FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Potrzebny nowy odkurzacz
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 9:45 am    Temat postu: Potrzebny nowy odkurzacz Odpowiedz z cytatem

Stary się rozsypał i teraz muszę kupić coś nowego.
Jaki odkurzacz wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może weź pod uwagę taki z filtrem wodnym?
Będziesz miała czyściej w domu i mniej kurzu będzie się rozpylało w trakcie samego odkurzania.
Tutaj https://www.morele.net/odkurzacz-zelmer-aquos-zvc722st-829-0st-282841/ zobacz sobie przykładowy odkurzacz tego typu.
Oczywiście to tylko jedna z opcji - ostatnio to dość popularny sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosieq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Kwi 2016
Posty: 70

PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też właśnie szukam jakiegoś porządnego odkurzacza. Najlepiej takiego, który będzie miał też opcję czyszczenia parą. Możecie coś polecić? Może być droższy, byle dobrze sprzątał i nie zepsuł się po roku Smile I tak pewnie wezmę na niego pożyczkę. Myślałam o Ferratum Bank, bo widzę, że mają ciekawą ofertę. Teraz przy okazji brania pożyczki dodatkowo można wygrać fajny sprzęt elektroniczny https://www.ferratum.pl/jesienny-konkurs-ferratum-bank .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ma ktoś może odkurzacza samojezdny? Bo mój mąż mnie na taki namawia, ale ja mam wątpliwości czy to dobry pomysł. Niby fajnie to brzmi, ale jakoś nie wierzę, że faktycznie odkurzy tak dobrze jak ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to zależy od producenta odkurzacza, ale ja mam kiepskie doświadczenia. Żona bardzo się napaliła na taki samojezdny odkurzacz i w końcu kupiła i w sumie to średni zakup. Coś tam odkurzy, ale nie ma mowy, o tym, żeby to było takie porządne odkurzanie, jak się chce mieć dobrze odkurzone to trzeba jednak samemu. W sumie dla mnie pieniądze wywalone w błoto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 4:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo trzeba rozróżnić odkurzacze samojezdne od inteligentny robotów odkurzających. Poczytajcie sobie na temat takie nowoczesnego sprzętu jakim jest robot Neato - http://4robotics.com.pl/neato-2/ . To zupełnie inny standard niż oferują zwykłe odkurzacze samojezdne. Przede wszystkim jest on w kształcie litery D - z przodu jest prostokątny, dzięki czemu świetnie odkurza całe pomieszczenie, także przy ścianach i w rogach, a nie tylko środek pokoju. Poza tym ma nowoczesny system nawigacji, który umożliwia dokładne skanowanie powierzchni i precyzyjne je posprzątanie. To jest po prostu technologia na miarę XXI wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu kupiłam odkurzacz Elektrolux i jestem zadowolona, nawet dobrze zbiera sierść, nie sądziłam że da radę. Fakt muszę częściej zmieniać worki ale teraz to można kupic już bez problemu kupić Worki do odkurzaczy Electrolux na Ceneo.pl . Bynajmniej widzę gdzie są taniej bo po co przepłacać jak jest okazja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym sklepem z odkurzaczami jest https://eodkurzacz.pl/ Tam znajdziecie świetny sprzęt do sprzątania oraz szeroki wybór akcesoriów do odkurzaczy. Dodatkowo firma ta ma bardzo dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomas
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 27

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy bezworkowy C4 z electroluxa. Nieduży, poręczny, idealnie zbiera, do niedużego mieszkania wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom rozglądającym się za dobrym odkurzaczem, który będzie się sprawdzał przy usuwaniu zabrudzeń polecam skontaktować się z www.rainbowwarszawa.pl Sam używam sprzętu zakupionego od nich i jestem z niego bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 187

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wziąć pod uwagę kupno odkurzacza bezworkowego. Długo się zastanawiałem czy kupować czy nie. Ale jestem zadowolony. Nowoczesne odkurzacze bezworkowe nie tylko powodują, że nie ma już potrzeby kupowania worków, ale również działają bardzo wydajnie. Odkurzacz taki ma również bardzo dobre filtry.

Polecam zajrzec sobie do sklepu Clatronic
https://www.clatronic.pl/odkurzacze/

W sklepie maja bardzo wydajne sprzęty w dobrej cenie, które nie ustępują flagowym firmom. Mam aktualnie ten odkurzacz:

_________________
Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolalam wydac pieniadze na odkurzacz centralny. Wydajesz na taki sprzęt raz a służy Ci przez wiele lat ,a przy tym oszczędzasz siły,czas no i pieniądze. Z tego co wiem to tutaj http://centralne-odkurzacze.net/ można taki kupić z rabatem 3% . Można się z nimi skontaktować w celu doboru odpowiedniego modelu. Według mnie są ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asia60
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Sro Maj 20, 2020 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za calego serca zalecam roombę, zwłaszcza model i7 jest świetny, odkurzy wszystko dokładnie, nie zostawia żadnych okruchów, dokładnie i porzadnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też marzy się jakiś fajny odkurzacz już od dawna. Póki co czytam na temat takich sprzętów m.in. artykuły tego typu http://najem-wynajem.pl/aktualnosci/odkurzacz-wybrac-tradycyjny-czy-niestandardowy-model-77 i powiem Wam szczerze, że jak się okazuje, możliwości mamy dzisiaj już bardzo wiele. Trochę trudno zdecydować się na coś konkretnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli byłyby Wam potrzebne nowe worki do Waszego odkurzacza, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://www.swiatworkow.pl/worki-do-odkurzacza/. Jak widać mają tam worki do tysięcy różnych modeli odkurzaczy. Na stronie jest wygodna wyszukiwarka, dzięki której bez problemu znajdziecie worki pasujące do Waszego sprzętu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy