FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przeprowadzka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 5:40 pm    Temat postu: Przeprowadzka Odpowiedz z cytatem

Planuje przeprowadzkę do Gdańska, dlatego też poszukuje dobrej firmy zajmującej się przeprowadzkami. Możecie mi kogoś polecić? Bo mi przy poszukiwaniach udało się znaleźć tą http://www.elektron-trans.pl/oferta-prz ... ki-gdansk/ firmę. Sądzicie że są godni zainteresowania ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Paprota
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 6:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim musisz sprawdzić jakie mają opinie wśród swoich klientów. Ja ze swojej strony mogę polecić TDU http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/francjapolska.html. Zajmują się przeprowadzkami krajowymi, zagranicznymi, więc żadna nie będzie stanowiła dla nich problemu. Wszyscy zgodnie powtarzają, że to jedyna taka firma, która do swoich zleceń podchodzi w pełni profesjonalnie, a ich usługi są stale na wysokim poziomie.
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj rynek jest tak szeroki, że wcale nie trzeba korzystać z usług przypadkowych firm. Jeśli chodzi o transport bieżni, najlepiej po prostu zamieścić ogłoszenie transportowe na giełdzie Furgonetka i poczekać, aż przewoźnicy zaczną konkurować o Waszą ofertę. To bardzo wygodna rzecz.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: