, tu może przydać się narzędzie o nazwie https://serwersms.pl - koszty prowadzenia kampanii za pośrednictwem takiej platformy nie są duże, system można łatwo skonfigurować z komputerem, bądź innym systemem np. stroną internetową albo aplikacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach warto inwestować w marketing mobilny, w końcu większość z nas nie rozstaje się z telefonem komórkowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja praktycznie nie robie ostatnio zakupów w sieci bo od dawna nie są one tak opłacalne jak te w sklepach stacjonarnych które zaczęły przyciągać klientów nowymi okazjami i promocjami. Sama mam nawet specjalną aplikacje z okazjami oraz drugą, dedykowaną zakupom w żabce: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zabka&hl=pl dzieki której codziennie mogą skorzystać z jednej dodatkowej promocji. Przy takiej konkurencyjności dodatkowe płacenie za przesyłke i czekanie na paczke po prostu mija się z celem. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ancwan
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 51

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry sklep byłby na przykład w gadżetami technologicznymi, można je sprowadzić nawet z Chin - jest to opłacalne, bo i tak wiele ludzi je kupuje chociażby na Allegro. Co jest trendem w takich sklepach, możecie zobaczyć na tym blogu - http://www.itechinfo.pl - według mnie to prawdziwa kopalnia wiedzy, o tym co warto kupić. Ja na przykład teraz będę kupował Xiaomi MiBand 2 jak tylko wyjdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy