FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
remont mieszkania
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 6:58 am    Temat postu: remont mieszkania Odpowiedz z cytatem

Cześć, razem z mężem chcemy generalnie wyremontować nasze mieszkanie, ale mamy przeznaczony na to konkretny budżet. Znacie kogoś kto przygotuje nam projekt i zrobi to porządnie, bez wychodzenia ponad niego. Znajomi bardzo polecali DDprojekt ale chciałam zaczerpnąć może innych opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Klaudiaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 267

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DDprojekt to zdecydowanie najlepszy wybór. Ja razem z moim mężem byłam zachwycona ich usługami. Będę polecać ich wszystkim. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angie707
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 133

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2020 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro robisz generalny remont to warto skorzystać z pomocy fachowców jak usługi remontowe katowice. Na pewno wszystko przebiegnie sprawniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2020 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze gdy jesteśmy na to gotowi i decydując się na remont warto mieć jakiś zorganizowany plan działań oraz jasno okreslone cele które finalnie chcemy osiągnąć. Wydaje się być jasne, że remont mieszkania wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wykonując np. montaż płyt kartonowo - gipsowych tj. montaż sufitów podwieszanych czy montaż ścianek działowych możemy zaingerować w przestrzeń naszego domu / mieszkania. Przed decyzją nad demontażem ścian wykonując wyburzenia ścian trzeba pamiętać aby ewentualnie uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. Należy wystrzegać się wszelkich aktów samowoli budowlanej, bo mogą nas dosięgnąć konsekwencje prawne, a w konsekwencji karne i/lub finansowe. Możliwości na aranżację i wykończenia wnętrz ograniczają jedynie nasza wyobraźnia i budżet. Istnieje praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji. W internecie można znaleźć np. blog budowlany z którego można czerpać pomysły i inspiracje. Do najczęstszych prac wykończeniowych należą: wykonanie gładzi, położenie tynków, malowanie ścian, układanie płytek, układanie paneli podłogowych, montaż oświetlenia, tapetowanie, gruntowanie, a nawet montaż mebli. Dlatego decydując się na usługi firmy zewnętrznej (najczęstszy wybór) należy zaznajomić się z poprzednimi realizacjami danego wykonawcy. Niemniej (choć w moim odczucie jednak nie tak ważnym jak jakość) ważna jest cena relizacji. Warto zaznajomić się czy usługi budowlane danego wykonawcy nie są przesadnie drogie lub podejrzanie tanie. Tak, warto zwrócić uwagę, czy cena nie jest za niska w porównaniu do konkurencji, zdarza się bowiem, że niska cena jest jedynym atutem danego wykonawcy i nie warto skorzystać z jego usług ze względu na niską jakość wykonania. Można też zasięgnąć opinii znajomych lub rodziny otrzymując kontakt do danej firmy z polecenia. Warto wysłuchać co maja do powiedzenia poprzedni klienci. Ewentualne referencje również są mile widziane.
_________________
https://budowa-remonty.xlx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mieszkasz na terenie Mazowsza i chcesz pozbyć się zalegającego gruzu lub mebli,ponieważ planujesz remonty to warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy TomGruz. Specjalizują się również w opróżnianiu piwnic i pokoi, a ofertę przygotowują indywidualnie według potrzeb klienta. Więcej poczytasz na http://tomgruz.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kondricka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont może być czasochłonny, dobrze jest też wcześniej zaplanować sobie budżet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Nie Paź 18, 2020 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem remont zawsze wychodzi ponad zaplanowany budżet ponieważ nigdy nie wiesz jakie awarie w trakcie remontu ujrzą światło dzienne. Remontując mieszkanie rodziców pod tapetą znaleźliśmy zalążki pleśni. Nie mogliśmy tak tego zostawić więc wybraliśmy Profesjonalne Ozonowanie aby mieć pewność, że problem nie powróci, a pięknymi wyremontowanymi wnętrzami rodzice będą się cieszyć długi czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się wykończeniem wnętrz. Ja od siebie mogę wam polecić firmę http://dgabudownictwo.pl/ z Częstochowy. Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 3:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tegoroczne lato tak dało nam popalić, że postanowiłem przy remoncie skorzystać z tej oferty tu https://clima.com.pl/ Fachowcy z tej firmy dobiorą odpowiednią do mojego mieszkania klimatyzację i zamontują. A ja wreszcie przestanę narzekać na gorąc w mieszkaniu i będę oddychać świeżym, chłodnym powietrzem. Mieszkam na 4 piętrze pod dachem, upały dają nam strasznie w kość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku największym problemem zawsze było równe malowanie ścian, często nie wychodziło mi to tak jak sobie wyobrażałem (nie ważne jakbym się starał). Duże znaczenie miał tutaj jednak wybór dobrej jakości taśmy maskującej która pozwala na równe malowanie i też nie powoduje odchodzenia farby. Dlatego zdecydowałem się na tesa https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/remont/tasma-maskujaca mają jedne z lepszych materiałów, które warto stosować przy pracach malarskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
swoosh
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 49
Skąd: cf

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy remoncie mogą przydać się worki próżniowe, sam wcześniej nie pomyślałbym, o ile łatwiej jest później zapakować ubrania. Tylko, że lepiej o tym poczytać, bo niektóre pękają albo się dziurawią. Tu jest np. fajny ranking https://terdeals.com/pl/ranking/723/ranking-top-5-workow-prozniowych-na-ubrania
_________________
cds
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
aiden63
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stając przed wyzwaniem samodzielnego wykonania drobnych prac remontowo-budowlanych, powinieneś zwrócić uwagę na to, z jakich narzędzi korzystać. Do podstawowych akcesoriów z tej kategorii należą m.in. pace, kielnie i np. krążki ścierne 150 mm https://www.krazkiscierne.pl/oferta/krazki-scierne-150mm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 4:12 am    Temat postu: remont Odpowiedz z cytatem

korzystałem z usług DD Projekt i byłem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czasu do czasu remont w mieszkaniu potrzebny. Ja akurat niedawno kupiłam mieszkanie i też trochę prac mnie czeka. W pokoju na ścianie jest fajna struktura, stiuk się nazywa. Mógłby zostać, ale kolor nie w moim guście. Dobrze, że znalazłam na http://stiuk-wenecki.pl/czy-mozna-polozyc-stiuk-na-stiuk-porady-eksperta/ porady czy można stiuk na stiuk położyć. Dobrze, że takie różne porady są dostępne. Generalnie super to wygląda na ścianie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateusz3456
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze szukam kogoś, z kim miał już do czynienia jakiś mój znajomy Smile wtedy mam jakieś większe zaufanie do takiej firmy czy osoby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy