FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowy sposób na tani kredyt ??
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Susenior
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 8:44 pm    Temat postu: Nowy sposób na tani kredyt ?? Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chciałbym wreszcie mieć swoje własne lokum ale brakuje mi trochę
pieniędzy.
Potrzebuję pomocy w sprawie kredytu ..co sądzicie o serwisie

tinyurl.com/6c4esg2

Słyszałem że to serwis, na którym wystawiasz swój kredyt na aukcje. Podajesz swoje oczekiwania co do kredytu – rodzaj, kwota kredytu, okres spłaty i waluta. Zostaje ona przekazana do instytucji finansowych biorących udział w licytacji i przesyłają Ci swoje propozycje. Wybierasz najlepsza dla siebie ofertę, która ponadto możesz jeszcze negocjować. Dzięki takiej procedurze możliwe jest uzyskanie kredytu na lepszych warunkach niż przy wizycie w banku.Czy to możliwe i bezpieczne proszę o wskazówki.To moja pierwsza pożyczka i jestem zielony w tym temacie.


Pozdrawiam,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
joanna85
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 43

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kredytu hipotecznego to lepiej jednak iść do banku. To zbyt wysoka kwota.
_________________
Zapraszam do serwisu ogłoszeń nieruchomości - nieruchomości Nysa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 19

PostWysłany: Pon Cze 06, 2011 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt lepiej pójść do banku. Co to znaczy "można jeszcze negocjować"? Przecież takie zmiany oznaczają de facto zmianę warunków kredytowych i co za tym idzie ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwester Ołdak
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 24

PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam tej strony, ale brzmi podejrzanie, ja bym mojej przyszłości finansowej na licytację w internecie nie wystawiał, lepiej zgłosić się do konkretnego doradcy, poleci bank ale może też ugadać jakieś dla nas korzystne warunki.
_________________
http://centruminwestycje.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniec
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 19

PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też inaczej i skorzystać z doradców kredytowych (zwanych pośrednikami). jest ich sporo i mają oferty powiedzmy 20 banków i jest z czego wybierać.
Można też strzelić zlecenie na takich serwisach jak favore.pl
http://www.favore.pl/cat141112_doradztwo-posrednictwo.html

Piszemy, że szukamy kredytu hipotecznego w takiej wysokości i całą resztę. Wysyłany zlecenie i czekamy na propozycje, a tych może być uuuuu sporoooo.

Ewentualnie możemy pożyczyć od babci jak ta jest bogata Laughing albo zacząć zbierać i za 30 lat od razu kupić chałupę. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kostka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 127

PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt to najcześciej jedyna możliwość kupna mieszkania, ale tu tzreba postawić na ostroznośc i skrupulatne przegladanie ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 96

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 9:10 pm    Temat postu: Co zrobić, gdy banki robią kłopoty Odpowiedz z cytatem

Opowiem o sobie, próbowałam wziąć kredyt, ale banki budowały takie bariery, że miałam tego dość. Koszty ubezpieczenia kredytu i odsetki przekraczały zdrowy rozsądek. Wtedy ktoś znajomy podpowiedział mi, że jest lombard w Warszawie vis vis Złotych Tarasów w którym pracują Ludzie ! Załatwiają wszystko umowami pod zastaw i nie piętrzą ani problemów ani kosztów. Zastawiłam kawalerkę, którą wynajmuję pewnemu politykowi i po prostu dostała pożyczkę, którą teraz spłacam. Nawet kiedyś, gdy nie mogłam o czasie spłacić raty pomogli, byli elastyczni. Wole ten lombard niż bank.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ofno45
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 3:06 pm    Temat postu: Kredyt z dopłatą na mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Może warto będzie starać się o kredyt z dopłatą? W styczniu rusza program Mieszkanie dla młodych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kred.pl
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Lis 2013
Posty: 23

PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 6:31 pm    Temat postu: Tani kredyt hipoteczny Odpowiedz z cytatem

Problem z tym, że kredyty mieszkaniowe uprawniające do starań o dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla młodych będą udzielane tylko tym osobom, które nie przekroczą 35 roku życia.

Ale największym ograniczeniem będzie to, że w ramach tego programu będzie można dostać wsparcie finansowe tylko na zakup mieszkania na rynku pierwotne. Więc odpadnie wiele osób które planowały bądź planują kupić mieszkanie z drugiej ręki, a to jest spory rynek.

Dodatkowo dochodzi jeszcze limity cenowe. Podobnie jak w Rodzinie na swoim w każdym województwie i większym mieście będą określone kwoty za metr kwadratowy mieszkania, które nie mogą być przekroczone jeżeli będziemy się starać o kredyt mieszkaniowy w ramach MdM. I to już może być bariera nie do przekroczenia dla niektórych osób.

Jako przykład niech posłuży Kraków. W tym mieście górny limit metra kwadratowego mieszkania w ramach MdM ma wynosić 4449,50PLN. Analiza bieżąca cen transakcyjnych na rynku pierwotnym na terenie Krakowa wskazuje na to, że tylko 1,5% takich mieszkań kupionych w stanie deweloperskim będzie mogła uzyskać wsparcie z programu Mieszkanie dla młodych.
_________________
https://www.kred.pl/20100211101/Kalkulatory/kalkulator-rat-kredytowych.html
https://www.kred.pl/2010021198/Kalkulatory/kalkulator-zdolnosci-kredytowej.html


Ostatnio zmieniony przez Kred.pl dnia Sob Lut 23, 2019 2:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mateusz Rogowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 1:32 pm    Temat postu: Warto poczekać na rozwinięcie się programu MdM Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o działania zmniejszające koszty kredytu mieszkaniowego, warto poczekać i zastanowić się, czy aby rządowy program MdM nie będzie atrakcyjnym dla nas rozwiązaniem. http://program-mdm.info/ Można już zapoznawać się z jego szczegółami i wymogami, a teraz dołączają do niego kolejne banki.[/url][/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy kredytach hipotecznych bezpieczniej jednak indywidualnie negocjować warunki z bankami. Zawsze można przeprowadzić wstępną selekcję przy wykorzystaniu usług pośredników finansowych. Chociaż oni niestety nie zawsze wybierają ofertę najbardziej korzystną z punktu widzenia klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
badyl
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 16

PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybiorą ofertę najbardziej korzystną z punktu widzenia swoich zarobków. Reszta to fikcja ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Maj 19, 2014 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto skorzystać z programu mieszkanie dla młodych. Ja niestety nie spełniam wszystkich warunków, ale czytałam np. na http://www.comperia.pl/forum/kredyty/20-mdm-dla-posiadaczy-kredytu.html, że jeśli ktoś posiada kredyt (nie hipoteczny) może bez problemu starać się o dofinansowanie. A wydawało mi się, że każdy kredyt będzie problemem. Ja poległam bo miałam kiedyś mieszkanie po babci, które sprzedałam. Przez to nie mogę sbrać udziału w tym projekcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek82
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 59

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej wziąć kredyt w banku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pozyczkasa.pl
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta strona to jest zwykły pośrednik i nie wiem czy wiele się różnią te oferty od tych przedstawionych w bankach. Zawsze najlepiej zrobić zwiad i sprawdzić kilka rozwiązań. Ze swojej strony zawsze wysyłam wnioski do 3 banków i z nimi negocjuje warunki. Wszystko zależy od wielu czynników jednak aby zminimalizować ryzyko negata to takie rozwiązanie jest najlepsze.
_________________
http://pozyczkasa.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy