FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rower górski
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chad.bernhard
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 11:23 am    Temat postu: Rower górski Odpowiedz z cytatem

Mamy już lipiec, a ja dalej nie wybrałam dla siebie odpowiedniego roweru. Jaki rower powinna posiadać kobieta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
donnelly.alyson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rowery górskie, jak nazwa wskazuje, projektowane były i są w góry oraz ciężki teren, który się z nimi na ogół wiąże. Jeśli zastanawiasz się jaki rower kupić powinnaś na samym początku określić po jakich drogach będziesz jeździć. Czy będą to drogi utwardzone, czy leśne? Wszystko zależy od tego jakie są Twoje oczekiwania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artekp999
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 15

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2021 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nimi https://goodsport.pl/rowery-damskie-trek/ to fachowcy w swojej dziedzinie. Na pewno dobiorą do Ciebie odpowiedni rower damski najlepiej z Treka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 285

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że pojawił się ten wątek. Orientujecie się może coś w temacie rowerków biegowych dla dzieci? Poszukuję sprawdzonego, bezpiecznego modelu dla chłopca Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarcia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 84

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2021 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największym portalem do zakupów hurtowych w Chinach jest 1688.com. Tam też można znaleźć części i akcesoria do rowerów. Czytałam ostatnio wpis na stronie części rowerowe z chin o tym właśnie jak szukać i jak wybierać na tym portalu odpowiednie produkty. Sprawdźcie bo to pomocny blog.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaylord.renee
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2021 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to, aby rower górski miał dobre opony i przerzutki. Moim zdaniem ważne jest to, aby opony były wykonane z materiałów bardzo dobrej jakości. Moja firma zajmuje się produkcją opon do rowerów i używamy zawsze różnych materiałów, takich jak latex, elementy kolorowe, krzemionka oraz siarka. Siarka jest bardzo ważnym elementem w oponach, zawsze zaopatrzamy się w kopalni siarki https://grupapbi.eu/siarka i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 719

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla odmiany... - czy ktoś z was jest może posiadaczem roweru elektrycznego? Pytam, bo ostatnio takie rowery stały się bardzo popularne i cieszą się swoim zainteresowaniem. Ja ostatnio nawet tutaj https://sklepzrowerami.pl/322-Rowery-elektryczne znalazłam całkiem fajne modele tego sprzętu i zastanawiam się czy, aby faktycznie warto kupić taki rower.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 466

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze takie rzeczy kupuję w tym sklepie https://skiteam.pl/1087-opony . Jestem z ostatnich zakupów zadowolony. Odpowiednie opony i jest ich sporo do wyboru, zależnie od tego jak i gdzie użytkuje się rower. Ja już się przekonałem że ma to ogromne znaczenie i staram się dopasowywać opony do potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
earl.klocko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Zgadzam się w 100%. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 2009

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzałem sklepy z akcesoriami rowerowymi które polecacie i bardzo dobrze, bo udało się znaleźć osłony rowerowe i nie tylko czyli teraz pozostaje mi czekać na kuriera i mogę zabrać się za serwisowanie roweru oraz przygotowywanie go do kolejnego sezonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JoAśka72
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2021
Posty: 40

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 3:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja CI polecam sklep https://moto-pelikan.pl/, idź tam i pogadaj z obsługą, najlepiej Ci doradzą, jaki model roweru będzie dla Ciebie najlepszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1649

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie roweru, to powiem wam, że zepsuło mi się zapięcie i stwierdziłam, że muszę kupić nowe. Z tego co widziałam, to bardzo porządne zapięcia rowerowe można znaleźć na stronie sklepu stsklep.pl więc na pewno w wolnej chwili złożę tam zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antonio.mayert
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu polubiłem jazdę na rowerze, dlatego też chciałbym się zaopatrzyć we wszystkie niezbędne akcesoria, które są przydatne przy takim hobby. Najbardziej zależy mi na wygodnych butach, więc byłbym wdzięczny gdybyście mi jakieś polecili.
_________________
buty na rower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panpanda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek ustal jaki budżet możesz wydać na taki rower i w jak zaawansowanym terenie chcesz jeździć. Czy chcesz się ścigać w zawodach cross country, czy jeździć po singletrackach czy preferujesz wycieczki po górach, a może potrzebny jest Ci zwykły rower z szerokimi oponami i amortyzatorem, którym pojedziesz na krótką wycieczkę po okolicy.

Bo pytanie, które zadałaś jest trochę zbyt ogólne.

Jeżeli szukasz gotowych podpowiedzi jaki rower kupić, to tu znajdziesz aktualizowaną co roku listę polecanych rowerów w różnych przedziałach cenowych: https://roweroweporady.pl/jaki-rower-kupic/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robertos
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 57

PostWysłany: Sob Paź 30, 2021 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla żony oglądałem ten model https://moto-pelikan.pl/rowery/rower-mtb-26-pelikan/ z aluminiową ramą, jest dość lekki, model bardziej sportowy, ale żonka ma do jazdy po mieście taką klasyczną damkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy