FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak urzadzić biuro ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karme
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 75

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 3:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto wynająć architekta wnętrz, jeżeli sami nie potrafimy urządzić funkcjonalnie pomieszczeń. Zobaczcie sobie firmę http://perfectspace.pl oni mają siedzibę w Warszawie, oferują wykańczanie mieszkań i domów pod klucz, służą dobrą radą. Nawet, jak jesteśmy w stanie skompletować wyposażenie, to musimy pamiętać, że biuro musi być również praktyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hmarta
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno bardzo ważne są wygodne meble - krzesła, odpowiednie biurka. ważne też jest oświetlenie
_________________
hale produkcyjne wynajem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SoloKolos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 11:03 am    Temat postu: Jak urzadzić biuro? Odpowiedz z cytatem

Dobrze dobrane akcesoria potrafią dodać charakteru każdemu wnętrzu. Zgadzam się z tym, że wybierając wyposażenie powinniśmy się kierować wygodą i ergonomią, jednak współczesny i stylowy design też jest ważny. Podstawą efektywnej pracy jest porządek. Bardzo dobra organizację utrzymamy dzięki min. przybornikom, pudełkom na dokumenty czy teczkom. Ciekawe półki do organizacji bieżącej dokumentacji znajdziecie na: https://www.solokolos.pl/72106,GREEN2DESK-POLKA-NA-DOKUMENTY-Fellowes--czarna--0008301. Dzięki nim na biurku zapanuje estetyczny ład.
_________________
www.solokolos.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karii
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 11

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz do niej, zna się na rzeczy i z chęcią ci pomoże urządzić praktyczne i ładne biuro Smile http://www.forum.mieszkaniowy.com/profile.php?mode=viewprofile&u=17317
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapeta w biurze jest na pewno bardzo ciekawym pomysłem. Nie mniej jednak sama postawiłabym także na fotoobraz, na którym będą np. nasze pociechy. Bardzo ładne, a zarazem starannie wykonane produkty tego typu możemy zamówić sobie na http://www.fotoobrazyinfo.pl/ . Jeżeli nie jesteśmy do końca pewni, w jakim formacie nasze zdjęcie będzie się najładniej prezentowało, można to tutaj sprawdzić za darmo. Ponadto druk zostanie naniesiony na prawdziwe płótno malarskie, przy wykorzystaniu technologii HP Latex. Dzięki temu ozdoby tego rodzaju nie tylko świetnie wyglądają, ale też są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beti12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam ostatnio fajne stylowe krzesła i stoły na http://mextra.pl/. Cena przystępna i jakościowo ładnie wykonane. Można urządzić zarówno sale konferencyjną jak i część typowo biurową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniamus
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 38

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że biuro powinno być głównie wygodne i ergonomiczne. Styl wystroju to już zawsze kwestia gustu. Ja kupowałam fotele gabinetowe w stylu nowoczesnym, bo taki styl lubię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adriannakusibab
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 26

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie nie podobają się typowo nowoczesne meble. Wolę jak jest więcej dodatków i jak pomieszczenie dzięki temu staje się bardziej przytulne. Teraz jestem na etapie aranżacji biuira. Zobaczymy co z tego wyjdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyposażaniu biura pamiętajcie nie tylko o meblach takie jak biurka, krzesła stoliki czy regały. Wazne są bardzo napoje dla pracowników. Nie zamierzacie chyba podawać im butelkowanej wody, jakby to wyglądało. Warto zainwestować w dystrybutory wody takie jak https://yazamco.com.pl/ . Macie wtedy dostęp do krystalicznie czystej wody, zimnej, ciepłej i nawet gazowanej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma http://www.estaco.pl/ ze Szczecina wykonuje meble biurowe na wymiar, sądzę, że to dobre rozwiązanie. Mają ciekawe pomysły, służą radą, mogą zrealizować indywidualny projekt klienta, wykonują nawet bardzo nietypowe wyposażenie. Ja zamawiałem meble do wymiar do domu i do biura i uważam, że to najlepsze wyjście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 74

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupiłam meble biurowe w KJK - to producent mebli biurowych, z czystym sumieniem mogę ich polecić bo meble sa bardzo solidnie wykonane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łodzianin85
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 15
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka fototapeta uliczka w barcelonie na ścianie gabinetu z pewnością zrobiłaby wrażenie, ewentualnie w przypadku prowadzenia własnej firmy, to przestrzenne logo spółki ładnie wyeksponowane i oświetlone
dodatkowo nowoczesne meble i wnętrze jak dla mnie idealne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
riposta
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 28

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że meble do biura, w szczególności krzesła biurowe powinny być ergonomiczne i wygodne. Warto dbać o swoje zdrowie - a od kręgosłupa należy zacząć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agawosia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 19

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nudne i monotonne wnętrza mogą uzyskać ciekawy charakter dzięki niebanalnym dodatkom. Możesz postawić na jakieś drobne akcesoria, albo zaszaleć i pójść w kierunku fototapety. Dużo pomysłów znajdziesz w sklepie internetowym Foteks. Mają na prawdę cudowne aranżacje takie jak: [/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to nie tylko dodatki. Zawsze za dodatki uważałem takie rzeczy jak kwiaty, poduszki czy jakieś duperele, które kładzie się na stole, ewentualnie zasłony. A to co przedstawia zdjęcie nie jest zrobione z dodatków. po pierwsze kolorystyka ścian i fototapetę nie można nazwać dodatkami, tak samo jak te meble. Bardzo podoba mi się zestawienie żółtego z szarym. Taki żółty bardzo rozjaśnia i rozwesela te wnętrze. U mnie w biurze niestety przeważa kolor biały, a na podłodze jest szary dywan. Więc niestety nie jest to jakieś super wnętrze. Jedyne co mam i jest takie inne, czego we wcześniejszych biurach a jakim pracowałem nie było to sejf z https://www.saffort.pl/sejfy-antywlamaniowe . Chowam tam ważne dokumenty. Ale on jest tak schowany, że i tak nie zwraca na siebie uwagę. Chciałbym aby moje biuro było tak urządzone jak jest te na zdjęciu. Na pewno o wiele lepiej by mi się w nim pracowało.Tylko, że nasz szef nie da się namówić na odświeżenie biura. Dla niego to wcale nie jest potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Strona 2 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy