FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przebudowa ogrodu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szulc.krzysztof.71
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 57

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 11:19 am    Temat postu: Przebudowa ogrodu Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

Zwracam się do was z dość nietypowym pytaniem. Mianowicie chodzi o to, że małżonka prosiła mnie abym zrobił jej koło domu ogród zimowy, teraz pytanie ile kosztuje ogród zimowy? Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o takie rzeczy i nie mam żadnej informacji ani umiejętności manualnych. Zatem muszę dowiedzieć się ile to może kosztować. Będę musiał też wynająć jakąś firmę do zrealizowania tego projektu. Żona bardzo mnie prosiła o to więc chciałbym zrobić jej miłą niespodziankę. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Jeżeli ktoś kojarzy markę, która tworzy profesjonalnie takie rzeczy, to będę też wdzięczny za informację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w zakresie wyboru materiałów do ogrodu myślę, że warto abyś odwiedził stronę producenta Pozbruk, gdzie sam nie tak dawno zamawiałem kostki dekoracyjne Łupek Galaxy, płyty Dolomit Mleczny Presstone i elementy Gardeo Amsterdam do wykonania ogrodzenia. Niedługo zabieramy się za robotę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 764

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zainteresowanych . Chciałbym Wam polecic strone http://ogrodyhortus.com.pl/urzadzanie-ogrodow-lodz/ , poniewaz uwazam ze maja swietna oferte dotyczacą ogrodów . Sam skorzystałem z ich usługi i jestem bardzo zadowolony z efektów koncowych ich pracy. Ich projekty mozecie zobaczyc na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy przebudowie ogrodu możesz zainwestować w małą architekturę miejską taka mała architektura miejska To bardzo dobry wybór do ogrodu, Ławki, lampy i wiele innych atrybutów miejskich bardzo dobrze wygladają w zadbanych ogrodach, warto o tym pomysleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziesz szukała wyposażenia do zimowego ogrodu to warto zamówić je tutaj https://gardenspace.pl/
Mają ogromny wybór i super meble z różnego tworzywa
Każdy znajdzie coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena102
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 95

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy urządzaniu ogrodu warto pomyśleć o małej architekturze ogrodowej. Wszelkiego rodzaju palisady, gazony, elementy skarpowe, ładnie nam przyozdobią rabaty i skalniki. Joniec ma ciekawe wzory,co roku coś zawsze u nich zamawiam, bo zawsze na wiosnę wprowadzam coś nowego do ogrodu, bo lubię zmiany. I ich elementy są bardzo trwałe i ładne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie ogrodu najlepiej zostawić sprawdzonej firmie, która zajmuje się projektowaniem ogrodów. Ja od siebie mogę wam polecić https://aturi-ogrody.pl/ Mój ogród wygląda świetnie dzięki nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fienka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj o tym, żeby zrobić miejsce, w którym odpoczniesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A basen też budujesz? Wydaje mi się, że też warto byłoby w coś takiego zainwestować. Rodzina Ci podziękuję Smile Pomyśl jak to ogarnąć, jakie rzeczy są potrzebne, może Ci się przydać https://ichemia.pl/artykuly-basenowe,209.html , wiele ciekawych artykułów, które przydadzą się w czasie "basenowania"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

altanka w ogrodzie rzecz najważniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basen w ogrodzie to fajna sprawa. Jednak zamiast go budować lepiej zakupić rozkładany basen. Wtedy nie zajmiemy sobie miejsca w ogrodzie na stałe. Polecam wam zajrzeć na stronę https://poolgardenparty.pl/ Tam znajdziecie spory wybór basenów ogrodowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcclure.buddy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miałby wyglądać taki ogród? Kocham rośliny i jestem jak najbardziej zainteresowana tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogrodzie oczywiście najważniejsze są rośliny, ale można go też urozmaicić np. oczkiem wodnym. Tutaj http://gardenwizja.pl/woda-w-ogrodzie/ możecie znaleźć przykładowe realizacji i jeśli mam być szczera to jestem pod wrażeniem. Chyba w przyszłym roku sama zdecyduję się na budowę takiego oczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MichuniA
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lis 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie na temat usług https://geo-test.pl/ ? Chciałbym sprawdzić stan geologiczny swojej działki i nie wiem na jakich fachowców się zdecydować. Jak dla mnie jest to sprawdzona oferta. Posiadają ogromne doświadczenie i od wielu lat działają na rynku. Chyba postawię na nich bo nie mogę znaleźć nic lepszego.
_________________
Kocham cię. Będę cię kochał do dnia, w którym umrę. A jeśli po tym jest jakieś życie, to wtedy też będę cię kochał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antoska55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 87

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim odpowiedni pomysł na ogród, może nawet zaprojektowanie przestrzeni waszej posesji wraz ze specjalistą będzie tu najlepszym rozwiązaniem. Zainteresujcie się tu może także rozwiązaniami od https://symar.pl/siatki-dla-pszczol/ Jeżeli macie większy ogród i będziecie planować go jakoś fajnie zaaranżować, to ich propozycje to specjalistyczne siatki zabezpieczające, siatki dla pszczół, siatki na winorośl, drzewa owocowe, czy też siatki cieniujące, powinny bardzo dobrze się sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy