FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co aktualnie czytacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić "Dziewczyny z Dubaju". Spodobała mi się też książka "Skuteczne uzdrawianie metodą Domancicia" - to kompendium wiedzy o metodzie terapii energetycznej, mającej według autora wysoką skuteczność terapeutyczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lolek665
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gniew - Zygmunta Miłoszewskiego. Świetna książka!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z ostatnich artykułów jakie czytałam był poradnik https://grupaprogres.pl/instant-feedback-natychmiastowa-informacja-zwrotna/ mówiący o skutecznym motywowaniu i rozwoju zespołu. Informacja zwrotna powinna być konstruktywna, czyli prezentować konkretne, sprecyzowane oczekiwania z zaleceniem i wskazówkami, jak np. skorygować swoje działanie. Przede wszystkim musi jednak motywować do zmiany. Pamiętajmy, że motywują nas bardziej zmiany, w których czujemy określone korzyści, a z punktu widzenia realności tej zmiany, oceniamy, że jest ona możliwa w czasie i przy danych zasobach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 9
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mięsoholicy. 2,5 miliona lat mięsożerczej obsesji człowieka - Marta Zaraska

Dlaczego nie potrafimy i nie chcemy przestać jeść mięsa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak już znajdę czas na poczytanie czegokolwiek to sięgam z reguły po literaturę czysto branżową ( jestem księgowym więc muszę się doszkalać cały czas ). Tego typu książki zamawiam z reguły w wydawnictwie Wiedza i Praktyka. Korzystne ceny, szybka wysyłka i super kontakt z działem obsługi klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromil123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 71

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z polskich tytułów wydanych w ostatnim czasie zachęcam do "Spod zamarzniętych powiek", a jeśli interesuje was tematyka finansów, inwestowanie, to także "Skazani na zyski" - to chyba jedyna książka na polskim rynku tak dobrze opisująca różnice pomiędzy spekulacją, a inwestycją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdula88
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 52

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Książki już dawno nie miałam w ręce, ale za to bardzo chętnie czytam blogi tematyczne. Tak teraz zaglądam na https://www.sklep.savpol.pl/blog/rozne-typy-maki-ich-kolory-i-zawartosc-glutenu.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również juz dawno nie czytałam żadnej ksiażki, za to bardzo lubie czytac blogi, jest tego naprawdę dużo, jednym z moich ulubionych jest https://nianio.com.pl/ znajduje sie tutaj bardzo dużo ciekawych porad na temat parentingu. Jestem Mamą i bardzo pomaga mi ten blog.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ogół czytam książki publicystyczne, ale ostatnio głównie poradniki dla mam, z których mogę polecić "Witaminowe urodziny". To można powiedzieć kompendium wiedzy dla mamy i dziecka, o witaminach, z potrawach, które są smaczne i zdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pilnie potrzebowałam znaleźć informacje o legitymacji emeryta i trafiłam na stronę https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/legitymacja-emeryta-czego-uprawnia-dokument/ Legitymację emeryta-rencisty można otrzymać w 3 sytuacjach. Standardowo wydaje się ją wraz z nadaniem praw do otrzymywania świadczeń emerytalnych. Mogą je otrzymać również beneficjenci emerytur pomostowych, rent, rent socjalnych, czy nauczycielskich świadczeń kompensacyjnych. Posiadacze starszej wersji mogą również wystąpić o wymianę dokumentu na wykonanie w nowej wersji. Naturalnie, legitymację można również otrzymać w przypadku gdy wcześniej otrzymany egzemplarz został zgubiony lub uległ uszkodzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aktualnie czytam https://tech.wp.pl/jakim-zmianom-ulegla-technika-projektowania-aplikacji-spytaj-eksperta-itmagination-6300128119584897a Dziś mam dzień wolny od pracy, więc taka lekturka jest idealna do popołudniowej kawy. Jest tu ktoś kto lubi techniczne artykuły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja kupiłam sobie na wyprzedaży w https://www.gandalf.com.pl/ksiazki/ kilka bardzo fajnych książek i aktualnie czytam "Czerwonego pająka" Katarzyny Bondy, lubię kupować na wyprzedażach bo za niewielkie pieniądze można fajnie uzupełnić swoją bibliotekę a mam już się naprawdę czym pochwalić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest bardzo dużo ciekawych ofert w necie mi sie bardzo spodobała na przykład ksiazka jakiej zapowiedz widziałam tutaj https://www.taniaksiazka.pl/za-kilka-demonow-wiecej-kim-harrison-p-1136150.html jest to bardzo ciekawa pozycja którą na pewno warto będzie przeczytać. Mam nadzieje że uda mi sie ją dostać, lub ktos podaruje mi ją w prezencie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Sob Lut 02, 2019 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobietom mogę polecić poradnik "Lifting bez skalpela. Trening mięśni twarzy" - napisany jest jasno, czyta się go bardzo dobrze, no i najważniejsze zawiera praktyczne i skuteczne metody na poprawę wyglądu twarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością warto czytać ambitniejsze książki, ale czasami warto też poczytać prostsze opowieści, do zrelaksowania. Mogę polecić choćby "Słyszę pani szanowny but? O miłości poza czasem i przestrzenią..." - pozytywna książka, na wiele dni pozostawiła w dobrym humorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy