FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
projekt i budowa domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 267

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 9:10 am    Temat postu: projekt i budowa domu Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Ostatnio budowałam dom i skusiłam się na usługi DD projekt. Wspaniale zaprojektowali i wybudowali mój dom. Są naprawdę godni polecenia. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
benek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 81

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić firmę https://espiroinvestment.pl/, która budowała nasz dom i też pomogła w adaptacji projektu. Naprawdę super się z nimi współpracowało. Dla nas taki komfort, że mamy doświadczoną ekipę, był bardzo ważny. Pomogli nam w wielu sprawach, które były dla nas 100% nowością, bo to pierwszy dom, który budowaliśmy i dużo rzeczy po prostu nie ogarnialiśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii warto zwrócić uwagę na wybór przed budową również dobrej jakości artykułów i sprzętów budowlanych do efektywnej pracy i jednocześnie licząc na rozsądny zakres cenowy. My dużo wcześniej się za to zabraliśmy m.in jeżeli chodzi o szalunki kraków i z pomocą sklepu ABC Szalunki udało się wszystko dobrać pod indywidualne potrzeby. Dobre ceny, szeroka oferta i też obsługa na której pomoc można liczyć. Mam nadzieję, że prace pójdą po Waszej myśli i podzielicie się swoimi spostrzeżeniami. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra opcja to dom modułowy. Budownictwo modułowe jest sensowne z wielu względów, tego typu domy buduje się znacznie szybciej i taniej a dodatkowo architektura modułowa jest też lżejsza, dzięki czemu daje duże możliwości przy projektach dobudowy i nadbudowy. Co do konkretów to ja bardzo dobrze oceniam firmę LARK https://www.larkfactory.pl/budownictwo-modulowe nasz dom pochodzi własnie od nich i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, jest solidny, funkcjonalny i ma fajny, nowoczesny wygląd, także dobrze wybraliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 4:43 am    Temat postu: budowa Odpowiedz z cytatem

również miałem do czynienia z DD projekt podczas budowy domu i jestem w stanie [polecić tę firmę, każda usługa wykonana na 100 %.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gbode
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szalowanie, zwane też deskowaniem, ma zastosowanie na każdym etapie prac budowlanych, podczas których niezbędne są formy do wylewania fundamentów, stropów i ścian oraz elementów wewnętrznych, takich jak schody, cokoły czy nadproża. Najczęściej stosowanym obecnie rozwiązaniem jest szalowanie systemowe przy użyciu szalunków na wynajem.
_________________
szalunki stropowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rlangworth
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozdzielnica elektryczna, czyli po prostu tablica rozdzielcza, musi być w każdym budynku, który korzysta z energii elektrycznej. Wybór miejsca na montaż tablicy jest praktycznie dowolny, bo przepisy nakazują tylko, by pomieszczenie z rozdzielnią było suche i łatwo dostępne. Dostęp do rozdzielni powinien być łatwy i szybki, bo korzystamy z niej najczęściej wtedy, gdy dochodzi do awarii. Rozdzielnię elektryczną można kupić tutaj http://sklepelektryka24.pl/rozdzielnie-elektryczne.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łucja88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2020
Posty: 91

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam wybudować domek letniskowy na działce przy jeziorze. Znajoma poleciła mi fajną firmę a ja znalazłam świetny projekt domku https://archido.pl/projekty-rekreacyjne/22946-skrzat-letniskowy.html . Będzie idealnym miejscem do odpoczynku od szarej codzienności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może postawicie na wykorzystanie nowoczesnych technologii podczas budowy domu?

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 5:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 692

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jestem też ciekawa, jak oceniacie również takie https://dreamwoodhouse.com domy modułowe, czy też mobilne. Siostra kupiła właśnie działeczkę i zastanawia się czy nie postawić właśnie takie malutkiego domku, który będzie przytulny i funkcjonalny. Co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze mogę śmiało wam polecić sklep https://amper.pl/aparatura-modulowa taka hurtownia z typowymi elektronicznymi rzeczami. Asortyment dość spory, cena również więc wydaje mi się, że przy budowie domu coś takiego z pewnością Ci się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryycjaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 8

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

remont mojego domu wykonywała firma Inspirem. Oto ich oferta http://inspirem.pl/firma-remontowa-myszkow/ Są firmą godna zaufania i polecenia. Realizacje wykonali na czas nie zapominając o wysokiej jakości usługi. Szczerze polecam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na jakie materiały hydroizolacyjne się zdecydowaliście zarówno jeżeli chodzi o fundamenty ale również dachów. Dlatego warto zajrzeć do Icopal u których znajdziecie świetny system Papy w Technologii Szybki Syntan SBS które sa następcami pap klasycznych i do tego również licząc aż na 45 letnią gwarancję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej przejrzeć gotowe projekty domów? Po co przepłacać za indywidualny projekt jak możesz postawić na to co już jest sprawdzone? Ja miałam to szczęście, że znalazłam projekt domu który postawiono dwie ulice dalej ode mnie. Od razu jak zobaczyłam z ulicy to wiedziałam, że to musi być ten. Ale nie miałam odwagi zapytać właścicieli. Po dokładnym opisie doradca w biurze projektowym znalazł mi taki domek właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikastrzelecka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 18, 2021 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt domu jest kluczowy podczas budowy. Tylko tak możemy zobrazować sobie układ pokoi i tak dalej. http://www.octoberfirst.co.uk/2021/05/17/meble-kuchenne-poznan/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy