FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ratunku, moj pies zaczal gryzc meble!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stopir1970
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Virginia Beach

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 12:57 pm    Temat postu: Ratunku, moj pies zaczal gryzc meble! Odpowiedz z cytatem

Mój pies ma ponad dwa lata. Od roku praktycznie nie było z nim zadnych problemów. Moglismy go zostawić w domu na kilka godzin i nic się nie dzialo. Zwyczajnie zasypial w fotelu przy oknie i grzecznie czekal jak wrócimy. W poniedziałek, jak zwykle, poszlam na lekcje pianina i do siłowni- nie było mnie tylko dwie godziny z hakiem. Kiedy wrocilam, zaslona z okna była wpol zerwana (na szczęście nie zniszczona), a poduszka z kanapy zupełnie podzarta od dolu. Bardzo się wkurzylam. Pies wygladal na winnego, ale to pewnie tylko dlatego, ze bylam wsciekla. We wtorek sytuacja się powtorzyla, tym razem z poduszka z fotela, chociaż prewencyjnie wyprowadziłam psa na dodatkowy spacer przed moim wyjściem. Rece opadają, bo chociaż zniszczenia nie sa nieodwracalne (po prostu zamowilam nowe gabki do poduszek), to przecież nie będę wymieniac mebli w salonie co tydzień. Nie wiem co mam robic hmm Ide dziś kupic spray odstraszający zapachem psy od gryzienia, ale mam mala wiare, ze zadziała. Może ktoś ma lepszy pomysl?
_________________
laser vectus gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 4:40 pm    Temat postu: Problem z psem. Odpowiedz z cytatem

Dziwię się Twojej reakcji. Jeśli wcześniej nie było takich problemów, zdecydowanie po drugim razie przeszłabym się do weterynarza . Może coś się dzieje ze zwierzęciem, że tak robi? Zastanów się też nad zapewnieniem psu rozrywki pod Twoją nieobecność. Możesz kupić taką https://www.maxandmrau.pl/pol_m_pies_zabawki-dla-psa-_zabawki-edukacyjne-dla-psa-1325.html zabawkę edukacyjną, którą wypełnia się smakołykami i przez to pies uczy się i bawi. Przypuszczalnie pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powodow takiego zachowania może być wiele. Poczytaj sobie porady weterynaryjne na stronie https://barf.pl/porady-weterynaryjne/. Może uda się znalezc odpowiedz co powoduje takie zachowania. Być może będzie też konieczność skorzystania z pomocy profesjonalnego behawiorysty ale ja np zawsze na początku szukam wskazówek na tej stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Wto Sie 11, 2020 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem ten sam problem z moim psem. Jednak po przeczytaniu artykułu https://johndog.pl/blog/wychowanie/problem-separacyjny-a-najczestsze-bledy-popelniamy/ wiedziałem, że to była moja wina. Mój pies miał duży problem separacyjny, bo go nie przygotowałem na swoją nieobecność. Zajrzyj tam koniecznie. Jeśli wprowadzisz wszystkie rady w życie, to nie będziesz miała już takich problemów ze swoim psem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opolska1
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 11

PostWysłany: Wto Sie 11, 2020 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@marco dzięki za cenne info!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 244

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może to ze stresu? Spróbuj zastosować https://www.adaptil.com/pl i sprawdź, czy dalej się tak będzie zachowywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy