FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dług - windykacja
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika95
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 9:08 am    Temat postu: Dług - windykacja Odpowiedz z cytatem

Mam problem, od kilku miesięcy próbuję odzyskac pieniądze od klienta. On nie odbiera telefonów, nie mam z nim żadnego kontaktu. Czy możecie polecić mi jakąś sprawdzoną firmę windykacyjną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam tylko o Vindicat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wopki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 45

PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając długi człowiek żyje w ciągłym stresie. Warto wiedzieć w takiej sytuacji co może zrobić komornik, a co windykator. Takich rzeczy dowiesz się z tego https://pl.getbucks.com/blog/co-moze-zrobic-windykator-a-co-komornik/ artykułu. Uważam, że warto jest tam zajrzeć bo to nic nie kosztuje a może Ci bardzo pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inezo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja własnie aby uniknąć windykacji, chciałbym ogłosić upadłośc konsumencką To chyba najlepszy moment i najlepiej to zrobić zanim zadłużysz się jeszcze bardziej Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co konkretnie Cię interesuje, zobacz sobie komornika z http://www.czosnyka-komornik.pl , zerknij sobie na pracę i ofertę właśnie tego przy sądowego komornika. Ja widziałam, że często oferuje ciekawe licytacje, można dzięki temu wiele zyskać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie zacząć spłacać długi, to zerknijcie czy macie na sumieniu mandaty policyjne. Jeśli tak, to pora je opłacić szybk i sprawnie. Polecam przez serwis https://zaplacmandat.pl/ , bo to bezpieczne i błyskawiczne. Wystarczy podać swoje dane, wpisać serię czy numer mandatu i wykonać przelew internetowy. Co za wygoda!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami niestety długi niektórych przerastają i to z różnych sytuacji. Może być to nieciekawa sytuacja w rodzinie, konieczność nagłych wydatków i nic się na to już nie poradzi. Jednak jest możliwość wyjścia z tego, nawet gdy nie macie pieniędzy i nie jest to kolejny kredyt, tego unikajcie. Upadłość konsumencka jest jedną właśnie z takich opcji. Poczytajcie na portalu spiralazadluzenia jak to wygląda od strony prawnej, praktycznej i jak się zabrać za ogłoszenie bankructwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 67

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jest opcja skorzystania z jakiejś chwilówki lub podobnego rozwiązania żeby nie oddawać majątku. Moim zdaniem to lepsze rozwiązanie, ale ilu ludzi tyle opinii. Zobacz sobie czy Ci to odpowiada, jeśli nie to będziesz szukać dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 700
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odzyskiwanie długu może być bardzo trudne, szczególnie jeśli sami nie mamy czasu na to, by się tym zajmować. Ja polecam skorzystać z usług takiej firmy jak ICG-Group, dzięki której można w łatwy i szybki sposób odzyskać wszystkie pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd jesteś? Bo przy wyborze kancelarii komorniczej jest to bardzo ważne. W niektórych sprawach można ją też wybrać dowolnie Smile Mi w odzyskaniu długu pomagała kancelaria Janusza Kruka, bo jestem z Łodzi. Na ich stronie, a dokładniej na https://www.jkrukkomornik.pl/pl/pytania_i_odpowiedzi znajdziesz podstawowe pytania, które sobie zadajemy, i odpowiedzi na nie. Może Ci się trochę rozjaśni ta cała "komornicza sprawa" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubulo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 208

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekiedy niestety upadłość firmy jest nie do zatrzymania. Jeżeli twoja firma stoi u progu bankructwa lub ogłosiła upadłość to http://firmekupie.com może tobie pomóc. Można się z nimi umówić i porozmawiać o kłopotach. Z pewnością znajdą dla Ciebie dopasowane rozwiązanie do twojej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekr
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd jesteś? Jeśli szukasz kogoś ze Śląska to oni są bardzo skuteczni: https://nostron.pl/ warto się z nimi skontaktować, sam korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Sob Maj 12, 2018 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji koniecznie trzeba skorzystać z pomocy specjalistów. Wiem, że ci http://solventoir.pl/ mają doświadczenie i pomagają w takich sytuacjach. Warto poprosić ich o pomoc i odzyskać utracone pieniądze. Korzystaliście z pomocy takich firm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się zastanawiam jakie uprawnienia w takiej sytuacji ma komornik sądowy. Ktoś z was może wie. lub mógłby mi podesłac jakiś rzetelny artykuł na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takiej sytuacji jest na szczęście kilka wyjśc i moim zdaniem warto z takich rozwiązań korzystać w trakcie konieczności. Na przykład firma Kredyt123 oferuje od niedawna nowy produkt dla osób zadłuzonych o nazwie Rapida Money. To umożliwia wzięcie kredytu w kwocie nie wiekszej niż 25 tysięcy złotych na okres 60 miesięcy. Niskie oprocentowanie, raty dogodne do spłaty, szybka decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy