FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pożyczka - opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sanderka98
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki to trudna sprawa, jak dobre oferty to jest mało bo dają na bardzo krótki czas albo mają wymogów strasznie dużo. Muszę tylko w instytucjach pozabankowych kredyt z poręczycielem ponieważ mam złą historię kredytową ale i w mojej sytuacji mogę wyjść z dobrą ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczkę można wziąć dość szybko, bo firm, które ich udzielają jest coraz więcej. Też trzeba się zastanowić nad tym, jaka opcja będzie najlepsza w danej sytuacji, czy czasem nie ma jakiejś korzystnej opcji specjalnie dla nas. Tutaj http://pozyczkowy.com.pl/kredyty-finansowanie-pozyczki-na-oze/ można też zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marko
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 2:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opinie na temat poszczególnych pożyczkodawców możesz znaleźć na wielu forach internetowych, ale rzeczywiście to, o którym piszesz, jest najbardziej znane. Jaką wybrać? Moja sugestia jest następująca: będąc na Twoim miejscu rozejrzałbym się za odpowiednim kredytem dla firm. Warto zastanowić się nad ofertami dostępnymi w PKO BP, Santander, mBanku czy IdeaBanku. Kredyt gotówkowy dla osób fizycznych raczej będzie droższy niż dedykowane produkty dla firm. Jednak szybka pożyczka w firmie pozabankowej także może być niedroga. Jest tylko pewien warunek. Musisz wziąć ją w takiej firmie, która aktualnie posiada promocję polegającą na pożyczaniu za darmo nowym klientom. Również posłużenie się pożyczką do domu może być dobrym i wygodnym sposobem na uzyskanie pieniędzy, ponieważ firma może nam je przekazać przez swojego przedstawiciela, który do nas przyjedzie osobiście. Zamówienie jej jest dosyć łatwe, bo pożyczkodawcy świadczący takie usługi pozwalają złożyć wstępny wniosek przez internet. Także skorzystanie z chwilówki może być pewnym rozwiązaniem, jeśli chcemy na chwilę pożyczyć pieniądze oddając tyle samo ile wzięliśmy od pożyczkodawcy. Można ją znaleźć w bodaj 6 firmach. Na przykład w Wonga, NetCredit oraz w Vivus. Ale za pierwszym razem w tym przypadku będzie ona niewielka, rzędu 2-3 tysiące złotych. I jeszcze jedna, bardzo ważna rzecz: musisz ją spłacić w terminie. Jeśli tak zrobisz, to nie zapłacisz prowizji ani odsetek.

Ostatnio zmieniony przez marko dnia Pią Maj 05, 2023 1:21 pm, w całości zmieniany 18 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja posprawdzałbym blogi finansowe, w których autorzy piszą o pożyczkach, bo to darmowe źródła wiedzy a tylko posiadając odpowiednia wiedzę będziecie w stanie wybrać dobrą ofertę. Polecam Wam bloga z tej strony http://kurlahajsy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej na temat pożyczek, ponieważ planujecie jakąś wziąć, polecam wam zajrzeć na tę stronę http://pulagotowki.pl/ . Jest tutaj sporo wartościowych moim zdaniem informacji na ten temat i uważam, że warto jest się z nimi zapoznać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marko
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po raz kolejny wtrącę swoje 3 grosze do dyskusji. Jeśli przepatrzyć różne forma pożyczkowe, to da się zauważyć, że generalnie dominują narzekania na pożyczkodawców. Moim zdaniem zadowolony klient nie wchodzi na żadne fora żeby pochwalić pożyczającego. Natomiast ludzie niezadowoleni często wyładowują swoje żale, i stąd więcej takich nieprzychylnych ocen.

Ostatnio zmieniony przez marko dnia Nie Wrz 11, 2022 4:05 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Pon Cze 27, 2022 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony polecam sobie sprawdzić ofertę trudnych kredytów https://www.splatachwilowek.pl/trudne-kredyty/ . Skierowana jest ona dla osób, które mają problem z zaciągnięciem kredytu w banku ze względu na niską zdolność kredytową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 591

PostWysłany: Pon Paź 31, 2022 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że pożyczanie pieniędzy to rzecz ludza, ale trzeba pamiętać, że co się pożyczy zawsze trzeba będzie spłacić. Nie każdy oczywiście ma z tym problem, ale w razie problemu to zawsze dostępna jest konsolidacja kredytów Tarnów . Chyba jest to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji, niczym nie ryzykujemy, a regulujemy nasze zaległości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 254

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś korzystałem z takich pożyczek, kilka razy się naciąłem więc przestałem z nich korzystać. Teraz jak mam nagły wydatek korzystam z Twisto - odroczonej płatności. Nie rejestruję się bo wystarcza mi to co oferują bez rejestracji - na spłatę mam 21 dni i ewenetulanie musze się liczyć z odmową realizacji płatnosci ale nigdy mi sie to nie zdarzyło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1374

PostWysłany: Nie Sty 08, 2023 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedne z lepszych propozycji oferuje strona https://taniopozyczam.pl/ , więc śmiało możecie zerknąć i sprawdzić, co Wam zaoferują. Na pewno warto stawiać na wartościowe propozycje dotyczące pożyczek, bo dzięki temu traficie na super warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 882

PostWysłany: Wto Sty 10, 2023 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu rozważyłbym leasing, a szczególnie warto zainteresować się tym czym jest leasing B2B - o którym więcej dowiedzieć możecie się tu https://leasing.sos.pl Wink Dla mnie okazała się to być znacznie korzystniejsza opcja
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 293

PostWysłany: Pią Lut 23, 2024 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat pożyczek jest dla mnie bardzo zaskakujący. O istnieniu wielu nie zdawałam sobie sprawy. Pod adresem: https://wygodnepozyczki.pl/pozyczka-na-rente udało mi się znaleźć namiary na stronę gdzie opisywana jest pożyczka na rentę. Tutaj też można wygodnie taką pożyczkę zaciągnąć, przy tym nawet nie wychodząc z domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy