FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
przekąski dla dzieci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 217

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 5:39 pm    Temat postu: przekąski dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Jakie przekąski dla dzieci u was się najlepiej sprawdzają? Lubią wasze dzieci musy owocowe typu kubuś? U nas to zawsze przy wycieczkach,wyjściach hit, łatwo zjeść i dziecku smakuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
czarna84
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 90

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że lubią Smile Często kupuję im do szkoły albo własnie gdzieś w trase. Niestety już kilka razy mój syn tak załatwił plecak jakimś zepsutym zapomnianym owocem, ze nie nadawał się nawet do prania, tylko od razu do śmieci. Juz nie ryzykuje, z musem kubusia nam to przynajmniej nie grozi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 5:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci jedzą wszystko dlatego mam duże pole do popisu by wybierać i podawać to co naprawdę wartościowe i zdrowe. Czytam składy i zwracam uwagę na to by w produkcie na pierwszych miejscach nie znajdował się cukier, szukam też produktów które w ogóle nie mają białego cukru w składzie. Jak zamawiam sobie zawsze musli takie https://onedaymore.pl/sklep/musli-owocowe/ to zamówiłam im także wersje dziecięce. Uwielbiają i jak na razie to jest nasza główna przekąska. Czy to do jogurtu, czy tak do pochrupania. Do szkoły też zabierały chętnie. Suszone owoce, płatki owsiane, bez chemicznych dodatków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fucer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawdę świetna sprawa takie przekąski Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
von.austin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Gorlice

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci uwielbiają warzywa i owoce, dlatego staram się im je podawać jako przekąski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 180

PostWysłany: Sob Sty 30, 2021 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mojemu maluszkowi na spacery albo wyjścia w gości zabieram jako przekąskę musy hipp hippis, jest duży wybór i są zrobione z ekologicznych warzyw i owoców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1015

PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój synek też je bardzo lubi. Właściwie od początku jest na produktach HiPP, najpierw mm, później z ich słoiczkami zaczęliśmy rozszerzać dietę - właśnie ze względu na ekologiczne produkty, ale też brak cukru w składach. Mój najbardziej lubię tę tubkę https://dodomku.pl/produkt/76507.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij na proste owsiane ciasteczka http://pitraszenie.blogspot.com/2013/06/dietetyczne-ciasteczka-owsiane-z.html , pyszne i dietetyczne więc mogą je jeść wszyscy prawie bez ograniczeń. U mnie bardzo szybko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dance30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 88

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o coś co może posmakować to myślę, że bardzo dobrą opcją może być przepis na takie ciasteczka - https://uwielbiam.pl/przepis/ciasteczka-z-nadzieniem-czekoladowo-daktylowym. Wyglądają bardzo apetycznie no i oczywiście smakują znakomicie! Do tego są całkiem łatwe w przygotowaniu a to już myślę dość istotne dla wielu. Watro pomyśleć nad czymś takim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peklo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie owocowe przekąski to najlepsza sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdzislawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 319

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na to aby produkty żywnościowe które podaję moim dzieciom były w stu procentach bez cukru. Dlatego jestem zadowolona ze słoików i tubek marki HiPP. W przeciwieństwie do innych firm, tutaj mam pewność, że nie znajdę dosypanego cukru. No i produkty te posiadają certyfikat BIO, a także są całkowicie ekologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich małych rzezy, które można łatwo schować do kieszeni, to mogą być np. batony musli https://freeyu.pl/pl/produkt/batony-musli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 231

PostWysłany: Pon Lut 21, 2022 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że przekąski dla dzieci muszą być zdrowe. Zamiast chipsów lepiej podsunąć warzywa, a zamiast coli, warto pić sok owocowy. Na przykład sok z aronii BIO premium (NFC) Korab Garden nie zawiera konserwantów i cukru. Jest zdrowy i pyszny, bo owoce pochodzą z ekologicznych upraw. Producent nie dodaje też wody, a potwierdzeniem jakości są certyfikaty. Tutaj szczegóły https://korabgarden.pl/pl/produkty/sok-z-aronii-bio-premium-nfc .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy