FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
jak zaprojektować ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta.R
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sie 05, 2015 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takim czymś na pewno na wiele rzeczy trzeba zwrócić uwagę. Nie możemy na pewno tak jednoznacznie określać - tego co byśmy chcieli mieć w swoim ogrodzie. Gdyby tak akurat to wyszło to na pewno byłoby źle i na pewno nie każdemu by pasował taki jednorazowy jakiś ogródek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hyeeans
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Sie 14, 2015 5:15 pm    Temat postu: jak zaprojektować ogród Odpowiedz z cytatem

Teraz jest tylu pasjonatów, którzy założyli firmy i właśnie robią takie projekty i pomagają w urządzeniu ogrodu więc bez problemu możesz się do kogoś takiego zgłosić i Ci pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
markizza
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ostatnich latach rzeczywiście sporo firm zajmujących się ogrodem się pojawiło, jest w czym wybierać, pierwsza lepsza firma i pytać o realizacje, każda firma stara się budować portfolio na bieżąco

a co sądzicie o tym żeby w ogrodzie postawić taką 3-4 metrową sztuczną choinkę http://alechoinka.pl/10-choinki-sztuczne ??


Ostatnio zmieniony przez markizza dnia Sob Wrz 17, 2016 9:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo spodobała altana ogrodowa z Drewnolandii i zastanawiam się nad jej kupnem. Jest na tyle duża, że sprawdzi się podczas imprez rodzinnych - musiałabym tylko porównać jej wymiary z miejscem u mnie w ogrodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy taką altanę i postawiliśmy obok niej grilla teraz. Jeszcze potrzebny jest mi rebak do drewna, żeby zająć się drewnem do dorzucania:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2015 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie będzie łatwo zaprojektować ogrodu zimowego. Moim zdaniem, jest on dużo trudniejszy to zorganizowania niż ogród letni. Dobrze, ze tu można zgłosić się po pomoc przy projektowaniu takiego ogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zoya
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2015
Posty: 12

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2015 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie trafiłam na program komputerowy, który pomagałby zaprojektować ogród i jednocześnie wiedziałby co koło czego można sadzić. Myślę, że pomoc fachowca w tym zakresie może okazać się niezbędna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filipowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Paź 2015
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 04, 2015 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zlecić to specjalistom, a nie bawić się w własne projektowanie ogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adacho
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z @Filipowski, lepiej zaufać fachowcom. Szkoda Twoich nerwów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Czw Paź 08, 2015 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie też szkoda nerwów....ja znalazłam pomoc na tej stronie http://ogrody-marekczarniak.com.pl/. Efekt końcowy jest niesamowity:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 2:24 pm    Temat postu: ogród Odpowiedz z cytatem

Też uważam że szkoda nerwów i dlatego strona projektowanie ogrodów warszawa http://greengarden.waw.pl/projektowanie-i-wykonawstwo.html
Uważam, że lepiej oddać to zadanie w ręce fachowców. Tym bardziej, że marzy mi się oczko wodne, a w nim rybki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba też podczas projektowania ogrodu skuszę się na pomoc fachowców ale nie odmówię sobie przyjemności wybierania mebli do ogrodu.
Jak widzę te wszystkie zestawy do ogrodu, wszelkie dodatki, latarenki, poduszki i tak dalej aż chciałoby się kupić wszystko.
Dlatego myślę, że warto też takich inspiracji do stworzenia swojego ogrodu szukać w internecie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie czujesz się na siłach mżesz wynająć profesjonalistę.
Ja jednak wolę takie rzeczy robić sama. Jeżeli szukałabyś akcesoriów ogrodowych zajrzyj do nich http://magma.sklep.pl/ bo mają sporo fajnych rzeczy w przystępnych cenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 34

PostWysłany: Sob Lut 13, 2016 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że aby ogród był piękny trzeba o niego dbać przez okrągły rok. nie wystarczy posadzić kwiaty i krzewy - niepielęgnowane zdziczeją, więc trzeba poświęcić im trochę czasu, żeby móc cieszyć się efektami. Jeśli jest miejsce, można dobudować małą altanę, posadzić wokół niej winogrona by stworzyć sobie miejsce na popołudniowy relaks. No i oczywiście nie może tam zabraknąć mebli ogrodowych - krzeseł, stolika i ew. jakiegoś wygodnego leżaka. Widziałam niedawno u przyjaciółki taki komplet wypoczynkowy - http://www.doramdesign.pl/meble-ogrodowe-modern/zestaw-wypoczynkowy-barcelona.html?show=show Wygląda bardzo elegancko i co najważniejsze, jest bardzo wygodny. Miła odmiana od plastikowych krzeseł z marketu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ogrodolandia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można samodzielnie projektować ogród, dlaczego nie? Dużo radości daje samodzielna praca w ogrodzie i wymyślanie wszystkiego od podstaw. W sieci, w księgarniach można znaleźć tyle poradników dotyczących zakładania ogrodu, że każdy jest w stanie coś u siebie ciekawego stworzyć. Oczywiście, można korzystać z rad specjalisty czy zdecydować się na czyjś autorski projekt, ale czy to będzie to twoje wymarzone miejsce na ziemi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy