FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przedszkole
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janpar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 68

PostWysłany: Pon Lip 25, 2016 9:30 am    Temat postu: Przedszkole Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do sprawdzenia tego przedszkola w Łodzi. Mają sympatycznych nauczycieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Lip 25, 2016 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o jakim przedszkolu mowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zastanawiam się nad posłaniem dziecka do przedszkola waldorfskiego. Nie wiem, czy kojarzycie taką metodę nauki: http://www.tatento.pl/a/654/rodzice/wychowanie/male-dziecko/przedszkole-waldorfskie-alternatywa-dla-tradycyjnych-placowek ? Cała pedagogika waldorfska opiera się na silnej współpracy z rodzicami i to swoisty rodzaj filozofii wychowania. Koniecznie poczytajcie sobie na ten temat, bo to doskonała alternatywa dla innych programów przedszkolnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Siqu24
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My boimy się oddać dziecko do przedszkola
_________________
taxi na wesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesli chodzi o Warszawę to wiem, że warto wziąć pod uwagę to przedszkole: http://przedszkola-bambino.pl/ Smile I uważam, że nie należy się bać oddać dziecka do przedszkola, ponieważ jesli kadra jest dobrze przygotowana to poradzą sobie z każdycm maluchem, a dziecko znacznie szybciej rozwija się wśród rówieśników Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na przedszkole dwujęzyczne Chciałam by już powoli osłuchiwała na zajęciach język obcy i uczyła się poprzez zabawę, piosenki itd. Wybór jak najbardziej trafiony, z tego względu że pracują tam wykwalifikowane opiekunki rozumiejący potrzeby dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wy uczycie coś po przedszkolu swoje dzieci? Bo ja uważam ze o jego edukacje należy dbać nawet po zajęciach w przedszkolu. Te książki mogą wam w tym pomóc http://livro.pl/blog/5-ksiazek-edukacyjnych-dla-dzieci-w-wieku-6-12 polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znasz przedszkole Albercik w Łodzi? też super placówka, katolicka, bardzo fajna opieka, na najwyższym poziomie, jedzonko tez dobra. Jak mój mały niejadek je to musi być super w sumie Smile na http://przedszkolealbercik.com.pl/ możesz sobie też poczytać albo iść zobaczyć po prostu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać dobrych placówek nie brakuje i to bardzo pocieszająca informacja Smile Ja mogę ze swojej strony szczerze polecić prywatną placówkę Te Vizja na warszawskim Wawrze. Moja Dorotka chodzi tam do grupy jeże od września ubiegłego roku. Cudowne ciocie, które opiekują się maluchami jak własnymi dziećmi. Jest czas i na naukę i na zabawę zarówno w salach jak i na dworze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Warszawy to ja z kolei stawiałabym na przedszkole to Raz Dwa Trzy My na Mokotowie http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ Córeczka tam właśnie chodzi i jesteśmy mega zadowoleni z tego przedszkola. Mają dobrze ułożony program nauczania (z I nagrodą MEN), indywidualne podejście do dziecka, zajęcia językowe. Ważne, że są tam zajęcia kompensacyjne, gdzie poświęca się czas dzieciom z problemami, sporo dzieci z tego korzysta. Ogółem przedszkole świetne, z paniami opiekunkami jest super kontakt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z lepszych placówek dla najmłodszych pociech jest przede wszystkim przedszkole Harmonia, które znajduje się w całkiem ciekawej lokalizacji w Krakowie. Organizuje się tam dla dzieciaków wiele interesujących zajęć dodatkowych, dzięki którym dzieci rozwijać się mogą zdecydowanie sprawniej.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Nie Sty 13, 2019 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

genua napisał:
A ja zastanawiam się nad posłaniem dziecka do przedszkola waldorfskiego. Nie wiem, czy kojarzycie taką metodę nauki: http://www.tatento.pl/a/654/rodzice/wychowanie/male-dziecko/przedszkole-waldorfskie-alternatywa-dla-tradycyjnych-placowek ? Cała pedagogika waldorfska opiera się na silnej współpracy z rodzicami i to swoisty rodzaj filozofii wychowania. Koniecznie poczytajcie sobie na ten temat, bo to doskonała alternatywa dla innych programów przedszkolnych.


Jak już mowa o pedagogach... Koniecznie musicie zerknąć sobie tutaj https://epedagogika.pl/profilaktyka-i-wychowanie/swiatecznie-bajecznie-do-poczytania-z-dziecmi-w-grudniu-2811.html . Na portalu znaleźć można mnóstwo przydatnych artykułów poszerzających warsztat właśnie pedagoga. Na stronie również znajdą coś dla siebie nauczyciele, psycholodzy czy terapeuci. Warto sobie tam zerknąć i doczytać szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Nie Sty 13, 2019 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja do tej pory nie umiem znaleźć dobrego przedszkola :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę z kolei pochwalić Robusia http://robus.pl/ z Wesołej. Fajne przedszkole z bardzo miłą kadrą. Lubię ich za metody pracy dostosowane są do indywidualnych możliwości i tempa rozwoju dziecka, zdrowe, urozmaicone posiłki, dużą ilość zabawy na świeżym powietrzu, po całości nam po prostu odpowiadają. Mieszczą się w bezpiecznej i cichej okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za dobrym przedszkolem w Warszawie polecam www.przedszkole-promyk.pl Moje dziecko tam chodziło i było bardzo zadowolone. Z początku było nieśmiałe, jednak osoby tam pracujące potrafiły do niego dotrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy