FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania marzeń
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 4:23 pm    Temat postu: Mieszkania marzeń Odpowiedz z cytatem

Wiecie jak to jest budzić się rano i słyszeć delikatny szum fal przez uchylone okno? A ja już wiem! Dzięki temu, że odważyłam się spełnić swoje marzenie, codziennie rano mogę pić kawę na werandzie, a przede mną rozpościera się piękny morski krajobraz Smile Też byście tak chcieli? Sprawdźcie tu http://www.budros.pl/mieszkania-gdansk/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Maros79
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiście te mieszkania w Gdańsku wyglądają zjawiskowo. Chyba dla każdego byłoby marzeniem spędzić pół roku, to jest: wiosnę i lato nad morzem. Jeśli są środki, każdy może to osiągnąć. Odpowiednia inwestycja w mieszkanie/apartament to trudna sprawa. Aby ją dobrze rozegrać, warto skorzystać z usług profesjonalistów, czy biura nieruchomości. To bardzo wygodne, bo oszczędzamy czas, który spędzilibyśmy na szukanie odpowiedniego lokum. A czas to pieniądz. Do agencji można przyjść, przedstawić swoją wizję i firma znacznie szybciej zaproponuje coś fajnego.
_________________
Rentowne inwestycje w apartamenty - nowe mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
helenka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 26

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Nie przepadam za polskim morzem. Bardziej celuję na mieszkania od dewelopera kraków mi się natomiast bardzo podoba. Moje wymarzone mieszkanie mieści się nad Wisłą, gdzieś w centrum.. Z resztą podobnie mam z Wrocławiem, też piękne miasto, baardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola.kochanowska
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maros79 korzystanie z usług profesjonalistów lub biur nieruchomości są dla tych, którzy nie mają czasu lub są leniwi, tak naprawdę mi szukanie mieszkania zajęło bardzo niewiele, zajęło mi to dwa dni i już miałam na oku swoje mieszkanie. Wystarczy, że odpowiednio się szuka, ja korzystałam z www.nieruchomosci.com.pl i innych, których już nie pamiętam, bo akurat na tamtej stronie znalazłam, chociaż powiem, że stron z nieruchomościami jest naprawdę dużo i trzeba konkretnie postawić kryteria i oczekiwania, bo inaczej może to potrwać o wiele dłużej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, Wrocław czy Kraków to najpiękniejsze miasta w Polsce, nie ujmując Gdańskowi. Jednak w moim przypadku - Kraków to cel turystyczny, by oderwać się od Wrocławia - ponieważ w Krakowie króluje "smok", przebywając na co dzień przy tak zanieczyszczonym powietrzu miałabym złe samopoczucie. We Wrocławiu w sezonie grzewczym też jest ciężkie powietrze, jednak jest lepiej niż Krk i tutaj toczy się moje życie, i cóż - kocham to miasto. Szukając mieszkania do kupna, współpracowałam z Panem Przemkiem z biura nieruchomości Verso- w moim przypadku bardzo mi była na rękę ta współpraca, ponieważ wówczas miałam niewiele czasu a nie chciałam przepłacać na wynajem który pochłonął bardzo dużo $$$$. Przy kupnie mieszkania warto było mi nawet zapłacić prowizję pośrednikowi, ponieważ cena mieszkania była atrakcyjna i mocno konkurencyjna a i warto wspomnieć że zyskałam jeszcze dokładne sprawdzenie różnych szczegółów, o których sama bym nie pomyślała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miedziaczek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam że może jest fajne, ale na wakacje a nie na cały rok. zimno, wietrznie i generalnie w mniejszych miejscowościach to i nudno poza sezonem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bhovy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 5
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co człowiek to i opinia, ja bardzo lubię polskie morze latem. Jakie są ceny takich mieszkań w Gdańsku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1690

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie koniecznie tę propozycję https://www.eurostyl.com.pl/idea.html . Uważam, że zawsze warto inwestować w jakość. Osiedle IDEA położone jest na pograniczu Oliwy i Przymorza. Blisko jest stąd do zabytkowej części Oliwy, jak i do biznesowej części Przymorza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roewszeka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 20

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy może sobi epozwolić na taki wyjazd i tak duże zmiany. Ale wszędzie może być pięknie, wystraczy ładnie urządzić mieszkanie. Ja właśnie szukam tapety do salonu http://www.ceneo.pl/Tapety_i_fototapety - chcę żeby wyglądał nowocześnie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toroneniera
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o panelach szklanych do kuchni? Strasznie podoba mi się coś takiego jak tu: http://prolinea.eu/oferta/ekrany-panele-szklane - moim zdaniem świetnie by to ożywiło kuchnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie nad morzem ma swoje plusy, ale chyba ma więcej minusów... Wszystko fajnie jest latem... choć z drugiej strony tłumy ludzi przyjeżdżają nad polskie morze. Wiosna, jesień i zima jest paskudna... Mieszkałam nad morzem i nie polecam. Szczególnie jeśli zimą nawiedzają liczne sztormy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 9:47 am    Temat postu: dom Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy na etapie poszukiwania domu. Znalazłem ofertę Novaform http://www.koninko.com.pl/deweloper/ Domki w stylu holenderskim w zabudowie szeregowej. Elewacja z cegły ceramicznej w rozmaitych kolorach. Moim zdaniem bardzo ciekawa oferta dla osób ktore chcą uciec z dużego miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć o Wrocławiu. To świetne miejsce do życia. Przeglądam właśnie gdzie warto kupić tam mieszkanie http://poradnikowy.net/gdzie-kupic-nowe-mieszkanie-we-wroclawiu-top-7-najciekawszych-ofert-deweloperow-z-wroclawia/ . Pojawiło się kilka ciekawych inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 74

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi chyba i tak najbardziej odpowiadają nowe mieszkania Kraków-Łobzów. Jakoś nie wyobrażam sobie przeprowadzki do innego miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi marzy się mieszkanie nad morzem, czteropokojowe i z ładnym widokiem. Dzisiaj trafiłam na pruszcz gdański nowe mieszkania i poważnie zastanawiam się nad kupnem.
Oferta jest bardzo atrakcyjna i szkoda byłoby nie skorzystać zwłaszcza że osiedle jest idealne dla rodzin z dziećmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy