FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Poprawna wymowa u dzieci- jak o nią zabdać?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sosenka91
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 8:46 pm    Temat postu: Poprawna wymowa u dzieci- jak o nią zabdać? Odpowiedz z cytatem

Problemy z wymową to problem, który dotyczy wielu dzieci.
Trzeba z tym walczyć od najmłodszych lat. Co myślicie o takich pomocach edukacyjnych jak tutaj: http://juniora.pl/poprawna-wymowa-c-59.html?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Szmirowaty187
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popytaj może wśród znajomych, często się ktoś trafi z jakąś wiedzą na taki temat. A to na pewno lepsze źródło wiedzy niż forum Smile. I wtedy masz pewność że nie ma tam nawet śladu żadnego zakłamanego marketingu - jak to często bywa na stronach internetowych czy innych portalach z odnośnikami do sklepów.
_________________
elektroniczna wymiana danych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarczy pójść z dzieckiem do logopedy, on już się zajmie naprawą aparatu mowy dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także radzę wybrać się do logopedy jeśli dziecko ma problemy z wymową. Warto zgłosić się prywatnie, po prostu łatwiej zapisać się na wizytę i terapię. W Warszawie dobre opinie słyszałam o gabinecie na ul. Koncertowej, na wizytę można się zapisać przez logopeda kabaty - powinni pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 836

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na początku starałam się ćwiczyć z dzieckiem sama w domu. Nie obyło się jednak bez wizyty w poradni. Ponieważ terminy na NFZ były bardzo odległe, to zdecydowaliśmy się na prywatną wizytę w ośrodku LOGOS DTR na warszwskim Targówku. Po wstępnej konsultacji zostały zaproponowane konkretne ćwiczenia, które znacznie pomogły mojej córci. Teraz wada wymowy jest już tylko przeszłością Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dominikawew
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizyta u logopedy http://studiomowy.com.pl/ bardzo mi pomogła. Chociaż moje dziecko nie potrzebowało terapii logopedycznej to dowiedziałam się jak zadbać o poprawną mowę. Bardzo dobry logopeda, którego polecam jeżeli szukacie w Krakowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz cwiczyć z dzieckiem jego wymowę za pomoca takich rzeczy jak na przykłąd https://www.eduksiegarnia.pl/logopedia Logopedia u dzieci jest bardzo czesto zaburzona i to od nas rodziców zależy w głównej mierze jak szybko zareagujemy. Warto ćwiczyć z dzieckiem wymowę od najmłodszych lat. Tak aby dziecko nie popełniało błędów wymowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największą pomoc dziecko może otrzymać u logopedy. On nauczy je poprawnej wymowy. Jeżeli mieszkacie w województwie pomorskim to wybierzcie się do www.provobis.com.pl Znajduje się tam świetna poradnia logopedyczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annalu13
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 77

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko jąkało się przez wiele lat. Zaczęliśmy chodzić na terapię do jąkanie specjalista i widzimy widoczne efekty. Mówi coraz lepiej. Nie ma co czekać z leczeniem, najlepiej zacząć od razu jak widzimy problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2020 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie też ofertę tego sklepu internetowego https://www.komlogo.pl/ Mają świetne pomoce logopedyczne i pedagogiczne, kupicie tam m.in. gry, książki, domina, karty do gry czy programy komputerowe. Atrakcyjna forma i interesujące zadania pomogą zachęcić wasze dziecko do wykonywania ćwiczeń. W każdym razie u nas dobrze się to sprawdza, dlatego cieszymy się, że trafiliśmy na tę firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Cze 04, 2020 4:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja równię zdecydowałem się na pomoc logopedy we wcześniej tutaj wspomnianej placówce pedagogiczno-psychologicznej http://www.provobis.com.pl/ Placówka ta znajduje się w Starogardzie Gdańskim, więc polecam ją wszystkim osobom z okolic tego miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
defer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 04, 2020 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto przede wszystkim skorzystać z pomocy logopedy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1625

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 5:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy dziecko się jąka, leczenie jąkania poznań jest najlepszym rozwiązaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rcrona
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, że półtoraroczne dziecko świetnie radzi sobie z obsługiwaniem tabletu czy smartfona, zazwyczaj budzi w jego rodzicach dumę. Tymczasem taka umiejętność powinna raczej zawstydzać i niepokoić. Świadczy ona bowiem tylko o tym, że maluch spędza przy urządzeniu za dużo czasu, co może spowodować między innym zaburzenia rozwoju mowy. Wiele więcej na ten temat znalazłam na tym portalu dla mam https://www.mamazone.pl/artykuly/male-dziecko/dziecko-1-3-lata/rozwoj-i-wychowanie/trzylatek-nie-mowi-przyczyna-moga-byc-urzadzenia-mobilne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo rodziców nie wie w jaki sposób przebiegają etapy rozwoju mowy, dlatego polecam zajrzeć na stronę https://katarek.pl/blog/kiedy-dziecko-powinno-zaczac-mowic/ , aby dowiedzieć się mnóstwo bardzo ciekawych informacji w tym temacie. Można wychwycić ewentualne nieprawidłowości w rozwoju mowy dzieci i szukać odpowiedniego wsparcia np. logopedycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy