FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Prawo jazdy w Warszawie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 228

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie oraz okolicach jest na prawdę sporo bardzo fajnych Ośrodków Nauki Jazdy. Na przykład pod Warszawą w mieście Ciechanów http://orbiter.com.pl/
_________________
Zajrzyj ciekawostki http://nasza-kamienica.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko w Warszawie są dobre szkoły jazdy bo ja osobiście w Poznaniu zdecydowałam się postawić na OSK Pegaz i naprawdę pod względem podejścia do kursanta, ceny, profesjonalizmu organizacji ciężko było mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Starają się zagospodarować te 30 godzin jazdy tak aby kady manewr był kilka razy powtórzony i gotowy na egzamin aby egzaminator nie miał zastrzeżeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wiem ale mi zależało na ośrodku konkretnie w Warszawie, kumpel polecił mi szkołę jazdy Motostart na Mokotowie. Taka lokalizacja ma więcej zalet niż gdzieś poza miastem bo od razu można jeździć trasami egzaminacyjnymi no i przyzwyczajasz się do jazdy w miejskich korkach a to procentuje potem na egzaminie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 700
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do innych miast to w Poznaniu polecam przede wszystkim szkołę Zdaj Prawko. Dzięki nim szybko zdacie egzamin - zarówno teorie jak i praktykę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie też się zmobilizowałam i chce zapisać się na kurs prawo jazdy kraków , teraz tylko zastanawiam się do jakieś szkoły się zapisać? Ponoć OES jest bardzo dobrą opcją. Tam można natrafić na dobrych, rzetelnych instruktorów - czy to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3372

PostWysłany: Czw Gru 02, 2021 3:10 pm    Temat postu: prawo jazdy Odpowiedz z cytatem

Prawo jazdy robiłam w https://autodrive.com.pl/ i szczerze mówiąc jest to jednak najlepsza szkoła jazdy. Zostałam idealnie przygotowana do egzaminów, a zajęcia z teorii były naprawdę bardzo interesujące. Również samochody są świetnie wyposażone i bardzo zadbane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Sob Gru 11, 2021 12:36 pm    Temat postu: szkoła Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę polecić wam http://www.autoszkolalider.pl/ . Zostałam tutaj bardzo dobrze przygotowana do egzaminów, dodatkowo terminy kursów są dosyć elastyczne co jest również wielkim plusem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy