FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Praktycznie urządzona łazienka: co w niej powinno być?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 8:08 am    Temat postu: Praktycznie urządzona łazienka: co w niej powinno być? Odpowiedz z cytatem

Praktycznie urządzona łazienka: co w niej powinno być?
Chodzi mi o rzeczy fajne, funkcjonalne, ale nie rażące po oczach zbytnim designem.
_________________
ta da dam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ontapado
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Paź 08, 2015 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo praktyczne, a zarazem przykuwające uwagę są wtopione w podłoże: prysznice, spłuczki czy dysze prysznicowe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie podobają sie nowoczesne klimaty łazienkowe - od dozowników do mydeł takich w stylu minimalistycznym (do znalezienia m.in na http://blysk-higiena.net/cos-wiecej-niz-zwykle-lazienki,8,pl.html ) , przez praktyczne relingi na ręczniki, lustro z połeczką itd.
I fakt, że w łazienkach najważniejsza jest higiena, ale taki funkcjonalne dodatki są równie wazne - pomagają nad tym pomieszczeniem zapanowaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sprawdzają się słupki łazienkowe stojące , fajne są też grzejniki przez które można przewiecić ręcznik. Ważne aby łazienki nie zagracić by była przestrzeń w tym małym pomieszczeniu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie podstawą jest oczywiście wanna lub prysznic, umywalka, szafka, pralka, wieszaki, kosz na pranie i to właściwie wszystko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Wto Lis 03, 2015 6:24 am    Temat postu: grzejnik Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o grzejnik w łazience to zobacz sobie stronę http://iterma.pl/cezar-ad1/1/261/ Są tu bardzo ciekawe propozycje. Można wybrać grzejnik o tradycyjnych kształtach, lub dekoracyjny. Ja myślę, że sobie w łazience zamontujemy grzejnik dekoracyjny, ale na prąd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dnowaczek87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 132

PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj,
Moim zdaniem zestaw mebli łazienkowych to chyba jedna z podstawowych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Wto Sty 26, 2016 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno muszą być praktyczne baterie łazienkowe. http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/armatura-lazienkowa/baterie.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 871
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczne oświetlenie które nada się również do łazienki widziałam tutaj http://www.brw.com.pl/oswietlenie/ my mamy bardzo fajne kinkiety osadzone w drewnie ciemnym Smile ale przy remoncie łazienki planujemy zrobić wszystko w stylu angielskim i na pewno zajdzie się tam oświetlenie w czarnym chromie lub w czymś takim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tam mają bardzo ładne oświetlenie. Mi się podoba lampa na stelażowych nogach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darlak10
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prysznic, umywalka, kibelek, pralka i kosz na brudną bieliznę. To wystarczy. Smile
_________________
Trzy rzeczy czynią życie człowieka pięknym: łąki zielone, woda źródlana i piękne kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elkaa
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 16

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wanna lub prysznic. W zależności od upodobań. Ja na przykład wole prysznic a mąż woli pomoczyć się w wannie więc oprócz wanny chcę aby w łazience był również prysznic. Podobają mi się kabiny prysznicowe takie jak te, we wnęce http://megalazienki.pl/drzwi-prysznicowe/novellini-kali-drzwi-przesuwne-116-118-119-5-cm-58960s. Taką kabinę można wykonać montując we wcześniej przygotowanej wnęce drzwi prysznicowe z kolekcji Novellini.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Czw Mar 03, 2016 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zadaniem im mniej w łazience tym lepiej. Podstawa to wanna lub kabina prysznicowa, ja jestem zwolennikiem kabin http://www.besco.eu/produkty/kabiny-prysznicowe/ ponieważ są zdecydowanie bardziej praktyczne. Do tego umywalka najlepiej z szafką, wc i pralka. Jest wiele fajnych projektów na które nie potrzeba dużo pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 2:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dnowaczek87 napisał:
Witaj,
Moim zdaniem zestaw mebli łazienkowych to chyba jedna z podstawowych rzeczy.


Podstawowa to jest wanna/prysznic i umywalka kolego Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuje wyremontować łazienkę, bo nie była remontowana chyba od 30 lat. Dostałam to mieszkanie od babci, która w ogóle nie robiła w nim remontów. Co prawda ja sama zrobiłam remont, ale w łazience niczego nie ruszałam, bo zabrakło mi pieniędzy i wyremontowałam tylko kuchnie i pokoje. Udało mi się zaoszczędzić wydaje mi się, że wystarczającą sumę pieniędzy, bo mam do dyspozycji 25tyś złotych. Chcę kupić nową wannę, sedes, umywalkę, położyć nowe płytki. Zastanawiam się nad oświetleniem w łazience i rozważam podświetlone lustro, które widziałam tutaj http://sferalumina.pl/oswietlenie/lustrozoswietleniem.html . Oferta jest bardzo duża i nie bardzo wiem, które wybrać. Moglibyście mi doradzić? Poza tym ktoś z Was ma może takie lustro u siebie i mógłby mi napisać, czy jest ono praktyczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy