FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Płytki czy panele do salonu ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Wto Lis 17, 2015 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam parkiet Very Happy Chociaż wcale nie byłem do niego na początku przekonany. Montowała do firma Mix Parkiet z Warszawy http://mix-parkiet.pl/listwy. Fachowa robota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U na są panele, ale gdybym mogła trochę zaszaleć Smile to chciałabym tą podłogę http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/indeks-deska-podlogowa-lita-skandinavien-1-lamelowa-dab-kategatt-533782.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle,że raczej panele:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ganek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 11:58 am    Temat postu: panele Odpowiedz z cytatem

dla mnie lepszym rozwiązaniem w salonie są panele. Dla mnie są one cieplejszym materiałem niż kafelki. A wiadomo salon musi być takim przyjemnym i ciepłym miejscem. Często w takim salonie się siedzi i trzyma nogi na podłodze. Uwielbiam chodzić boso więc od kafelek byłoby mi zimno w stopy. Kafelki to w łazience, kuchni i w korytarzach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Czw Gru 10, 2015 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w salonie dywan. Na podłodze mam płytki zamiast paneli.jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie a poza tym obecnie jest tak dużo kolekcji płytek, że można wybrać takie płytki, które będą prezentowały się praktycznie tak samo jak panele. Zerknijcie sobie na kolekcje Paradyżu:
https://sklep.paradyz.com/kolekcje/salon

Aktualnie mozna tam zamówic sobie płytki wyglądem identyczne do paneli .Są to płytki drewnopodobne:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Pią Gru 18, 2015 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem płytki nie prezntują się tak dobrze. Wolałby podłogę z drewna. Z drugiej strony w wielu przypadkach taka podłoga jest mało praktyczna. Sam mam dwa duże psy i niestety ale drapały parkiet tak więc musieliśmy z niego zrezygnować. Przeprowadzaliśmy remont mieszkania oraz projektant, który go prowadził zaproponował zastosowanie posadzki z betonu. Wygląda to naprawdę świetnie.
Zamawialiśmy ją tutaj:
VILADECO - firma obecnie posiada w ofercie wiele takich nowoczesnych rozwiązać. Wygląda to podobnie jak na zdjęciu

_________________
Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antonitrabka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Gru 18, 2015 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam panele i jestem zadowolony.
Zresztą po ilości głosów przemawiających za panelami, widać, że płytki w salonie są chyba rzadką praktyką Wink
Osobiście byłem u kogoś kto miał w mieszkaniu (wynajmowanym, dlatego takie pokrycie) płytki. W dużym pokoju/salonie (zwał jak zwał) też. Wyglądało to bardzo chłodno, dodawało sporej surowości wnętrzu. Znajomi nakupowali dywany, żeby zimno tak po nogach nie biło siedząc chociażby na kanapie. Płytki, które w linku dałeś są nawet ładne, ale zawsze to płytki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska96
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Nie Gru 20, 2015 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć , może trochę z kobiecego punktu widzenia się udzielę . Tez miałam dylemat czy panele czy płytki , za jednym i za drugim są plusy i minusy. Znajomy polecił mi http://atlasfachowca.pl/ i myślę , że każdy nieznający tematu budowlanki znajdzie coś pod siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weronika88 napisał:
U na są panele, ale gdybym mogła trochę zaszaleć Smile to chciałabym tą podłogę http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/indeks-deska-podlogowa-lita-skandinavien-1-lamelowa-dab-kategatt-533782.html


Minimalizm i elegancja w jednym.Piękna jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabriellk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Według mnie uważam że nie powinno się kłaść płytek w salonie ponieważ salon ma być przytulnym pomieszczeniem a jednak ta płytka dodaje mu takiego chłodu mino że jest ogrzewanie podłogowe bo pewnie większość się właśnie decyduję na takie coś jak już się uprze na te pytki. Ale zastanówmy się dobrze?! teraz jest taki wybór paneli że napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wiadomo panele można sobie wymienić co jakiś czas a przy płytach jest już więcej zabawy i zachodu. Ja zdecydowanie odradziłbym każdemu. Moi rodzice mieli w salonie płytki ale może tylko przez 3lata i zmienili na panele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pią Sty 15, 2016 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy panele w salonie. Efekt jest zadowalający. Musimy jedynie kupić listwy przypodłogowe bo mąż o nich zapomniał :/
Szukam obecnie listw na http://www.e-listwy.pl/ wybór jest ogromny i zastanawiam się nad kolorem. Jaki waszym zdaniem będzie najlepszy do brązowych paneli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnieszkaGrzelaz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 10:39 am    Temat postu: podłoga drewniana Odpowiedz z cytatem

a deska nie będzie lepsza? moja znajoma miała płytkę w kuchni nie pamiętam skad i po tym jak spadł jej tłuczek to płytka jednak pękła z boku no i teraz ma taką. Sama skłaniam sie ku desce, siostra i przyjaciółka mają z artcore ja chyba tez będę inwestowac. Jesli chodiz o panele to moja mama je ma w kuchni no i kiepsko juz wyglądają, boki poodpryskiwały, porozłaizły sie a ma je jakieś 7 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśląc o wykończeniu podłogi, warto zajrzeć do http://www.listwypodlogowe.com.pl/ , gdzie dostępna jest oferta listw przypodłogowych. Ciekawe i oryginalne listwy do montażu na kołkach bądź na kleju, w zależności od typu. Zobaczcie, może również i wam przyda się ich oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o jakość, to parkiet jest zdecydowanie lepszy od paneli, jest też naturalniejszy, ale równocześnie jest też droższy. Ja wolę jednak panele, które są tańsze, łatwiejsze w montażu, a dodatkowo nie wymagają cyklinowania, ani lakierowania. Spory wybór paneli, takich z podkładem wyciszającym kroki, mają tutaj: najtrwalsze panele podłogowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 871
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e no co ty panele i to drewniane jak tu maja http://dlh.pl/ zdecydowanie Smile nie ma nic lepszego niż drewniana podłoga - moj tata ostatnio też wymieniał cały salon bo te plastiki i sztuczności to aż nieprzyjemne pod stopą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy