FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rolety
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MalaMi
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 57

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 9:16 am    Temat postu: Rolety Odpowiedz z cytatem

Hej, wymieniam właśnie rolety i szukam do nich silnika. Słyszałam o silnik somfy. Czy ktoś może go ma i mógłby się wypowiedzieć na jego temat? Dzięki za odpowiedzi. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 3:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zmienić rolety na automatyczne markizy zewnętrzne od fakro. Dzięki temu nie musisz szukać oddzielnie silnika. A same markizy też funkcjonalnością według mnie przewyższają zwykłe rolety Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
casper.benjamin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko

PostWysłany: Czw Lip 08, 2021 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się również nad markizą z Bielska. Jeszcze parę lat temu markizy były kojarzone raczej ze sklepami albo z letnimi ogródkami. Od kilkunastu już lat pojawiają się w mieszkaniach i w domach jednorodzinnych, ponieważ doskonale chronią przed słońcem oraz deszczem. Są też bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerard3212
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam rolety z tym silnikiem i jestem bardzo zadowolony. Rolety nie tylko urządzają mieszkanie, ale również sprawdzą się świetnie na upalne dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ładne, funkcjonalne i jednocześnie ładnie wykonane rolety oraz żaluzje do swojego wnętrza, czy również rozwiązania zewnętrzne to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście sprawdzili ofertę producenta Anwis https://anwis.pl/ u których wyjątkowych propozycji zdecydowanie nie brakuje. W naszym przypadku wygrały wersje bambusowe. Efekt końcowy wyszedł genialnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 5:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio zakupiłem rolety do mojego domu. Zdecydowałem się na ofertę https://www.rolety-24.pl/ i wam też polecam się jej przyjrzeć. Jest to bardzo dobra firma z Bielska-Białej, która zajmuje się internetową sprzedażą rolet różnego typu. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może warto, żebyście także wzięli pod uwagę ofertę sklepu Karnix https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html w którym znajdziecie szereg świetnych propozycji jeżeli chodzi o rolety w szerokiej gamie kolorów. Jednocześnie licząc na rzeczowe podejście do klienta i możliwość złapania całkiem niezłych okazji cenowych. Na pewno to nie były moje ostatnie zakupy u nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja z kolei podpowiem wam, że w firmie BROS możecie kupić solidne rolety zewnętrzne z napędem automatycznym ze sterowaniem przewodowym lub radiowym, mają tam wysokiej jakości silniki odpowiednio dobrane do wielkości i wagi poszczególnego pancerza rolety. Fachowcy z tej firmy już na pewno dobrze wam doradzą, co wybrać. Tu podrzucam ich stronę: https://bros.poznan.pl/produkty/akcesoria/ Dodam, że cenowo jest u nich ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup rolet dzień/ noc okazał się absolutnym strzałem w 10. Pomocy na tym polu udzielili mi https://www.dgrolety.pl/oferta/rolety-materialowe wraz ze swoją ofertą. Rolety tego typu wykonane są z bardzo lekkich materiałów co w tym wypadku jest zdecydowanie warte odnotowania. No i robi to spore wrażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rorka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja do tego dorzucę że warto na okna kupić plisy okienne Nafi. One świetnie się sprawdzają bo można dowolnie sterować nasłonecznieniem w pokoju. Te plisy można zaciągać np. od dołu albo zostawić je tylko na środku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam rolety na zewnątrz https://asmar.pl/ ze względu na jakość. W wolnej chwili sprawdźcie ich ofertę. To specjaliści od rolet. Mają w ofercie również te wewnętrzne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Czw Mar 24, 2022 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie ładnych, dopasowanych pod wymiar i kolor dekoracji okiennych to jak najbardziej polecam zajrzeć do sklepu Karnix https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html którzy zaskakują jakością, ceną i profesjonalnym podejściem do klienta. Pozdrawiam i udanych poszukiwań oczywiście życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beatrice
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 35

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałam swoje rolety w sklepie Lestore i uważam, że jest świetny! Bardzo fajna komunikacja, można się wiele rzeczy telefonicznie dowiedzieć, można sobie zamówić próbniki materiałów i podpatrzeć także jak kolory wyglądają. Do tego na samej stronie można sobie dopasować rozmiary oraz inne 'pierdółki' pod swój indywidualny styl, co możecie sprawdzić na ich stronie. Cenowo jest bardzo dobrze biorąc pod uwagę wysoką jakość tkanin. Ostatni mój zakup to roleta rzymska do kuchni tego rodzaju http://lestore.pl/sklep/rolety-rzymskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bailee82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3282

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2022 5:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że u mnie jednak najlepiej sprawdziła się roleta rzymska . Wyróżnia się ona wysoką jakością i bardzo ładnym wyglądem, więc warto na nią postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy