FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Projekt a brak zdecydowania.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Sro Sty 08, 2020 12:44 pm    Temat postu: Projekt a brak zdecydowania. Odpowiedz z cytatem

Cześć na ogól jestem dość zmienną osobą i to wpływa na wiele moich decyzji. Dzięki temu, między innymi, nie wiem, jaki projekt domu mam kupić. Spodobały mi się jednak rysunki od MG Projekt i wizualizacje. Czy można gdzieś głębiej o tych projektach porozmawiać? Wiecie coś na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 5:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, jakbym czytała o sobie. Łazienkę mamy już zaplanowaną, a ja ciągle mam nowe pomysły na nią. Podobnie jest z kuchnią. Mąż to szału dostaje po prostu ze mną. Ale to nic, myślę sobie, po prostu jakoś się zdecyduję, pomieszam style. Mamy też dom od MG Projekt, już właśnie wykańczać zaczynamy. Powiem Ci, że mi te grupy https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/groups/?ref=page_internal bardzo pomogły. Zapisałam się do kilku, dotyczących tych projektów, które mnie interesowały. I powiem Ci, że to mi pomogło. Spróbuj może.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też z tych grup korzystaliśmy, są naprawdę dobre. Dzięki nim zdecydowaliśmy się na projekt, w którym aktualnie mieszkamy. To duża różnica, mieć pomoc, a szukać jej. A MG Projekt wychodzi naprzeciw swoim klientom i doradza, pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 4:19 pm    Temat postu: Re: Projekt a brak zdecydowania. Odpowiedz z cytatem

mychaa napisał:
Cześć na ogól jestem dość zmienną osobą i to wpływa na wiele moich decyzji. Dzięki temu, między innymi, nie wiem, jaki projekt domu mam kupić. Spodobały mi się jednak rysunki od MG Projekt i wizualizacje. Czy można gdzieś głębiej o tych projektach porozmawiać? Wiecie coś na ten temat?

Moja koleżanka jak budowała mały pensjonat to korzystała z tej strony https://wybieramprojekt.pl/szukam-projektu-pensjonatu/ mają także projekty domów, także myśle że znajdziesz coś ciekawego, coś na pewno wpadnie Ci w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polakoc
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1850

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może warto zrobić projekt samodzielnie, ale swoje kosztuje bądź ewentualnie gotowiec bo trochę tego jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy