FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
prowadzenie ksiąg podatkowych
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Farenor
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 7:21 am    Temat postu: prowadzenie ksiąg podatkowych Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję porady. Jestem na etapie otwierania własnego biznesu deweloperskiego. Zauważyłam że samodzielna księgowość dla osoby z podstawową wiedzą to strata czasu i energii, a jeszcze nie ma pewności, czy sobie nie narobisz bałaganu. Wszyscy mi mówią żebym wybrała doświadczone biuro rachunkowe które wykona za mnie prowadzenie ksiąg podatkowych Katowice. Zależy mi żeby było to wykonane porządnie, a opłaty nie były za wysokie. Tylko mam obawy czy nie ma problemu z terminowością oraz wglądem we wszystkie dokumenty? Zaznaczam że nie miałam wcześniej okazji współpracować z takim biurem, więc jestem zainteresowana tym jak to wygląda. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie planuję otworzenie własnej działalności i chciałabym sie was zapytać drodzy forumowicze czy wiecie może gdzie znajdę dobrą i sprawdzoną księgowość w Krakowie? Jeśli możecie polecić mi jakieś dobre biuro rachunkowe będę wam bardzo wdzięczna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj są gotowe programy takie jak https://wfirma.pl/ dzięki nim prowadzenie ksiegowości samodzielnie nie jest tak dużym problem Wink To w mojej opinii świetne rozwiązanie, zwłaszcza na początku, zwłaszcza że możesz skorzystać z pomocy ekspertów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
caroline10
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się niestety średnio na tym znam... Nie będę w stanie w tym zakresie tematycznym pomóc.
_________________
Czas, pożerca rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przydatne są dobre programy księgowe, nawet biura rachunkowe z takich chętnie korzystają bo ułatwiają prace i zapewniają w pewnym stopniu nadzór w sytuacjach, gdy coś jest nie do końca jasnego. Chyba najlepiej powierzać wszelkie rozliczenia takim biurom, dzięki takim narzędziom jak te z https://mojebiuro24.pl/ są w stanie rozliczyć nawet większe podmioty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie księgowości najlepiej powierzyć zaufanej firmie, która ma w tym doświadczenie. Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to skontaktujcie się z www.delta.waw.pl Tam pracują profesjonaliści, godni polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do samego tematu dokumentów to osobiście polecam wam nawiązać współpracę z firmą, która zajmuje się przechowywaniem i archiwizacją dokumentów. Ja korzystam z usług firmy www.actanova.pl Jeżeli mieszkacie w Szczecinie to się z nimi skontaktujcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również prowadzę swój biznes na terenie Katowic. Od dawna współpracuję z biurem rachunkowym www.ask-finance.pl Jeżeli zależy wam na firmie księgowej, która będzie miała do was indywidualne i profesjonalne podejście to polecam wam nawiązać z nimi współpracę. Pracują tam doświadczone osoby, na których można polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za dobrym birem rachunkowym, które zajmie się księgowością waszej firmy to polecam wam skontaktować się z www.biurogalant.pl Jest to świetnie biuro rachunkowe z Szczecina, z którym sam od dawna współpracuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzone biuro z polecenia to chyba najlepsza opcja. Tak trafiłem do http://credotax.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie skąd jesteś, ja akurat mogę polecić księgowość w otwocku https://www.peter-green.com/ksiegowy-otwock/ więc jeśli jesteście z okolic to warto skorzystać. Biuro oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Sro Lut 12, 2020 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Katowic to ja osobiście polecam wam zgłosić się do biura biegłego rewidenta http://kbr-ksiega.pl/ Mi zależało na obsłudze księgowej najwyższej jakości, dlatego zdecydowałem się na usługi biegłego rewidenta. Wam też polecam to rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgataW
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 10:48 am    Temat postu: Usługi księgowe Odpowiedz z cytatem

Uważam, że każda firma powinna korzystać z usług księgowych bo tak jak mówisz można narobić sobie bałaganu. Na początku sama prowadziłam księgowość swojej firmy i nie wyszło mi to na dobre. Wyszły z tego problemy, jednak moja księgowa pomogła mi je rozwiązać i teraz w pełni mogę skupić się na prowadzeniu działalności bez myślenia o 'papierkach'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rocky_starnes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 11:39 am    Temat postu: Re: prowadzenie ksiąg podatkowych Odpowiedz z cytatem

This review includes an indepth analysis of company’s stature, assessment of their services along with how student’s view the company. Myassignmenthelp Review
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej polecam usługi księgowe https://sachss.com/ są na wysokim poziomie i według mnie warto z nich skorzystać gdy ma się swoją działalność. Prowadzę firmę od kilu lat i korzystam z ich od początku, jestem zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy