FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie studia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lolek665
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie absolutnie warto studiować. Co więcej, ogromne znaczenie ma wybór kierunku, który otworzy drogę do dobrej pracy. Przykładowo specjalność Inżynieria oprogramowania na kierunku Informatyka na UTH doskonale przygotowuje do efektywnego programowania stron internetowych, gier, aplikacji mobilnych i biznesowych. W cyklu kształcenia poruszane są również kwestie związane ze sztuczną inteligencją oraz bazami danych. Na https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/inzynierskie/informatyka/inzynieria-oprogramowania można zobaczyć jak wygląda ta specjalność. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieraj studia pod kątem tego co Cie faktycznie interesuje. To jest bardzo istotne, żeby faktycznie coś Cię kręciło bo potem w zawodzie będziesz się męczyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może szkoła policealna? Moim zdaniem jest to jedna z lepszych opcji jeżeli chodzi o zdobywanie nowych kwalifikacji oraz umiejętności. Ze swojej strony mogę polecić abyście odwiedzili ofertę szkół Cosinus które moim zdaniem przygotowały zdecydowawnie największy wybór kierunków z dobrze zestawionym planem i zakresem zajęć, dzięki czemu po jej skończeniu wyjdziesz z dużą dawką wiedzy i potrzebnych umiejętności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agatter
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 35

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może studia prawnicze? To idealna ścieżka kształcenia dla osób, które interesują się różnymi dziedzinami prawa, są pewne siebie oraz chcą pomóc innym w trudnych chwilach. Studia takie można podjąć np. na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu, która oferuje dwie interesujące specjalności w tym zakresie. Informacje na ich temat dostępne są na stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/prawo-5-letnie-studia/. Z tego co wiem od znajomych uczelnia cieszy się bardzo dobrą opinią, dlatego polecam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marianka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OlaM napisał:
A może szkoła policealna? Moim zdaniem jest to jedna z lepszych opcji jeżeli chodzi o zdobywanie nowych kwalifikacji oraz umiejętności..

Też uważam, że szkoła policealna to lepszy pomysł niż studia na uczelni wyższej. Jest kilka szkół na wysokim poziomie, mnie najbardziej podoba się oferta Żak (https://zak.edu.pl/) Maja kilka naprawdę fajnych kierunków jak dekorator wnętrz czy grafik komputerowy. Ale również wiele innych. Do wyboru są zajęcia roczne i dwuletnie, w większości bezpłatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, moja siostra skończyła policealne studium medyczne http://www.dental.szczecin.pl/ i pracuje jako technik farmaceutyczny. Myślę że to całkiem przyszłościowa praca, społeczeństwo się starzeje, aptek wciąż przybywa i pewnie będzie to coraz bardziej szło w tym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat skończyłam studia bibliotekoznawcze. Dość mało popularny kierunek, ale ja byłam z niego zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszłam za ciosem i zdecydowałam się po pedagogice na studia podyplomowe z zakresu logopedii na http://pcud.edu.pl/ . Uważam, że warto się dokształcać i korzystać z dodatkowych studiów. A na tej uczelni kadra wykładowców jest świetna, poziom nauczania wysoki. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy oprócz studiów myślałyście może nad szkołą policealną? Jeśli tak, to warto zajrzeć m.in na stronę Cosinus i sprawdzić ofertę kierunków nauczania jakie oferują, ponieważ wygląda to naprawdę ciekawie również pod względem planu edukacji. Są to też szkoły w pełni darmowe, a zajęcia prowadzone w systemie zaocznym więc nie będą kolidowały z pracą, czy studiami a dzięki nim będziesz mogła dodatkowo nabyć konkretne umiejętności oraz kwalifikacje zawodowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elesse
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto, warto zrobić nawet sam licencjat i dalej szkolić się samemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kierunki mają na WSGE w Józefowie http://wsge.edu.pl Ja kończyłem tam bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalizacją bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni, zdecydowanie polecam ten kierunek. Jeśli was to interesuje to nauka na WSGE jest na wysokim poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo ciekawa i potrzebna jest medycyna. Wydaje mi się, że bardzo wdzięczną specjalizacją jest pediatria. Na stronie: https://pzwl.pl/Pediatria-t.-1-2,84867122,p.html znalazłem podręcznik na ten kierunek studiów. Można zauważyć, że jest tutaj sporo wiedzy do opanowania, ale po skończeniu studiów można cieszyć się dobrą pracą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
osteuber
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie medycyna estetyczna jest obecnie popularnym kierunkiem, gwarantuje też dobre zarobki. Studia w połączeniu ze szkoleniami dają świetny start na własny biznes.
_________________
kurs mezoterapii igłowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać kierunek, który rzeczywiście Was interesuje i pozwala na zdybcie konkretnych umiejętności abyście później mogli lepiej odnaleźć się na rynku pracy. Ja wybrałem Ekonomię, bo od zawsze jakoś interesowała mnie gospodarka, ryne kapitałowy itd. jeśli natomiast będziecie studiowali w Krakowie i będzie szukali porządnego akademika to warto zwrócić uwagę na https://unibase.pl/ ponieważ mają duży wybór pokoi, dobre ceny i przystępne standardy w porównaniu do tych uczelnianych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polla
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 61

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie na przykład zawsze ciągnęło w stronę kierunków medycznych dlatego wybrałam pielęgniarstwo. Jeśli chodzi o uczelnię to postawiłam na Mazowiecką Uczelnię Medyczną, która znajduje się w Warszawie. Póki co jestem na 1 roku! Fajnie, ze na tej samej uczelni można już kontynuować naukę na studiach magisterskich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy