FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pożyczka pozabankowa
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 9:59 am    Temat postu: Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, mam takie pytanie - jak uważacie, czy warto jest brać pożyczkę już na samym początku rozwoju firmy? Prowadzę niewielką knajpkę i zastanawiam sie, czy poczekać, aż firma się rówinie i wtedy zainwetsować w rozwój czy już teraz pchać się w pożyczkę, czytałem opinie o pożyczkach pozabankowych i wydaje mi się bardzo fajną opcją pożyczka od Vivusa. Prosze o pomoc bardziej doświadczonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 358

PostWysłany: Nie Gru 09, 2018 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak sądzisz, na ile Ci ta gotówka jest w stanie pomóc i czy w ogóle jest sens ją brać? Na te pytania sama sobie musisz odpowiedzieć, skąd mamy wiedzieć, jakie masz szanse? Smile Uważam, że kredyty należy brać z rozwagą. Mam sąsiadów, którzy ciągle biorą chwilówki, czego absolutnie nie widać po nich. Żeby nie wpaść w kłopoty z komornikiem dobrze poszukać jakiś rozwiązań, na przykład konsolidacja chwilówek online Poczytaj o tym, a później jeszcze raz przemyśl swój plan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 123

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz od tego, czy będziesz miał jak tą pożyczkę spłacić. Często wychodzi to dość różnie i łatwo jest wpaść w spiralę zadłużenia. Tego typu chwilówki czy pożyczki są dość łatwe do spłaty, więc jeśli masz jakieś konkretne potrzeby to śmiało. Pożyczka przez internet, bez zaświadczeń, na konkretny cel ma wiele zalet. Poczytaj sobie ten artykuł https://www.latwykredyt.pl/blog/pozyczka-przez-internet-bez-zaswiadczen-na-konkretny-cel. Jest tam wszystko bardzo fajnie podpisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo sprawdzonych informacji o pożyczkach pozabankowych możesz znaleźć też na http://kutno.net.pl/artykuly/lifestyle,pozyczki-pozabankowe-latwo-szybko-bez-problemow,93429.html Very Happy Ja ostatnio czytałam właśnie ten artykuł i muszę przyznać, że pomógł mi zrozumieć kilka kwestii. No i przede wszystkim wreszcie wiem na jakie pożyczki najlepiej się decydować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam szczerze, że tych pożyczek teraz jest na prawdę sporo. Mimo wszystko wybrać korzystną jest ciężko. Ja niedawno zdecydowałem się na ofertę od Assa i jestem z niej zadowolony. Pożyczyłem 10.000 na 24 miesiące z bardzo korzystnym oprocentowaniem. Dzięki temu spłacam pożyczkę w bardzo wygodnych ratach, które nie kolidują mi z innymi wydatkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami ciężko jest dostac kredyt. W takim przypadku mamy możliwosc rozważenia pożyczki pozabankowej. Warto poczytac co to w ogóle jest. Wiele ofert macie opisanych na https://monebay.pl/pozyczka-gotowkowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne - przed zaciągnięciem pożyczki warto byłoby zapoznać się z opiniami na temat firmy, która zajmuje się ich udzielaniem. Ze swojej strony jestem w stanie polecić portal internetowy https://moneyexpo.pl/ na którym wiele z nich zostało opisanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w planach skorzystać z tej pożyczki https://kokos.pl/ Sprawdziłam sobie radę i bez problemu będę mogła spłacać.

Ostatnio zmieniony przez mirka6755 dnia Nie Mar 17, 2019 7:00 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest taka potrzeba to się bierze, nie ma w tym nic złego przecież. Ja osobiście mam takie zdanie. Z pozabankowych firm polecam Kredyt OK, miałam u nich pożyczkę i dobrze wspominam. Nie miałam problemu ze spłatą, dobrze mnie potraktowano w oddziale i bez większych formalności udzielono pożyczki. Bez ukrytych kosztów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knall
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 111

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na rozkręcenie firmy potrzebne są pieniądze, ale zdecydowanie odradzam chwilówki i pożyczki poza bankowe, lepiej z pomocą eksperta finansowego postarać się o kredyt na firmę z banku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misia83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 63

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozabankowy kredyt online można bez problemu dostać na https://provemacredit.pl/?7483f2 szybka wypłata pieniędzy. Ja tak załatwiłam kasę dosłownie w kilkanaście minut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najważniejszym elementem podczas zaciągania wszelkich zobowiązań takich jak szybkie pożyczki, chwilówki czy kredyt gotówkowy jest posiadanie odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Chciałam w związku z tym polecić Wam blog finansowy http://microchwilowki.pl/ , który dla mnie w kilku przypadkach okazał się już bardzo pomocnym rozwiązaniem i dlatego też dzielę się tym tutaj z Wami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiggin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzona pożyczka jest zawsze jak najbardziej na plus. Dzięki za taką ofertę.
_________________
Zwycięzcy piszą historię na nowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym wyborem okazała się oferta przygotowana przez Asa Smile Nie musiałam czekać na pieniądze długo, w kilka minut miałam je już na koncie, na dodatek raty dopasowane zostały do moich możliwości, dzięki czemu mogłam je bez problemów spłacać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla firmy dobrym rozwiązaniem także będzie odnawialna linia finansowania. Możemy tutaj www.finiata.pl zerknąć na takie rozwiązanie. Bez większych formalności uda się nam mieć gotówkę dla swojego biznesu. Żadne wydatki w firmie nas nie zaskoczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy