FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
rehabilitacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daniel332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2022
Posty: 887

PostWysłany: Pią Lis 04, 2022 3:14 pm    Temat postu: rehabilitacja Odpowiedz z cytatem

Kilka tygodni temu skorzystałem z https://betamed.pl/poradnia-rehabilitacyjna/ . To naprawdę bardzo się opłaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Sob Lis 05, 2022 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w przypadku spraw związanych ze zdrowiem warto korzystać z usług specjalistów.

airmax światłowód opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 939

PostWysłany: Pon Lis 14, 2022 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie sprawdzonego miejsca, w którym moglibyście odbyć rehabilitacje, to myślę że najlepiej byłoby zgłosić się do https://rehabilitacja-wadowice.pl/. Mają w tym spore doświadczenie, więc na pewno nie będziecie rozczarowani poziomem ich usług. Przejrzyjcie sobie ich stronę, a poznać więcej szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agata96
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2021
Posty: 126

PostWysłany: Pią Lis 18, 2022 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kogo możecie mi polecić w Krakowie?

wibroprasa do kostki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Wto Lip 25, 2023 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o rehabilitację, to warto stawiać na sprawdzone placówki. Ostatnio słyszałam, że w CM Gamma w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 8 oraz ul. Broniewskiego 3 można znaleźć naprawdę świetnych specjalistów, którzy nie tylko postawią trafną diagnozę, ale nawet będą w stanie przeprowadzić potrzebną operację czy zlecić rehabilitację. Dajcie znać, co na ich temat sądzicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Udia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 107

PostWysłany: Sro Sie 02, 2023 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja musiałam na jakiś czas zrezygnować z rehabilitacji, ze względu na ból. Niestety, brak rehabilitacji to brak postępów w pełnym powrocie do zdrowia. Szukają pomocy w leczeniu bólu (zwykłe tabletki nic nie pomagały) trafiła do Centrum Medycyny Konopnej w Warszawie. I dla mnie okazało się to najlepszym rozwiązaniem. Wizyta bardzo konkretna, lekarz zapoznał się z całą historią mojej choroby i dostałam receptę na medyczną marihuanę. Po dwóch tygodniach mogłam znowu pójść na rehabilitację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiodor90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 97

PostWysłany: Sro Paź 18, 2023 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Carolina Medical Center poza diagnozowaniem, leczeniem farmakologicznym czy operacyjnym to także prowadzona jest rehabilitacja w zależności od potrzeb danego pacjenta. Jeśli zmagacie się z kontuzją, urazem, pojawiają się u Was bóle kręgosłupa to warto odwiedzić właśnie tą klinikę. Na stronie można znaleźć niezbędne dane kontaktowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam23223
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Paź 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 23, 2023 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo się dowiedziałem . Ta wiedza na pewno bardzo mi się przyda.
_________________________________________________
pastuch na kuny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 524

PostWysłany: Sob Paź 28, 2023 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, kilka tygodni temu złamałem nogę, co sprawiło, że teraz potrzebuję profesjonalnej rehabilitacji. Zastanawiam się nad rehabilitacją domową i znalazłem informacje o usługach dostępnych na stronie https://rehab-sopot.pl/rehabilitacja-domowa/. Czy ktoś z Was miał okazję korzystać z ich usług? Jak przebiega rehabilitacja domowa? Czy jest to skuteczny sposób na powrót do sprawności? Chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia na ten temat. Dzięki z góry za wszelkie informacje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pon Lis 27, 2023 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajdź idealne rozwiązania dla swoich potrzeb zdrowotnych i codziennego komfortu w asortymencie Medorto https://medorto.pl/pl_PL/ sklepu, który oferuje wszechstronne produkty rehabilitacyjne, ortopedyczne i higieniczne, dostosowane do różnych wymagań i oczywiście problemów zdrowotnych. W razie pytań też można skorzystać z ich obsługi, która o wszystkim informuje i pomaga w doborze optymalnych opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Lis 28, 2023 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sporo czytałam o bólu karku tutaj https://www.alternatywnadroga.pl/ mają ciekawy artykuł na ten temat i powiem ci że te porady mają naprawdę dużo sensu. Ja do tego oczywiście od czasu do czasu korzystam również z rehabilitacji i terapii manualnej, to również mi bardzo pomga.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy