FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pralka-nowa czy używana?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elta1982
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 11:25 am    Temat postu: Pralka-nowa czy używana? Odpowiedz z cytatem

Czy możecie doradzić mi w wyborze pralki?? Czy lepeij używaną czy nową? Moja córka wybiera sie na studia i w mieszkaniu, które wynajmuje nie ma pralki więc stwierdziliśmy z męzem że kupimy jakąś nie za dużą i najlepiej niedrogą. Trafiłam na ogłoszenie- używana pralka Amica za 700 zł i nie wiem czy warto
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
anastazja09
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kupicie używaną, to trzeba też mieć pod ręką jakiś serwis AGD. Polecam zastanowić się np. nad takim http://milenium-agd.pl
genua
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że warto zainwestować w nowy sprzęt. Nie miałabym zaufania do używanego...Jeśli mogę Ci coś doradzić, to najpierw dokładnie zmierz powierzchnię, jaką dysponujesz w łazience lub kuchni. Zdecydujesz wtedy, czy masz miejsce na wariant ładowany od przodu, czy z góry. Zwróć także uwagę na pojemność i rodzaj bębna, a także na klasę energetyczną, prędkość wirowania oraz zużycie wody. Ja w ubiegłym roku zdecydowałam się na zakup nowej pralki w RTV Euro AGD i bardzo polecam Ci pójście do tego punktu. Ich doradcy fachowo pomogą Ci w wyborze najlepszego sprzętu. Ja byłam bardzo zadowolona z jakości obsługi i poziomu wiedzy pracowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
hohome
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nowa. Nie pchaj się w używane bo możesz trafić tak że pralka będzie Ci służyła jeszcze lata, a może się zepsuć za tydzień.
Zobacz sobie te pralki http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-gory/-/catalog/22594026/cst-362l-s-
Nie są drogie a masz gwarancję no i nowoczesną pralkę, z odpowiednimi programami.
Wiedziałaś, że te pralki mają wyświetlacz tak ustawiony, że aby nastawić pranie nie musisz się schylać? Taka drobnostka a jak ułatwia;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem fajną opcją jest suszarka także w komplecie z pralką. Z tego co słyszałam to nie ma raczej sensu kupować pralko-suszarek, podobno są bardzo wadliwe. Co do prania to już mam spore doświadczenie i wiele przetestowanych produktów. Najlepiej sprawdzają sie kapsułki od Surf i to w sumie w każdym wariancie. Nie tylko fajnie pachnie pranie ale też zawsze jest czyste
Powrót do góry
Ustysia
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja regularnie przeglądam różne portale i szukam czy są jakieś promocje pralek http://kobieta.interia.pl/porady/news-najciekawsze-promocje-pralek-na-co-zwracac-uwage,nId,2635622 Opłaca się bo mozna dobre oferty znaleźć, zresztą też na inne agd i kupić porządne sprzęty w dobrej cenie
Powrót do góry
daria_kol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nowa, szkoda zachodu bawić się z używaną. Wejdź sobie np. na https://pralkowo.pl - to chyba najfajniejsze miejsce do wyboru pralki, bo to nie sklep tylko porównywarka pralek z różnych sklepów, doradzą i pomogą kupić dużo taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chcesz kupić pralkę to tylko nową. Tak naprawdę nie wiadomo w jakim stanie będzie używana pralka. To ze z zewnątrz będzie wyglądała ok nie znaczy, że w środku nie jest zakamieniona czy zardzewiała. Teraz bardzo tanie proalki ma w ofercie Neonet. Za 800 zł kupisz dobrą pralkę Indesita https://www.neonet.pl/pralki/indesit-iwd-61051-eco-pl.html . Podejdź do sklepu i powiedz sprzedawcy jaki masz budżet to wybierze coś fajnego. Teraz też mają dobre raty 0% wiec naprawde warto sie skusić. Poza tym transport, wniesienie i montaz masz za 1 zł wiec naprawde koszt całkowity jest niewielki.
Powrót do góry
KarolinaW
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście potrzebowali naprawić pralkę (u mnie popsuła się już po 3 latach) to z Warszawy polecam tego fachowca http://naprawapralekursynow.pl/ Pan był szybko na miejscu i udało mu się od ręki naprawić pralkę. Dobry fachowiec i stawki ma ok.
Powrót do góry
canto
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralek jest masa na rynku i na pewno znajdziesz coś w przystępnej cenie. Ja teraz myślę nad zakupem pralki ładowanej od góry. Słyszałam że na ceneo mają dobre pralki i mam nadzieje że będę zadowolona https://www.ceneo.pl/Pralki/Ladowanie:Od_gory.htm . Ktoś też ma taką pralkę ? Jak u Was się sprawdza ?
Powrót do góry
bajka
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam świetny model Electrolux 700 perfect care. To był mój najlepszy zakup w tym roku Smile Pranie jest miękkie, bez zagnieceń (dzięki dodatkowi pary), ładnie pachnie Smile Jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Carl
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nowa.
Powrót do góry
Rogera
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie on jak dla mnie to tylko nowa trzeba wiedzieć jaką kupić. Z tego co mi się wydaje to Pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare jest dobra. Sama mam sprzet od elektroluxa i bardzo jestem zadowolona.
Powrót do góry
diamond_princess
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto jednak dołożyć trochę pieniędzy i postawić na dobry, nowy sprzęt. W końcu to inwestycja na lata. Sama niedawno podjęłam taką decyzję. Mój wybór padł na pralkę Beko - https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/pralka-beko-wtv-7632-xbw,50264.html jestem z niego bardzo zadowolona. Pralka jest zgrabna, nie hałasuje i odpowiednio spełnia swoją funkcję.
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej stawiała na nową, zawsze można wziąć przecież na raty.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: