FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
pościel na prezent
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
styllowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 10:27 pm    Temat postu: pościel na prezent Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ... Wybieram się do koleżanki na parapetówkę i chciałabym jej kupić w prezencie porządną pościel z satyny bawełnianej ... sama wiem z doświadczenia że w domu pościeli nigdy nie za wiele, a satyna bawełniana wydaje się taka porządna, gruba. Tylko z jakiej firmy pościel mam kupić? na allegro są takie rozbieżności w cenach... a cena nie zawsze idzie z jakością. Najchętniej kupiłabym pościel w sklepie żebym mogła ją dotknąć ale niestety u mnie w miasteczku nie ma porządnego sklepu pościelowego, możecie mi polecić jakiś sklep internetowy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
styllowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jbc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciejka1814
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzieś w pobliżu twojej miejscowości nie ma miasta, w którym jest jakiś sklep z wyposażeniem domowym? Chociaż jeżeli nie masz dużego wyboru w sklepach stacjonarnych w swojej okolicy to może rzeczywiście lepiej znaleźć jakiś sklep internetowy. My akurat kupowaliśmy pościele satynowe w sklepie stacjonarnym. Na temat samego materiału nie mogę złego słowa powiedzieć, sprawdza się zarówno latem, jak i zimą. Takiej kołdry nie trzeba często prać.

Ostatnio zmieniony przez maciejka1814 dnia Sro Kwi 08, 2015 2:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pościel na prezent to fajny pomysł. Ja bym się ucieszyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychamiki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Satyna bawełniana? Pierwsze słyszę o takim połączeniu. Ale ok. Co do firm, to jest z tym problem bo sami wybieraliśmy dla znajomych pościel i okazuje się, że tyle tego jest że ciężko w internecie znaleźć rzetelne opinie na temat kilku z nich by wybrać najlepsze. Moim zdaniem najlepiej jak po prostu zapytacie sprzedawców co oni by Tobie polecili, co wybrać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pościel z satyny bawełnianej jak najbardziej będzie dobrym prezentem, nie znam akurat żadnych sklepów internetowych typowo z pościelą ale na allegro możesz poszukaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastejzia
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 12

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pościel najlepiej kup z juska, moje sie sprawdziły sa trwałe, ale tylko te z 100% bawełny Smile
_________________
"Dom to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale miejsce, gdzie Ciebie rozumieją"

J. M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba z jyska, ale tak czy inaczej chętnie tam zajrzęSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę się w końcu do tego Jyska przejechać Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kracy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 8:43 pm    Temat postu: Re: pościel na prezent Odpowiedz z cytatem

styllowy napisał:
Witam wszystkich ... Wybieram się do koleżanki na parapetówkę i chciałabym jej kupić w prezencie porządną pościel z satyny bawełnianej ... sama wiem z doświadczenia że w domu pościeli nigdy nie za wiele, a satyna bawełniana wydaje się taka porządna, gruba. Tylko z jakiej firmy pościel mam kupić? na allegro są takie rozbieżności w cenach... a cena nie zawsze idzie z jakością. Najchętniej kupiłabym pościel w sklepie żebym mogła ją dotknąć ale niestety u mnie w miasteczku nie ma porządnego sklepu pościelowego, możecie mi polecić jakiś sklep internetowy ?


takie przeróżne pościele może kupić w wielu sklepach internetowych jak Jysk, Ikea, Home&You czy na dziale home w H&M. Poszukaj może akurat cos znajdziesz Smile zawsze zostaje jeszcze allegro. Ja bym jednak nie kupowowała satynowej pościeli - jest zimna i śliska, człowiek się w niej okropnie poci. Najlepsza jest jedwabna, ale koszmarnie droga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tada
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem pościel to bardzo fajny prezent. Jednak nie może to być taka najzwyklejsza pościel. Może np. jedwabna? Taki prezent byłby fantastyczny
_________________
Ogromny skup aut trójmiasto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
popaczak
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 11

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2015 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pościel to bardzo fajny prezent Smile na swoją parapetówkę też dostałam między innymi zestaw pościeli i oczywiście bardzo się przydał. To jest praktyczny prezent i takie wlasnie sa najlepsze Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę kupić pościel z http://lech-pol.eu/ dla mojej mamy na urodziny. Na parapetówkę też jak najbardziej się nadaje bo wiadomo, że młodzi idąc na swoje często nie mają wszystkiego. U nas też tak było że połowy rzeczy nie kupilismy i albo znajomi z rodziną znosili albo kupowaliśmy z czasem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz pościeli na prezent, rozglądaj się raczej za czymś bardziej ekskluzywnym. Bawełna satynowa to bardzo dobry pomysł, jest miękka i przyjemna w dotyku więc każdemu będzie się pod nią dobrze spało. Zajrzyj na stronę http://www.getzzz.pl/ -mają w ofercie bardzo ciekawe komplety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pościel to zdecydowanie dobry pomysł. Polecam sklep http://modnaposciel.pl/
Pościel zawsze się przyda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy