FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
skąd wiadomo, że to alergia?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 6:31 pm    Temat postu: skąd wiadomo, że to alergia? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie, co sprawia, że jesteśmy w stanie poznać alergię? Na przykład taki katar - skąd wiadomo, czy jest alergiczny, czy to po prostu zwykłe przeziębienie. Od dłuższego czasu mam okropny katar. Trochę czytałem tutaj http://www.alergia-allegra.pl/niezyt_nosa.html na ten temat i wydaje mi się, że to może mieć podłoże alergiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 12:47 pm    Temat postu: Alergia Odpowiedz z cytatem

Cóż, alergia może objawiać się pod najróżniejszymi postaciami. Czasem to może być katar, czasem objawy skórne. U mnie na tle alergicznym właśnie pojawiły się najpierw obrzęki skóry, a następnie pęchrzyki z płynem. Wyglądało to brzydko i nie dość że skóra mnie piekła, to jeszcze czułam się bardzo niekomfortowo. Pracuję w banku i kontakt z klientami wymaga, aby wyglądać estetycznie. Nie miałam więc wyjścia i do pracy nawet w lato przychodziłam na długi rękaw. Dopiero emolienty pomogły mi złagodzić objawy. Jakby ktoś chciał wiedzieć, jak radzić sobie z tym paskudztwem podsyłam artykuł - http://www.eloderm.pl/artykul/33,egzema-objawy-i-sposoby-leczenia.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania, badania i jeszcze raz badania. To podstawa do wykrycia alergii, bez tego ani rusz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że tak, dlatego warto mieć zawsze w domu wapno i jakieś tabletki na alergię, ja sama ostatnio zamówiłam sobie https://eapteka.pl/alergia Czasami człowieka z dnia na dzień coś dopadnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewności nie masz, dopóki nie wykonasz testów .
tutaj znajdziesz dobrą wyszukiwarkę, pokazującą laboratoria robiące testy na konkretną grupę alergenów . Jest bajecznie prosta, a od razu masz pewność, że trafisz do dobrego laboratorium. Polecam Ci sprawdzić, by zrobić kompleksowe badania pod kątem alergii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
seras
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciężko jest samemu to stwierdzić, lepiej iść do profesjonalnego alergoloka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się tak wydaje. Jak się inaczej zbadać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej potwierdzić alergię u alergologa i zrobić testy. Jeśli masz alergię m.in na kurz to pomocny może okazać się płyn i spray marki Allergoff.
Z tego co wiem neutralizują alergeny. Ja mam uczulenie tylko na wiosnę i leki zazwyczaj pomagają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest sprawdzić to poprzez testy. Jednak czasem można to wywnioskować po własnym samopoczuciu. Ja np zorientowałam się o tym, że jestem alergikiem po tym jak cały dzień było okey, a idąc na pole gdzie koszono zboże zaczęło mnie dusić i pojawił się kaszel. Jeżeli chcesz coś co złagodzi alergię to postaw na Alnosin od http://medarfa.pl/ . Wiele osób go poleca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magnum
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Paź 2017
Posty: 7

PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobne artykuły na temat alergii i generalnie zdrowia znalazłem w serwisie Adamed.Expert i polecam zagladac, bo czesto wiele z informacji ktore sie tam znajduja sa bardzo pomocne na codzien Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 64

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tego typu wątpliwości polecam serwis Alergiko gdzie znajdziecie dużo artykułów i opracować na temat alergii. To prawda, że nie zawsze katar jest objawem tylko alergii. Może on świadczyć także o zupełnie innych dolegliwościach. więc trzeba to koniecznie zdiagnozować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
napoleon81131
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 1
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiadomo dopóki nie przejdziesz się do lekarza i nie sprawdzisz tak na 100% Very Happy.
_________________
https://www.hoters.pl/gdansk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie dziwne plamy na skórze. Przeczytałem na http://www.alergia-online.pl/atopowe-zapalenie-skory/, że może być to objaw alergii. Gdzie według was powinienem się udać albo jakich leków spróbować? Bardzo przez to cierpię bo plamy są szczególnie na twarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacz sobie tutaj jakie testy możesz wykonać alergiczneinfo , bo wiesz alergie są różne, mieszane, pokarmowe albo wziewne. Jak masz podejrzenia to się nie zastanawiaj tylko idź wykonaj badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

charlotte1991 napisał:
Najlepiej potwierdzić alergię u alergologa i zrobić testy. Jeśli masz alergię m.in na kurz to pomocny może okazać się płyn i spray marki Allergoff.
Z tego co wiem neutralizują alergeny. Ja mam uczulenie tylko na wiosnę i leki zazwyczaj pomagają.

Też spotkałam się z tym preparatem i trzeba przyznać ,że jest skuteczny. Natomiast wracając do samej alergii to informacje na jej temat znaleźć można tutaj .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy