FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
praca jako kierowca
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 762

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 6:08 pm    Temat postu: praca jako kierowca Odpowiedz z cytatem

Cchesz zacząć pracować jako Uber? https://uberpraca.eu/ to strona która pomoże ci w rozpoczęciu tej pracy. Możesz poczytać tam dużo informacji jak zacząć. Uber ma naprawdę bardzo duży zasięg. Możesz pracować na całym świecie. Wystarczy że będziesz miał swój samochód. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tego typu pracy czasem podejście do pracownika pozostawia wiele do życzenia. Dlatego warto śledzić na bieżąco portal https://poradnikpracownika.pl/ i być na bieżąco z prawem pracy, dzięki temu będziesz mógł lepiej dbać o swoje prawa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele ciekawych stanowisk pracy, które wiążą się z prowadzeniem pojazdów. W większości jednak trzeba przejść odpowiednie badania psychologiczne. Jeżeli mieszkacie w Gliwicach to skontaktujcie się z www.autosugestia.com Tam możecie wykonać odpowiednie badania psychologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od proponowanej stawki. Ja swoje wynagrodzenie 3900 brutto przeliczyłam na netto na tym kalkulatorze pensji. Faktycznie taka kwota wpływa mi na konto i jestem zadowolony. Za mniejsze pieniądze na pewno bym nie pracował. Wiadomo jest to jest. Trzeba się cenić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już sporo czasu pracuje w Anglii na budowie i jest super, mam wystarczająco pieniędzy i nawet przesyłam dla rodziców. Na stronie https://tanieprzelewy.com/ widziałem rankingi, dzięki, którym wykonuje przelewy do polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolinska123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 201

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie także o różnych ważnych kwestiach takich jak dokumenty. Warto wiedzieć, jakie dokumenty trzeba mieć przy sobie. W artykule https://pomocdrogowa.i-wroclaw.pl/dokumenty-do-kontroli-poprosze/ można znaleźć wiele ciekawych informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem praca kierowcy może być bardzo ciekawa i pasjonująca. Jeśli ktoś z Was chce zostać takim kierowcą zawodowym, potrzebne będzie jeszcze zdobycie specjalnego świadectwa kwalifikacji zawodowej. Więcej na ten temat możecie się dowiedzieć ze strony europim.pl/jak-zostac-kierowca-zawodowym-swiadectwo-kwalifikacji-zawodowej-kod-95/. Polecam zajrzeć, jeśli interesuje Was ten temat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gretta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 151

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nienajgorsza praca tak myślęSmile No ale trzeba spróbować żeby się przekonać. Też chyba zarobki są całkiem spoko. Jak szukacie pracy to poszperajcie w internecie. Zobacz ogłoszenia "praca Holandia" tu >>>, portal Fach Praca ma ich całkiem sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nbrakus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 19, 2022 4:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie jestem kierowcą, ale często jeżdżę Uberem. Jak rozmawiam z kierowcami, to raczej nikt nie narzeka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 246

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2022 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pracując jako kierowca ( ale nie tylko) trzeba regularnie wykonywać badania okresowe u lekarza medycyny pracy. Jeśli zależy Wam na czasie a do tego mieszkacie w Warszawie to warto wybrać się do przychodni Medivita na Mokotowie. Szybkie terminy, wysoka jakość obsługi, rozsądne ceny. Konsultacje odbywają się zarówno stacjonarnie jak i online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2022 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pracę, to uważam, że warto pracować w zawodzie, który umożliwia nam samorealizację. Ja cenię sobie wolność, w związku z czym poważnie zastanawiam się nad pracą zdalną. Czy znacie zalety i wady tego rozwiązania? Można o nich przeczytać pod tym adresem: https://abcrozwoju.pl/zalety-i-wady-pracy-zdalnej-zgadzasz-sie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2022 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już kazdy sam decyduje gdzie woli pracować. Ja tylko dodam,że jeśli chodzi o Oferty pracy Szczecin to najlepiej korzystać z serwisu Jobimi - jeden z największych w branży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2022 4:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na pewno przygotować swoje CV i zacząć poszukiwania nowej pracy. Dlatego sprawdź sobie oferty pracy pomorskie jeśli szukacie pracy na północy kraju, a szczególnie jeśli chodzi o Trójmiasto. Życzę samych sukcesów zawodowych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1109

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli faktycznie w takim zawodzie my się odnajdujemy to ja również jestem zdania, że jak najbardziej warto jest taką pracę wykonywać. Muszę dodać, że niezwykle ważną sprawą jest to aby przede wszystkim wiedzieć, iż poprzez agencję zatrudnienia https://leasingteam.pl/ za każdym razem możemy również podjąć bardzo ciekawą pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Paź 24, 2022 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu moich znajomych zdecydowało się jednak wyjechać za granicę, bo zależało mi na tym aby dużo więcej zarobić i później już wrócić do kraju. Jeśli macie podobne podejście i szukacie ciekawych ofert na przykład w Szwecji to zerknijcie na https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-granica/l/szwecja/ bo jest wiele możliwości i też niektóre polskie firmy działające na tamtym rynku szukają dobrych fachowców i świetnie płacą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy