FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
salon coco-time we wrocławiu, znacie ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 9:00 pm    Temat postu: salon coco-time we wrocławiu, znacie ? Odpowiedz z cytatem

witajcie Smile czy są tu osoby z Wrocławia, które miały juz okazję odwiedzić salon COCO-TIME ? Pytam przede wszystkim pod kątem zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało Smile Chętnie poznam Wasze opinie na ich temat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja żona chodzi do tego salonu na paznokcie i masaże. Ja sam korzystałem kiedyś z masazu i polecam. pełen profesjonalizm, fajna atmosfera i dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ja chodzę do tego salonu od kilku dobrych lat. generalnie polecam, super miejsce Smile jak masz jakieś konkretne pytania to dawaj znać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi Smile planuję wybrać się tam na zabieg pielęgnacyjny na twarz i ciało i może zaproponują mi jakąś skuteczną metodę na pozbycie się przebarwień na twarzy ;/ czytałam o nich sporo pozytywnych opinii i w zasadzie tylko to potwierdziliście Smile postaram się zadzwonić tam dziś po pracy i umówić się na konsultację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak tam ikonka1 udało się umówić na konsultacje ? Jesli chodzi o b=przebarwienia to nie bój nic, mają swoje sposoby na takie problemy i na pewno Ci pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki dzięki za pamięć Smile tak jestem już po pierwszej wizycie w tym salonie. Zrobili na mnie bardzo pozytywne pierwsze wrażenie i zaproponowali mi zabieg z użyciem kwasów terapeutycznych. Nie mogę się już doczekać efektów, na pewno dam znac po jak wrażenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super ikonka1 dawaj znać koniecznie Smile mi coraz częściej chodzi po głowie poddanie się zabiegom medycyny estetycznej z wykorzystaniem lasera CO2 Smile rozmawiałam jakiś czas temu z koleżanką, która ma to już za sobą i jest bardzo zadowolona z efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy