FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Weekend majowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.desilva.pl/wilanow to świetne miejsce na wypad ze znajomymi, a nawet na romantyczny weekend we dwoje. Polecam byłam tam niedawno. Wspaniała okolica, powoduje że te wakacje mogą być jednymi z najlepszych w naszym życiu. Bardzo blisko do centrum miasta to tylko jedna z wielu zalet. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony zrobił mi bardzo miłą niespodziankę i zaprosił mnie na romantyczny weekend w Poznaniu. Do tego zarezerwował nocleg w przepięknym hotelu na https://www.super-apartamenty.pl/ . Muszę wam powiedzieć, że ten apartament przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jest tak ekskluzywnie wyposażony że chętnie z niego bym nie wychodziła. Spędziliśmy tam na prawdę wyjątkowe chwile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ula554
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2019
Posty: 38

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zależnie od pogody majówka zawsze na mazurach Smile
_________________
Pożyczki dla zadłużonych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku weekend majowy ma być bardzo krótki, dlatego lepiej wybrać się do jakiegoś miasta, które będziemy mogli zwiedzić podczas tych 3 dni. Ja osobiście polecam wam Wrocław. Byłem tam w zeszłym roku i mogę powiedzieć że spędziłem tam Świenty urlop. Zajrzyjcie na stronę http://przewodnikgawa.pl/ Tam możecie poczytać o atrakcjach, które oferuje to miasto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milagr
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 34

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie jechać za granicę, to pamiętajcie o ubezpieczeniu turystycznym. Ja ze swojej strony mogę polecić np. tę porównywarkę ofert https://ubea.pl/kalkulator/turystyka/ Smile
_________________
Aby ukarać mnie za moją pogardę dla autorytetów, Los sprawił, że sam stałem się autorytetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Sob Sty 18, 2020 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o pobycie w SPA dla dwojga? https://bristolbusko.pl/oferta/pobyt-spa-dla-dwojga - doskonały prezent dla drugiej połówki i dobry pomysł na majówkę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na taki wypad majówkowy można wyjechać praktycznie wszędzie. My w tym roku postanowiliśmy pojechać do Warszawy gdyż nigdy nie mieliśmy jakoś okazji tam być. Tam bardzo fajnie spędziliśmy chwile i miałam okazję przejść się po słynnym Forcie Służew o którym tak wiele słyszałam. Na koniec takiej wycieczki wpadliśmy do restauracji Garo Sushi na wprost genialne dania kuchni japońskiej, że o sushi nie wspomnę. Mam tylko nadzieję, że kiedyś jeszcze tam wrócimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Lut 08, 2020 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to bardzo ciekawa opcja.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 5:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sob Lut 08, 2020 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym miejscem na weekned majowy jest wyjazd do Krakowa, to nastrojowe i piękne miejsce. Na stronie feelkrakow.pl znajdziemy sporo informacji o tym co warto zobaczyć, gdzie się udać oraz wiele innych ciekawych, często praktycznych informacji. Strona bardzo pomocna dla osób odwiedzających Kraków ale i rodowitych mieszkańców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henrykw
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2020
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja co roku na majówkę robię sobie wolne. wtedy to jest taki mój czas na totalne "odcięcie się" od świata, który znam i wyjazd w podróż do egzotycznych krajów. niestety, z moim zabieganiem nie jestem w stanie ich samodzielnie organizować. na szczęście robią to za mnie moi ludzie z agencji wyprawowej Sunsara. ich wycieczki to gwarancja braku nudy i świetnych atrakcji. Polecam jeśli tak jak ja kochacie podróże, ale nie macie czasu na organizację Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozlowskiczeslaw1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 115

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tego typu wyjazd polecam Poznań. Bardzo fajne i klimatyczne miasto. Jeśli zdecydujesz się na tą opcję, to mogę polecić fajne miejsce na nocleg hostelpoznan.pl. Na pewno się nie zawiedziesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sister11
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać się gdzieś w spokojne miejsce, na przykład góry, albo nad jakieś jezioro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku mamy już rezerwację do Borowego Dworu na Podhalu w miejscowości Bańska Niżna koło Szaflar. Skusił nas fajny pakiet - m.in. nielimitowany dostęp do strefy SPA Smile, zniżki do 20% do pobliskich term i 20% rabatu do nowoczesnej kręgielni. Tu macie pakiet https://www.borowydwor.pl/hotel/promocje/promocyjny_pakiet_majowka_2020 No i sama okolica jest piękna a my od dawna chcieliśmy wybrać się w góry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vuta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ciekawym rozwiązaniem jest wynajęcie sobie na weekend majowy jakiegoś ciekawego apartamentu. Przykładowo, ostatnio byłem z żoną w Żorach w tych apartamentach https://viviresidence.eu/ i powiem wam, że jestem niezmiernie zadowolony z czasu który tam spędziłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pojedźcie do ośrodka Zacisze nad jeziorem w województwie lubuskim? Tu macie namiary: https://zacisze.pl/galeria/domki/ Polecam domki, ale mają też pole namiotowe i kempingowe. Piękna tam okolica, cicho i zielono, jest las i jezioro, niczego więcej nie trzeba. Ceny za domki są bardzo ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 14 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy