FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przepisujemy nagrania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trans358
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 11:39 am    Temat postu: Przepisujemy nagrania Odpowiedz z cytatem

Transkrypcja nagrań na tekst to niezwykle przykra i bardzo ciężka i męcząca robota, gdy dysponujesz jakieś nagrania do zapisania na tekst, nie masz jednocześnie doświadczenia w transkrypcji, nie lepiej jest tracić swojego czasu i testować własnych sił przy transkrypcji nagrań, a to z uwagi na ostatnie, że szybciej i taniej można to zalecić fachowcom, jacy w bardzo szybkim okresie są w stanie przepisać każdą ilość wywiadów. Wygodniej tenże czas poświęcić na coś przyjemniejszego, czy także zdać się swoim zawodowym funkcjom a w owym momencie wykonać kilka razy tyle prowadząc własną działalność.

Ceny za przepisywanie nagrań https://transkrypcje.info nie są na końcu wysokie, żeby próbować je tworzyć na swoją rękę. Starczy nauczyć się z propozycją spółki działającej transkrypcje. Jesteśmy w stanie tam między innymi ogarnąć, że zrobienie na dowód 2 godzin wywiadów zajmie im kilka godzin. Pomyśl teraz ile tobie zajmie przygotowanie tych dwóch godzin? Tydzień? Dwa tygodnie? Dlatego warto dwukrotnie się nad tym zastanowić
czy nie lepiej przekazać takie zlecenie specjalistom?

Jakie materiały robimy? Wykonujemy między innymi transkrypcje w języku krajowym również w języku niemieckim. Wykonujemy przepisywanie nagrań na tekst fokusów, nagrań idi czyli zwykłe transkrypcje na sprawy prac badawczych. Przepiszemy praktycznie wszystko. Przepisujemy także nagrania psychologiczne, nagrania etnograficzne, wywiady socjologiczne warto już dzisiaj poznać swoją możliwość.

Ceny za przepisywanie nagrań https://transkrypcje.info/transkrypcje-cennik.html chodzą do najmniejszych na rynku, koszt przepisania dwóch godzin nagrania otwiera się od 200 zł, gdy tobie zrobienie tych dwóch godzin zajmie tydzień czy dwa? To może już wiesz co wyprodukować ze prostymi wywiadami. Lepiej przyjdź do nas od razu również nie czekaj więcej również nie dziw się, bo gdy widzisz poza nie jest godna świeczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałam firmy zajmującej się transkrypcją nagrań. Trafiłam na oferte tej firmy https://kreacjasukcesu.pl/transkrypcja-nagran/ i nawiązałam z nią współpracę. Jestem z niej bardzo zadowolona! Nagrania zostały bardzo dokladnie zapisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy