FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Studia - warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
admma
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Raszyn

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto je mieć bo nie wiadomo kiedy się przydadzą. Jeśli jednak ma się pomysł już na swój biznes to nie są zbytnio potrzebne
_________________
Lepiej być biednym niż żebrzącym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
patty_
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 27 Paź 2015
Posty: 38

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że się przydają. W dzisiejszych czasach większość ludzi po szkole średniej idzie na studia, więc jest to prawie taki niepisany obowiązek Razz. Mówię to trochę żartem, ale wystarczy przejrzeć chociażby ogłoszenia o pracę - albo adnotacja, że szukają studenta, albo kogoś z wykształceniem wyższym. Matura w dzisiejszych czasach nie jest już tak samo poważana i "wystarczająca" jak było to np. za czasów naszych rodziców. Ja studiuję Finanse i rachunkowość ze specjalnością Doradztwo finansowe, podatkowe i ubezpieczeniowe na UTH Chodkowskiej w Warszawie. Podoba mi się tutaj, może czasem rzeczywiście jest zbyt dużo nauki, ale daję radę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze warto studiować, choćby nie wiem co mówili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Nie Lip 31, 2016 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Studia są bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dnowaczek87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 132

PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka nigdy nie idzie w las. Zerknij na http://www.ecollege.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda86
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór kierunku studiów bardzo często określany jest mianem pierwszego i najważniejszego kroku w dorosłe życie. Każdego roku tysiące osób staje przed dylematem: jaki kierunek wybrać? Maturzyści nie są jednak jedyną grupą, która szuka odpowiedniego kierunku studiów. Równie często wybierają studenci: studia II stopnia i drugi kierunek studiów. Rosnące oczekiwania pracodawców sprawiają bowiem, iż studenci dążą do lepszego dopasowania swojego wykształcenia do wymogów rynku pracy. Jak podjąć właściwą decyzję? W jaki sposób wybrać kierunek studiów, który będzie dla nas interesujący i jednocześnie zapewni nam zatrudnienie po opuszczeniu murów akademickich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wspinacz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 7:34 pm    Temat postu: Re: Studia - warto? Odpowiedz z cytatem

ewelina546 napisał:
Cześć. Czy sądzicie, że studiowanie w dzisiejszych czasach się przydaje? Ja coraz częściej słyszę, że nie, że tytuł magistra i tak nie pomoże w znalezieniu dobrze płatnej pracy. Ja jednak od zawsze chciałam studiować. Teraz myślę, nad gospodarką przestrzenną na WSEIZ w Warszawie - http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/gospodarka-przestrzenna . Uczelnia podobno bardzo dobra a ja zawsze chciałam studiować w stolicy. Myślicie, że warto?


Gdybym po latach miała wybierać, wybrałabym Kraków. Bardziej prostudencie miasto.
_________________
Ból jest stanem przejściowym. Duma pozostaje na zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze warto iść na studia i inwestować we własny rozwój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staska146
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sie 27, 2016 3:49 pm    Temat postu: Studia magisterskie Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że warto studiować. Teraz właśnie idę na zarządzanie studia magisterskie Warszawa w trybie stacjonarnym. Zarządzanie od dawna mnie interesowało, a i też słyszałam, że to taki przyszłościowy kierunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sster82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 8
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2016 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz studiuje każdy, dlatego wybrać kierunek, który jest perspektywiczny i da szansę na rozwój kariery w przyszłości, ja zamierzam iść na MBA tutaj: http:/studiamba.wsb.pl/ Kosztowne, ale na pewno zwrócą się awansem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to. Warto, nie warto - papiór mieć trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pon Gru 12, 2016 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto. Nie zawsze studia pomagają w zdobyciu pracy ale tu wiele zależy też od kierunku jaki wybierzesz. Ja stawiam na pedagogikę. Trafiłam jakiś czas temu na http://lublin.wspkorczak.eu/ i chyba zapiszę się na studia podyplomowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2017 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto iść na studia, ale samo wykształcenie nie zagwarantuje dobre pracy. Radzę w czasie studiów poszukać jakieś pracy, ewentualnie stażu - dzięki temu po studiach będziemy mieli zarówno wykształcenie, jak i doświadczenie. W razie gdybyście mieli problem z napisaniem pracy dyplomowej, to zawsze możecie to komuś powierzyć, zerknijcie tu pisanie prac - po co się męczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2017 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to za pytanie, jasne że warto. Dlaczego niby nie byłoby to warte zachodu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że warto studiować. Jeśli nie dla wiedzy to tylko po to aby zasmakować życia studenckiego. Chociaż moim zdaniem studia nie przygotowują do pracy, dają tylko jakią taką wiedzę w danym kierunku. Oczywiście o wielu rzeczach związanych z pracą sami musimy się dowiedzieć. Na przykład takie artukuły jak https://www.leggmason.pl/pl/obsluga-i-pomoc/centrum-pomocy/najczesciej-zadawane-pytania/emerytura-ppe są bardzo pomocne w pracy. Ale tylko do twojego użytku. Warto także mieć liczne zainteresowania, bo to one bardziej zaciekawią pracodawce niż kierunek studiów jaki się skończyło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy