FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pożyczka potrzebna
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 11:48 am    Temat postu: Pożyczka potrzebna Odpowiedz z cytatem

Witam ! Poradźcie mi gdzie wziąć najlepiej kredyt ? Nie bardzo wiem co wybrać .. mam taki dylemat , może coś mi polecicie ze swojej strony ? Czytałam niedawno opinie o pożyczkach i nie mogę się zdecydować , może alior Bank ? Jak uważacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ekspert PKO BP
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 12

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@hania123, w ramach Mini Ratki może Pani otrzymać środki od 1000 do 120 tys. na dowolny cel z możliwością rozłożenia spłaty nawet na 96 miesięcy. Szczegóły oferty tutaj https://www.pkobp.pl/lps/mini-ratka-03/?portal=724.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 11:17 am    Temat postu: Kredyty, pieniądze, pożyczki Odpowiedz z cytatem

Wiele na tym forum naczytałam się złego na temat firm pożyczkowych. Dla mnie jednak jest to podejście zbyt stereotypowe, obejmujące niemal same minusy popularnych "chwilówek". A przecież są sprawdzone firmy pożyczkowe, i podejrzane. Nie ma co do nich wszystkich podchodzić z uprzedzeniem. Ja wolę wejść sobie na taką stronę ekspercką - http://www.epozyczka24.pl/ i dowiedzieć się fachowej wiedzy, a nie pogłosek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się jeszcze kilka razy nad tym zastanowiła, nigdy nie byłam zwolenniczką pożyczek i zdecydowanie ich unikam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja proponuję wizytę w banku bo to najbezpieczniejsze i najrzetelniejsze źródło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cezar5t
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, w banku zawsze doradzą. Dlatego ja często własnie chodze sam. Nie biore przez internet.
_____
swraiz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy tez czego potrzebujecie. Są bardzo różne oferty pożyczek przez internet i nie każda odpowiada każdemu. Jezeli szukacie szybkich i bezpiecznych niskich pożyczek to polecam zerknać na https://mikrorata.pl/pozyczka-1000-zl/ . Możecie u nich pożyczyć nawet 1000 zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam że jedyne wiarygodne źródło pożyczek to bank do którego należy się udać po wszelkie informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem są pożyczki prywatne Nigdy nie wiadomo, kiedy przytrafi się sytuacja, gdy pilnie będziemy potrzebować pieniędzy. Życie się różnie układa i czasami jesteśmy zmuszeni pożyczyć niewielką sumę pieniędzy. Ważne jest jednak to, żeby wybrać uczciwą i porządną firmę a nic złego nie powinno się stać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minicredit
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 4:16 pm    Temat postu: Pożyczka Odpowiedz z cytatem

To zależy na jaki cel potrzebne Ci są pieniądze i na jak długo. Mam bardzo dobra ofertę chwilówki. Można uzyskać nawet 5 tys w 15 min. Aby otrzymać pieniądze wystarczą tylko 3 kroki. W razie pytań służymy pomocą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając pożyczki internetowej dobrze jest zainteresować się rynkiem pożyczek prywatnych. Tym bardziej, że nie brak portali, które pośredniczą pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami. Jest nim https://concash.pl/pozyczki-dlugoterminowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moge polecić extraportfel,bo już jestem z nimi ponad rok i zawsze można na nich polegać. Czy to mniejszy remont czy to pożyczka na samochód - ich kwoty a także terminy spłat są zadowalające. https://www.extraportfel.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Antoni45
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, że lepiej sobie poczytać jakieś opinie na temat pożyczek. Na http://pozyczki-opinie.pl/forum/ znajdziecie forum gdzie jest mnóstwo ciekawych opinii. Uważam, że warto wziąć to pod uwage.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zastanawiacie się nad wzięciem kredytu, sprawdźcie sobie ranking kredytów luty 2018 https://www.finai.pl/blog/rankingi-kredytowe/ranking-kredytow-gotowkowych-wybierz-najlepszy-kredyt-luty-2018 to dobra opcja. W ten sposób można znaleźć korzystny kredyt w bardzo szybkim czasie. Pamiętajcie, żeby dokładnie czytać umowy przed podpisanie, to jest ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradca Open Finance pomoże Ci znaleźć idealną ofertę kredytu gotówkowego czy hipotecznego. iewątpliwą zaletą korzystania z usług doradcy finansowego jest fakt, że współpracuje z wieloma bankami, zna rynek finansów i dlatego jest w stanie zaproponować Ci najlepszą ofertę pożyczki, dopasowaną do Twoich potrzeb czy możliwości. A usługi doradcy Open Finance są bezpłatne, więc tym bardziej warto skorzystać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy