FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak się odchudzić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak się odchudzałam to chodziłam dużo biegać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 9:44 am    Temat postu: CHudnięcie Odpowiedz z cytatem

Cóż, pomysłów na odchudzanie jest tyle, ilu ekspertów od dietetyki. Ja natomiast staram się podchodzić do tego typu tematów racjonalnie i dlatgo podczas gdy zrzucałam swoją nadwagę (a było co zrzucać, ważyłam prawie 7 kilo za dużo) przestrzegałam kilku podstawowych zasad, takich jak unikanie ciężkostrawnych potraw wieczorami, jedzenie o regularnych porach i tak dalej. Do tego dołożyłam, jak wspomniała koleżanka warto!, bieganie. Inne jeszcze sposoby znajdziecie na https://blip.pl/jak-szybko-schudnac-5-sposobow-na-zrzucenie-wagi/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, jak się odchudzić! Trzeba po prostu więcej się ruszać, ot co! Siłownia, basen, aerobic, fitness - najlepiej wszystkiego po trochu. Dlatego przydają się zniżki na obiekty sportowe takie jak przykładowo pakietyoksystem.pl/, wtedy można się na poważnie wziąć za siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 249

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawilam na odchudzanie poprzez cwiczenia cardio i diete oparta na naturalnych ekologicznych produktach. Poniewaz duzo pracuje staram sie uprawiac sport weekendami i wtedy tez szykowac posilki na caly tydzien do przodu. Nie zawsze jednak jest to mozliwe wiec zdarza mi sie zamowic jakis posilek z firmy cateringowej. Do pracy lubie zamowic sobie lunch boxa z macro bios baru bo wiem ze maja zdrowe jedzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
super_Konrad
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 24

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed samym odchudzaniem dobrze, jest pozbyć się toksyn z organizmu i nadmiaru wody. Poza tym taka detoksykacja działa dobrze na układ trawienny. Jednodniowa dieta to dobry sposób na rozpoczęcie prawidłowej diety i ćwiczeń. W tym artykule znalazłem dwie fajne propozycje diety oczyszczającej:

http://www.kobiety.pl/fit/dieta-jednodniowa-4-propozycje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś nie wie jak zacząć się odchudzać to najlepszym wyjściem jest wizyta u dietetyka który rozpiszę nam odpowiedni jadłospis. Sama tak zrobiłam i efekty aż mnie zdziwiły Smile zawsze miałam problem ze zgubieniem kilogramów, a tu, jak dostałam dietę od Michała Wrzoska i się jej trzymałam to bez problemu waga leciała w dół
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 25

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 4:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest pić koktajle białkowe gdy głód Cię dopada. Jeśli ma to miejsce w podróży czy poza domem ogólnie, można je szybko zrobić w takim fajnym szejkerze: https://promixx.com.pl/, nie wymaga on podłączenia do prądu więc nie będzie problemu. A miesza naprawdę dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
super_Konrad
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 24

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim dieta i ćwiczenia. Dla osób, które naprawdę chcą schudnąć nie będzie problemu wykupić karnet na siłownię albo basen. Tak samo bieganie nic nie kosztuje. Trzeba tylko chcieć podjąć wyzwanie i zacząć ćwiczyć. Jeżeli mowa o dietach, najlepiej skonsultować to z dietetykiem, bo eksperymentując przy tym sami, nie zawsze robimy to poprawnie. Chciałem jeszcze uczulić na stosowanie różnych preparatów, które pomagają w odchudzaniu. Jeżeli nie jest się pewnym ich składu lepiej ich nie przyjmować. Przykładowo odsyłam do artykułu: http://www.kobiety.pl/fit/sibutramina-dzialanie-i-skutki-jej-stosowania tak ku przestrodze. Są suplementy, które faktycznie pomagają w zrzucaniu wagi, ale nie wszystkie są dla nas bezpieczne, dlatego czasem lepiej nawet dłużnej poczekać na pożądane efekty, niż narażać swoje zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kruppssa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 190

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

African Mango to propozycja dla osób, które w bezpieczny sposób chcą zgubić zbędne kilogramy. Wyciąg z pestek tego unikalnego owocu poprawia trawienie, usuwa toksyny z organizmu oraz podkręca metabolizm. Dzięki temu proces odchudzania jest o wiele szybszy, a przy tym bezpieczny. Jeśli chcesz skutecznie i trwale schudnąć, postaw na sprawdzone i wartościowe preparaty. african mango to wyciąg z pestek owocowych, który zawiera w sobie wiele cennych substancji. Ułatwia trawienie, usuwa z organizmu toksyny oraz przyczynia się do redukcji wagi. Odchudzanie może być proste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odchudzać trzeba się z głową! Nie można rezygnować nawet z jakiś niedrowych pokarmów, bo póżniej mogą tylko nas męczyć problemy trawienne. Dobrze, że teraz są suplementy, które pomogą nam pozbyć się ich, a mianowicie dicopeg 10g
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie powinno odbywac się „z głową”. Naajciężej zrezygnować ze złych nawyków i np. podjadania. Ja uwielbiam czekoladę i zawsze ciężko było mi z niej zrezygnować. Na szczęście jest taki specyfik jak koktajl choco lite avis . Kojarzycie produkt? Zawiera błonnik i białko i dodaje się prosze do mleka, tworząc zdrowy i pyszny czekoladowy napój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 3:02 pm    Temat postu: chlorella Odpowiedz z cytatem

Hej,
polecam stosować chlorelle, tutaj możecie nieco więcej o niej poczytać http://dietevo.pl/dieta/chlorella-cudotworca-dalekiego-wschodu/ pozwala pozbyć się szkodliwych toksyn i przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej. Na pewno zwiększy efekt odchudzania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 1:20 pm    Temat postu: sposoby Odpowiedz z cytatem

Hej,
polecam skuteczne sposoby zawarte w tym artykule http://aptekanowa.pl/dieta/skuteczne-sposoby-szybkie-odchudzanie/ dzięki nim straciłam na wadze 7 kilogramów i przestałam liczyć kalorie. Czuje się świetnie i zdrowo:) polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kruppssa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 190

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości składników to osobiście polecam wam zakupić naturalny kolagen który sprawi że na 100% rzucicie parę kilogramów. Odkąd trafiłam na ofertę tego sklepu internetowego LYOFARM wszystko staje się dużo łatwiejsze, polecam poczytać o składnikach ich produktów, sama NATURA ! Smile

Ostatnio zmieniony przez kruppssa dnia Pon Lut 05, 2018 1:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie to temat rzeka. Pomysłów na skuteczne pozbycie sie nadprogramowych kilogramów jest wiele tylko zawsze łatwo się mówi a cięzko robi ;/ Ja zastanawiam się nad wczasami odchudzającymi z dietą dr Dąbrowskiej w SaltHouse http://salthouse.pl . Myślę, że takie wczasy pomogłyby mi wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 15 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy