FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Narzędzia ogrodnicze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie, że udzielacie również takich wskazówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zuza_98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 130

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosiarki oraz inny sprzęt do pielęgnacji ogrodu zasilane z akumulatorów litowo-jonowych od https://www.ogrodbezspalin.pl to znacząca zmiana jeśli chodzi o ograniczenie emisji spalin, która aktualnie jest tematem bardzo istotnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałam ostatnio glebogryzarkę. Bardzo przydaje się w ogrodzie. Jak wybierzecie sprzęt dobrego producenta typu https://www.stiga.pl/ , to w zestawie będą różne akcesoria, za pomocą których np. wyorzesz warzywa, wykopiesz ziemniaki, wypielęgnujesz trawnik, czy przeprowadzisz wertykulację mchu. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Budujew2018
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 15

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 10:12 am    Temat postu: Narzędzia do ogrodu Odpowiedz z cytatem

U mnie jest kosiarka, piła i kosa. Oprócz tego łopaty, szpadle, grabie, kopaczki do chwastów, pojemniki na ziemię do roślin itd. Co do większych sprzętów, takich jak właśnie kosiarka lub piła, to warto też mieć w zapasie części zamienne. Można wcześniej zamówić i w razie czego szybko naprawić sprzęt. Jeśli szukasz sklepu z częściami, to polecam zajrzeć tutaj: https://ogrodexmilicz.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od https://www.stiga.pl/ mam teraz dobrą pilarkę do drzewek. Ale używam jej też do przycinania drewna kominkowego. W każdym razie uważam, że STIGA to niezła marka. U mnie sprawdza się bez zarzutu i nie jest awaryjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zrobić sobie listę czego możecie potrzebować do ogrodu i zacząć sprawdzać producentów, ale również parametry techniczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które właśnie inwestują w narzędzia ogrodowe, polecam zajrzeć na stronę https://trzonkidrewniane.pl/ Od nich zakupicie drewniane trzonki do narzędzi ogrodowych. Warto w nie zainwestować, ponieważ trzonki drewniane najszybciej się z używają i trzeba je co jakiś czas wymieniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shining
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 50

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stiga jest faktycznie całkiem niezła, ale jest też wiele tańszych marek, które dają radę. Nawet czasem te chińskie modele się sprawdzają i są tańsze w utrzymaniu. Tak czy inaczej pamiętajcie żeby zadbać o te sprzęty typu pilarka i wymieniać na czas płyny, świece, filtry itp. Wszystko to znajdziecie w sklepie Skład Części https://skladczesci.pl/czesci_do_pilarki. Są tam elementy do napraw wielu urządzeń ogrodniczych wszelkich rodzajów i producentów, a także tańsze zamienniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wacla_w
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Mar 2020
Posty: 2

PostWysłany: Nie Mar 08, 2020 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pielęgnacji ogrodu przydatna okazuje się kosa , jest bardzo łatwa w obsłudze i pracuje się nią na prawdę bardzo przyjemnie , jak każde urządzenie ogrodowe czasami jakaś część się zużyje ale nie ma się czym przejmować bo na rynku jest dużo firm oferujących takie części , ja osobiście bardzo polecam profesjonalną firmę części do kosy , znajdziemy tam dużo części zamiennych do kos w bardzo przystępnej cenie , na prawdę bardzo polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz już w sumie po mału można mysleć o ogrodzie bo wiosna za pasem. Ja własnie wziąłem się za naprawe trawnika bo strasznie wygląda po zimie. Poza tym sprawiłem sobie nowa kosiarkę akumulatorową z ryobi bo trawnik mam wielki a kosiarka z przewodem ma dość mocno ogranizczony zasięg. Wiadomo, że do koszenia jeszcze daleko ale moim zdaniem sprzet lepiej kupować teraz bo w sezonie może być troche droższy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wacla_w
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Mar 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno bardzo ważną rzeczą do urządzenia ogrodu jest kosiarka , ładnie przycięta trawa dodaje dużego uroku takim miejscom , na rynku jest bardzo duży wybór sklepów oferujących tego tupu sprzęt ale warto też mieć pod ręką jakieś sklepy z częściami zamiennymi , ja osobiście polecam zajrzeć tutaj części do kosiarki znajdziemy tutaj duży wybór części do kosiarek w bardzo przystępnych cenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też chce kupić nową kosiarkę, już mam wybrany jeden model od ryobi. Podoba mi się akumulatowa 36V. Myślę, ze taka moc będzie odpowiednia do ogarnięcia koło 300 m2 trawnika, zawsze to ciszej i bez spalin przy akumulatowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukają nowych narzędzi do ogródka trafiam na stronę sklepu https://www.azallo.pl/
Oferta wydaje się bardzo szeroka. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie proste narzędzia i akcesoria do ogrodu bez problemu znajdziemy w wielu ogólnych sklepach. Powoli zaczynają pojawiać się w ofertach, np. na www.kaufland.pl/ i są warte uwagi, bo sama mam od nich kilka rzeczy. Wprawdzie obecnie pogoda jest jeszcze za bardzo kapryśna na jakieś większe prace w ogrodzie, ale warto powoli sprawdzać, co gdzie można kupić i czego nie mamy u siebie, żeby za jakiś czas kupić wszystkie brakujące rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammar24
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 236

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2020 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mówimy tutaj o wysokiej jakości narzędziach ogrodniczych to zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą - https://www.kammar24.pl/narzedzia-ogrodnicze-i-agd-c-33.html ponieważ poświęciliśmy takim propozycjom całą kategorię, a w razie pytań oczywiście służymy pomocą. Pozdrawiamy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy