FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1374

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie na diecie nie jestem, ale pamiętam, że wiele w moim przypadku ratowały pojemniki próżniowe, kiedy na tej diecie byłam. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak łatwo było mi zawsze mieć ze sobą zdrowe jedzenie. A tutaj to jest kluczowe, aby zrzucić zbędne kilogramy. Pojemników używam nadal, ale głównie do przechowywania posiłków w lodówce. Świetne są pojemniki od https://seeyoo.pl/ , bo zachowują na długo świeżość jedzenia, nie przenika zapach z lodówki do jedzenia i przede wszystkim mają one najlepszą jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
basiag453
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 75

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta powinna zawierać przede wszystkim jak najbardziej zdrowe produkty. Mogę polecić https://biozdrowy.pl/pl/zdrowa-zywnosc/, gdzie znajdziecie różnego rodzaju oliwy, przekąski, produkty bez laktozy i glutenu oraz wiele, wiele innych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leif51
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2021
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 28, 2021 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno dieta keto faktycznie działa cuda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 841

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, ze to co jemy na co dzień, ta nasza dieta, ma ogromny wpływ nie tylko na wygląd naszego ciała ale przede wszystkim na zdrowie i samopoczucie. Jeśli odżywiamy się nieprawidłowo cierpią na tym nasze paznokcie czy włosy https://drturowski.pl/pl/blog/wplyw-diety-na-wlosy/. Ja po wprowadzeniu kilku zmian w jadłospisie zauważyłam, ze włosy stały się mocniejsze i przestały wypadać także to się sprawdza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1490

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2021 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamawiałam z różnych miejsc catering dietetyczny. Z niektórych firm jest smaczny, ale przywozili w godzinach, które mi nie odpowiadały, a z niektórych w ogóle nie dało się tego zjeść. Tutaj https://cateromarket.pl/catering-dietetyczny/wroclaw mają dobre jedzenie i zawsze wszystko ładnie wygląda. Co do dowozu, to w różnych miastach różnie to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2021 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, podstawą powinno być przestawienie się na zdrowy tryb życia.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 5:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TenHubert
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2021 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie potrzebuję żadnej diety, żeby schudnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iprohaska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2021 3:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie jestem na diecie warzywnej. Minęły dwa tygodnie i czuje się rewelacyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2021 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii akurat jeżeli chodzi o catering dietetyczny z Warszawy to osobiście uważam, że warto tutaj zwrócić więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-warszawa z którego również mamy okazję korzystać z mężem w wersji Classic Fit dopasowując ją także dla nas pod względem kalorycznym i dowiedzieć się więcej na temat ich menu. Mają jedne z najlepszych menu, świeże produkty i jednocześnie i różnorodne posiłki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3489

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 4:33 am    Temat postu: aminokwasy Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dużą rolę odgrywają aminokwasy dlatego warto je regularnie spożywać. Ogólnie ten sklep posiada bardzo fajną ofertę produktów w dobrych cenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 4:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od niedawna przeszłem na dietę i mam pytanie czy wiecie jaki olej do smażenia będzie najlepszy? Wiem powinienem nie jeść potraw smażonych, ale lubię i chyba nie muszę z wszyskiego co dobre rezygnować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdrowa, smaczna i świeża dieta odchudzająca to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez SportFoodSoki ja zdecydowałam się na wybór wersji 8 dniowej i naprawdę na niej czuję się świetnie. Dobrze policzone, różnorodne posiłki i są też słodkości (oczywiście zdrowe). Wszystko, żeby wrócić do formy. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarcia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 84

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2021 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrych ofert na catering dietetyczny to sprawdźcie na stronę https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/gdynia ta firma obsługuje już ponad 1000 miejscowości w całej Polsce. Możecie na stronie wybrać i zamówić odpowiednią dietę i cieszyć się zdrowymi, świeżymi, posiłkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 285

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie mamy (jeśli takie tu mamy), podpowiecie z jakich "sprzętów" oprócz krzesełka do karmienia dzieci korzystałyście przy rozszerzaniu diety dziecka? Chodzi mi o naczynia, sztućce itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1658

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez robbstark dnia Czw Sty 27, 2022 2:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następny
Strona 16 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy