FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Problemy z prostatą

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateuszek111
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 16

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 6:22 pm    Temat postu: Problemy z prostatą Odpowiedz z cytatem

Jak radzicie sobie z prostatą? Dla mnie jest to dolegliwość uciążliwa i męcząca. Lekarz przepisał mi lek Cardura XL: https://ktomalek.pl/cardura-xl-ulotka-cena-zastosowanie-apteka-tabletki-o-zmodyfikowanym-uwalnianiu-8-mg-30-tabl/ub-6614901
Poczytałem trochę na temat tego środka, mam nadzieję, że przyniesie pożądane efekty i mój komfort życia ulegnie poprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
julis124
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybrać się do lekarza.. z takimi problemami nie ma co zwlekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata tak zwlekał, na szczęście na siłę go zabrałam do lekarza i nie było jeszcze za późno. Jest już po leczeniu i jest ok, jest pod opieką specjalistów ze szpitala Mazovia w Warszawie. Jestem pewna, że dzięki temu że trafiliśmy do takiego miejsca wszystko się dobrze skończyło, mają i wiedzą i możliwości tam, to typowy szpital urologiczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie miejsce, na porady. To kwestia, którą trzeba jak najszybciej skonsultować z lekarzem, bo to nie są żarty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli uprawiacie sporo sportu to bardzo możliwe że zdarzają się kontuzje. Dla profesjonalnych sportowców na pewno przyda się kontakt do kliniki https://medpolonia.com.pl . oferują oni kompleksową opiekę dla osób z problemami w kończynach dolnych i górnych. Polecam każdemu bo sama korzystałam i teraz mam bardzo dobrą sprawność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emse
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 291

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takich spraw nie wolno bagatelizowac! moj maz mial ostatnio problemy z oddawaniem moczu, balismy sie bardzo ze to moze byc cos z prostata, na szczescie lekarz to wykluczyl... okazalo sie, ze to stan zapalny. przez jakis czas stosowal Urolact i wszystkie dolegliwosci ustapily, teraz co jakis czas bierze profilaktycznie, zeby nie dopuscic do nawrotów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeśli będziecie szukali pomocy i wysokiej jakości w zakresie wyboru odpowiedniej apteki internetowej w któej będziecie mogli liczyć na dobre ceny i najlepsze marki. Polecam zajrzeć w wolnej chwili na Gemini https://gemini.pl/kategoria/dla-niego/zdrowie/prostata gdzie bez problemów dobierzecie odpowiednie wsparcie, aby czuć się dobrze i sprostać wyzwaniom Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy