FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Program dla agencji nieruchomości
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 12:39 pm    Temat postu: Program dla agencji nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Czy znacie jakikolwiek program, który będzie pomocny przy organizacji działalności agencji nieruchomości? Chodzi o ogólne zarządzanie, organizację itp. Macie jakieś propozycje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowe pytanie - szukasz programu darmowego czy płatnego? Jeśli płatnego to ile chcesz przeznaczyć?
To może robić istotną różnicę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być płatny, wszystko tak naprawdę zależy od funkcjonalności. A wydać chcę oczywiście jak najmniej, chyba logiczne, tak? Najważniejsze, aby program cokolwiek mi dawał...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taskbeat - wypróbuj sobie. Program kosztuje tylko 30 zeta, a aplikacja jest naprawdę fajna. 30 zeta miesięcznie. Co to daje? Przede wszystkim pozwala dodawać wszystkie prace do wykonania, budżety, zlecenia do aplikacji. Później łatwiej to analizować, sprawdzać współczynniki. Nadaje się do mniejszej i większej działalności - 30 dni dają darmowego testu. Sprawdź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedzę na tym programem od kilku dni - naprawdę fajny. Plus za tą opcję testu przez 30 dni. Możesz mi powiedzieć nieco więcej na temat zasad organizowania budżetu? Bo szczerze mówiąc to nie wszystko do końca rozumiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
strefa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 43
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas świetnie się sprawdza Galactica Virgo. Eksporty na portale działają super a i kontakt z supportem bez zarzutu.

Sporo osób korzysta z IMO. Nam nie pasował.

Znam też program Agencja3000 ale osobiście nie miałem do niego przekonania.
_________________
Sochaczewska Strefa Nieruchomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem coraz bardziej przekonany do Taskbeat. Kilka minut dziennie na wprowadzenie wszystkich danych i wszystko wygląda jak najbardziej ok, przynajmniej osobiście nie mam problemów. Danymi wprowadzonymi do komputera znacznie łatwiej można zarządzać - zdecydowanie łatwiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co oznacza, że jesteś przekonany? Kupujecie licencję? Bo tylko to według mnie, może być tego potwierdzeniem... Poczytaj sobie również o tym - http://www.centrum.meble.pl/kk Meble na wymiar można zamówić z internetu. Tam podajesz wszystkie parametry. Zrób sobie symulację - w naszym przypadku zestaw wyszedł sporo taniej, a przesyłkę i tak dostajesz w paczkach do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oktawian
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 9:27 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

strefa napisał:
U nas świetnie się sprawdza Galactica Virgo. Eksporty na portale działają super a i kontakt z supportem bez zarzutu.

Sporo osób korzysta z IMO. Nam nie pasował.

Znam też program Agencja3000 ale osobiście nie miałem do niego przekonania.


Zgadzam się z opinią odnośnie Virgo, co prawda co do pozostałej dwójki się nie wypowiadam, bo nie znam, Virgo mieliśmy jako pierwszy testowy i od razu nam wszystko pasowało, więc nie szukaliśmy dalej. program ma naprawdę duże możliwości jest stale rozwijany, co do cen, to polecam sprawdzić ich cennik, uważam, że będziesz miło zaskoczony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już ostatecznie wykorzystujemy u siebie taskbeat - jestem pozytywnie zaskoczony możliwościami i funkcjonalnościami programu. Działa bez zarzutu, wiele operacji znacznie łatwiej mogę teraz monitorować, zarządzam projektem, budżetem i zleceniami - wszystko jak na razie idzie w 100% sprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejRyba
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 1:04 pm    Temat postu: Re:program dla biura nieruchomości Odpowiedz z cytatem

U nas też pracujemy na Virgo i nie mamy z tym programem żadnych problemów, duża ilość funkcji pozwala na automatykę działań, co znacząco pomaga w pracy, ale wiadomo ile programów tyle opinii. Najlepszym rozwiązaniem jest chyba wejście na stronę www.galactica.pl i sprawdzić wszystko samemu na demo. W końcu każdy ma inne upodobania, potrzeby. Dlatego uważam, że jeżeli firma dba o klienta, to zawsze tworzy demo programu, by dana osoba mogła sprawdzić czy ten akurat program jej odpowiada. Od jakiegoś czasu jest to jedno z podstawowych kryteriów przy wyborze oprogramowania jakie stosuję (również prywatnie). jest demo, sprawdzam i podejmuję decyzję, nie ma go to nawet dalej nie szukam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magia internetu - użytkownicy wchodzą na jeden post, żeby dodać info o wspaniałym programie Wink Trochę rzetelnych informacji prosimy - my opisujemy w 100% swoje prawdziwe doświadczenia z aplikacjami. Konkrety prosimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejRyba
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 12:20 pm    Temat postu: Re:program dla biura nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj to co napisałem dokładnie. Napisałem tylko że pracujemy na Virgo i że jak ktoś ma ochotę to może go sobie przetestować poprzez demo i samemu ocenić. Ponadto, to co było chyba (a przynajmniej tak chciałem) główną treścią postu to fakt, że firmy dbające o klienta (bez określania firmy) stosują obecnie możliwość (co dla mnie jest w pewien sposób wyznacznikiem) sprawdzenia konkretnego programu poprzez demo. Uważam, to za uczciwe. Klient ma możliwość przetestowania programu i sprawdzenia jego wydajności pod względem swoich potrzeb. A wracając w pewien sposób do Twojego zarzutu. Tylko przykładowo (przynajmniej mi te funkcje odpowiadają, ale zaznaczam, nie jest moim celem porównywanie czegokolwiek i przekonywanie kogokolwiek:
-automatyczne eksporty na portale ogłoszeniowe
-integracja i automatyka dodawania ogłoszeń na własna stronę
-możliwość kontroli historii korespondencji z klientem bez potrzeby szukania w programie pocztowym
-terminarz powiązany z karta klienta
-automatyczne kojarzenie ofert z osobami poszukującymi
Nie wiem czy te dane są tymi o które pytałaś, ewentualnie mogę wypowiedź rozwinąć, ale nie chcę aby z tego wyszedł artykuł reklamowy, bo nie o to mi chodziło. Podkreślam, chciałem uwidocznić to, że w chwili obecnej każda porządna firma (nie tylko w zakresie programów obsługi biura) powinna dokładać starań by klient miał możliwość sprawdzenia danego oprogramowania poprzez w pełni funkcjonalne demo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zanim zacząłem korzystać z Taskbeat na licencji, również wcześniej sprawdzałem demo. A co do artykułu sponsorowanego - pozwolę sobie odpuścić komentarz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Sro Paź 23, 2013 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio pojawiła się nowa aplikacja http://www.ihouse.pl/ w której można łatwo ogłaszać sprzedaż domów w całej Polsce. Tak więc jest dostępny kolejny kanał sprzedażowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy