FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Projekty wnętrz
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście o stronie http://www.monostudio.pl/ . Zajmują się projektowaniem wnętrz i architekturą. Mają fajne innowacyjne projekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo inspiracji można zaczerpnąć z internetu, a w ostateczności udać się do projektanta wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że na początku warto spróbować zaaranżować mieszkanie samemu, ponieważ nie jest to takie trudne jak się wydaje. Obecnie w internecie można znaleźć całą masę inspiracji. Wiem to z własnego doświadczenia, ponieważ niedawno sama przeprowadzałam mały remont i na jednej stronie udało mi się znaleźć pełno wskazówek na temat urządzania pomysłowej sypialni. Dzięki temu stworzyłam naprawdę niesamowity wystrój i wcale nie potrzebowałam do tego pomocy profesjonalnej firmy Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Byczku_S
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 31

PostWysłany: Czw Sie 07, 2014 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aranżowałem sobie wystrój sam. Jedynie przy urządzaniu niewielkiej kuchni pomagała mi firma http://www.aranzacjekuchni.com.pl/produkcja-mebli która wykonała dla mnie również meble na wymiar. No ale jak się ma małe mieszkanko to każdy metr musi być dobrze zagospodarowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę w takim razie o radę. Marzę o takich pięknych żyrandolach do salonu i gabinetu http://www.luxarte.com.pl i zastanawiam się, w jaki sposób je wkomponować w otoczenie, żeby nie spowodować efektu chaosu, a eleganckiego połączenia nowoczesności i klasyki. Co sądzicie o takim zagospodarowaniu przestrzeni? Jesteście zwolennikami takich rozwiązań czy raczej podczas urządzania mieszkania trzymacie się wyłącznie jednego stylu?

Ostatnio zmieniony przez GrazynkaKowalska dnia Sro Wrz 07, 2016 9:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kbakowska275
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja projekt wnętrza swojego m4 robiłam w programie (kinderbuggy). program znalazłam na stronie hier im zwillingsbuggy test. Aplikacja jest zupełnie darmowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ideaspace.pl/ tutaj tworzyli dla mnie projekt salonu. Salon to pomieszczenie reprezentacyjne, łączące wszystkich domowników i różne funkcje. Warto uważnie zastanowić się nad tym, jaki charakter chcemy nadać naszemu salonowi, w jaki sposób wydzielić w nim różne strefy, jak sprawić, by stał się wspólnym miejscem relaksu, zabawy i spotkań.
Wielofunkcyjne meble sprawdzą się w każdym salonie – rozkładana kanapa z funkcją spania przyda się, gdy będą nocować u nas goście, a pufy poza standardowym przeznaczeniem do siedzenia mogą stać się praktycznym schowkiem. Przydatny okaże się stolik kawowy, który razem z kanapą i fotelami stworzy wygodną i przytulną strefę towarzyskich spotkań przy kawie. Subtelnym wydzieleniem tej przestrzeni w salonie może być ułożony na podłodze miękki dywan. Wszystko zostało bardzo dobrze dobrane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach bardzo dobrym rozwiązaniem jest znalezienie projektanta wnętrz. Na pewno dużo lepiej niż my dobierze dla nas dodatki. Sama niedawno szukałam takiej firmy i udało mi się znaleźć ta http://www.ideaspace.pl/category/mieszkalne/ , według mnie firma ma bardzo ciekawe pomysły, widziałam kilka ich realizacji i bardzo mi się spodobało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kruppssa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 190

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie bardzo dobrych porady dotyczących wykończeń mieszkania ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na bardzo dobrego bloga http://www.porady-wykonczenia.pl/ gdzie znajdziecie wiele nowoczesnych wskazówek jak można łatwo i w niskich kosztach aranżować mieszkania. Co warto zastosować i gdzie kupić ? Ciekawe porady dotyczące wykończeń mieszkań dają, dobrej jakości wskazówki !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem na etapie remontu mieszkania i szukałam firmy która zajmuje się projektowaniem. I popytałam znajomych kto miała w ostatnim czasie remont u siebie. I koleżanka poleciła mi świetną firmę która zajmuje się projektowaniem kuchni w Łodzi bo tu mieszkam więc jest to dla mnie idealne rozwiązanie bo nie muszę szukać poza miastem firmy. Pozostawiam linka do strony można więcej poczytać o firmie i ofertach- http://interior.gbt-architekci.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno doradzić. Najlepiej popytać znajomych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Czw Gru 24, 2020 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz modne a wnętrza w stylu art deco, mi się bardzo podobja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy