FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Remont łazienki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby osiągnąć pomyślny projekt remontowy, kluczowe jest zatrudnienie firm oferujących wysokiej jakości profesjonalne usługi. Szczególnie istotne jest to w przypadku takich prac jak malowanie ścian Poznań. Właśnie dlatego istotnym krokiem jest wybór doświadczonych wykonawców zdolnych dostarczyć doskonałe efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 795

PostWysłany: Sro Cze 14, 2023 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie firmy, która specjalizuje się w lokalizacji wycieków i przecieków wodnych w instalacjach sanitarnych, to co powiecie na ofertę firmy Świat Instalacji, która specjalizuje sie w Lokalizacja wycieków wody . Wszelkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eli_za_be_th
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Cze 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 14, 2023 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po remoncie, zwłaszcza łazienki, pozostaje tak wiele brudu. Dlatego radzę od razu zamówić firmę sprzątającą: https://sprzataniepro.pl/
Wykonają swoją pracę szybko i sprawnie.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Cze 16, 2023 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto znaleźć również dobrego fachowca, który wszystko Wam w tej łazience zamontuje. Myślę, że bardzo dobrym wyborem będzie hydraulik warszawa: https://darek-hydraulik.pl/ . Polecam z własnego doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TatiPul87
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 10

PostWysłany: Sro Cze 21, 2023 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Która firma jest najlepsza, jeśli chodzi o usługi glazurnicze we Wrocławiu? Kogo polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 670

PostWysłany: Pon Mar 18, 2024 4:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szeroki wybór propozycji w zakresie płytek drewnopodobnych będziecie mogli znaleźć tutaj https://eurolazienki.pl/plytki-drewnopodobne-c4612 nadają wnętrzu atmosferę naturalnego drewna. Dzięki różnorodności wzorów i kolorów, dopasujesz je do swojego stylu, nadając pomieszczeniom wyjątkowy charakter. Warto się zorientować i co najważniejsze podjąć przemyślaną decyzję, aby też charakteryzowały się niską ścieralnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam446
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2023
Posty: 164

PostWysłany: Czw Maj 23, 2024 4:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie sprawdzonych usług hydraulicznych, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Świat Instalacji, która specjalizuje się w Lokalizacja wycieków i wiele więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kafar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2018
Posty: 78

PostWysłany: Pią Maj 24, 2024 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem właśnie po bardzo udanym remoncie łazienki, dzięki uprzejmości i fachowej pomocy kompetentnych doradców z salonu Jorapol w Sochaczewie. Bardzo pomogli w wyborze płytek, wyposażenia oraz wszystkich potrzebnych materiałów. Skorzystałem również z możliwości bezpłatnego zaprojektowania łazienki według panujących na rynku trendów. Bez problemu zmieściłem się w zaplanowanym budżecie, a co najważniejsze, dzięki doskonałemu oświetleniu w salonie mam idealnie dobrane kolory i odcienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elaina05
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2024
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Pon Maj 27, 2024 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie chciałabym postawić na przepiękne i nowoczesne wykończenie łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy