FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Remont domu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sorek66
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 9:21 pm    Temat postu: Remont domu Odpowiedz z cytatem

Cześć. Mam do zrobienia remont domu. Jestem z Łodzi i szukam jakiejś sprawdzonej firmy, która będzie w stanie podołać temu zadaniu. Znacie może coś wartego uwagi? Co myślicie np. o takiej ofercie http://amarobud.pl/uslugi-budowlane.html?
_________________
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
patrycjaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 101

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra a co z remontem instalacji elektrycznej? Gdzie szukać pomocy? Sprawdź tu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 11:56 am    Temat postu: remont Odpowiedz z cytatem

Remontując dom sięgamy też do nowoczesnych rozwiązań . Takimi są na pewno urządzenia Nice. Tu strona która ułatwi wam dotarcie do sklepów w całej Polsce http://www.nice.pl/Produkty/Gdzie_kupic Produkty ich cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, bo szczycą się dobrą klasą i jakością.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie bardzo podoba się taka szafa do przedpokoju, ten model elda zamówienie, ale już uszczelki poszły przy szybie i będzie trzeba ją albo naprawić albo kupić coś nowego co będzie się ładnie prezentować Smile póki co próbuję męża namówić na coś nowego

Ostatnio zmieniony przez porke dnia Nie Kwi 17, 2016 7:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupujecie produkty do przeprowadzenia remontu mieszkania czy domu? W stacjonarnych sklepach czy online? Bo robię teraz większe zakupy i nawet szpachlę kupuję tutaj: http://stukpuk.pl/narzedzia-reczne/narzedzia-budowlane/kielnie-pace-szpachelki/szpachelki/do-fasad/szpachla-fasadowa-nierdzewna-500-mm-yato.html . Tyle już tego mam w koszyku, że będę mieć bezpłatną dostawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już będzie po remoncie to jak zorganizować przeprowadzkę do nowego mieszkania? Korzystaliście już kiedyś z tej oferty - http://www.master-moving.pl/pl/przeprowadzka-prywatna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Mar 06, 2016 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My planujemy remont po świętach Smile Zamawiam już powoli materiały i rzeczy do domu. Myślę też o wtyczce Smart WiFi Plug. Słyszeliście o niej? Kosztuje ok 119 zł i jest bardzo pomocna jeśli chodzi o zarządzanie urządzeniami agd i rtv. Strasznie mnie kusi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awen
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 21

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

instalację elektryczną zawodowo poloży instal specjal, są dokładni, terminowi i komunikatywni , wiecej mozna poczytac na rozdzielnice i tablice elektryczne,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Wto Mar 29, 2016 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie instalacja już zrobiona. Teraz powinno być z górki Smile zastanawiam się tylko nad odcieniem płytek... wydaje mi się, że niezłą ofertę mają tutaj: http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/emil-ceramica/ Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 101

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak przy remoncie chyba można pomyśleć też o wstawieniu nowych schodów prawda? Może zobacz co mają w tej firmie - wloskieschody.pl. Takie nowoczesne chyba są teraz najpopularniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlekWR
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej poszukać wśród znajomych i wybrać firmę z polecenia - zawsze możesz zobaczyć jak wygląda efekt finalny prac u niego w domu/mieszkaniu. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Garniak445
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 8:24 am    Temat postu: Meble Odpowiedz z cytatem

Hej, jeśli chodzi o meble to zdecydowanie polecam: http://sklep.akord-meble.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szykując sie do remontu nie zapomnij zajrzec do sklepu internetowego nexterio, jak pisałam w poprzednim poscie mają ogromny wybór mebli, akcesoriów dekoracyjnych a nawet sanitariatu. Sama zamawiałam u nich ostatnio baterie, słuchawke i węza pryszniocowego https://nexterio.pl/18960,18952,15782,Baterie-i-prysznice_Weze-prysznicowe.html i co ciekawe wyszło mi taniej niz w budowlanych marketach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2016 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawa propozycja lucynka, muszę się nad tym zastanowic Smile Ja póki co zbieram inspiracje z http://www.polubiszremont.pl/ i założyłam sobie już takiego wish booka gdzie wpisuje wszystkie inspiracje i listę rzeczy do kupienia, to na pewno mi pomoże podczas remontu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mingue
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 7

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas remont to jest zawsze walka. Mi się podoba coś innego. Jemu się podoba coś innego. Jak się wprowadzaliśmy do naszego mieszkanie to robiliśmy taki większy remont. Można powiedzieć, że generalny remont. Wiecie, młode małżeństwo, chcą mieć zrobione ładnie, nowocześnie i przede wszystkim po swojemu. Remont został zrobiony, a dzisiaj powracamy do salonu. Wiadomo, że nie robi się remontu raz na całe życie. Postanowiliśmy odświeżyć ściany w pokoju, ale po remoncie zostały zakupione pewne rzeczy. Głośniki, TV. Gdzie nie gdzie są już pozasłaniane kable, ale od głośników wciąż wiszą widoczne na ścianie, co mnie niemiłosiernie denerwuje, ale On mówił tak :"Kochanie, to się zrobi. Przecież to nie przeszkadza.", no chyba Jemu, ale tym razem obiecał zrobić z tym porządek i wymyślił maskownice na ścianę. Ale metalowe maskownice na jasnej ścianie przecież też będzie widać. Obiecał, że i tym się zajmie. Pytam go co wymyślił, bo maskownice oczywiście już są na ścianie.... Powiedział mi, że pytał, szukał i czytał i ktoś Mu podpowiedział, że są takie specjalne farby jak np ta https://www.dulux.pl/pl/produkty/dulux-rapidry , którymi można pokryć, między innymi, takie właśnie wstawki/maskownice metalowe i drewniane, i że można dobrać ją w takim kolorze by pasowało do całej reszty. No więc powiedziałam, że dobrze, wie co robi przecież. Ale efekt końcowy mnie zaskoczył. Gdybym nie wiedziała, że są tam takie maskownice to w ogóle bym ich nie widziała. Naprawdę super to zrobił i farba, a w zasadzie emalia spisała się celująco Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 1 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy