FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
schody w domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 6:10 am    Temat postu: schody w domu Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad montażem balustrady przy schodach prowadzących do mojego domu. Mam już starszych rodziców, którym sprawia trudność wejście po schodach, a balustrada by im to ułatwiła. W ofercie sklepu dostępne są takie https://www.obi.pl/schody-i-balustrady/porecze-i-balustrady/c/962. Nie wiem tylko, która najlepiej sprawdzi się na zewnątrz domu. Jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama balustrada nie pomoże w pokonaniu schodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 182

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 12:03 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji balustrady to bardzo dobre rozwiązanie.
Ja u sobie w domu postawiłam na takie ze stali nierdzewnej. Jakbyś się zdecydował to przydatny też będzie do nich klej do stali nierdzewnej na gigastal.pl . Ja zamawiałam wszystko u jednego producenta i jestem mega zadowolona z efektu kocowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trundalis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewniane schody to dobra opcja teraz takie nowe designy są bez balustrady i wygląda to świetnie a mój znajomy jeszcze sobie zrobił taką opcje ze można sobie ledy zamontować pod schody to masz jak nadepniesz to mocniej się podświetla a tak świeci tak ciemnym światłem. Fajnie to wygląda mega.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trundalis napisał:
Drewniane schody to dobra opcja teraz takie nowe designy są bez balustrady i wygląda to świetnie a mój znajomy jeszcze sobie zrobił taką opcje ze można sobie ledy zamontować pod schody to masz jak nadepniesz to mocniej się podświetla a tak świeci tak ciemnym światłem. Fajnie to wygląda mega.


Super opcja! wlasnie wyobrazilam sobie to w polaczeniu ze schodami moich rodzicow. Maja drewniane schody i szklane balustrady. Zamawialismy profile do szkła na gigastal.pl i wlasnie rozmyslalam ostatnio jak moznaby nadac tym schodom troche charakteru. dzieki za pomysl!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o oświetleniu schodów światłem led? Ostatnio bardzo często spotykam się z takim rozwiązaniem. Myślę, że to dość ciekawa sprawa - jeśli się zainteresujecie to korzystną ofertę znajdziecie tu: http://ledmc.pl/index.php/oferta/oswietlenie-schodowe-led/niko-detail.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diament6
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zostaw to specjalistom? To jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy.
_________________
Mnóstwo rzeczy nie ma większego znaczenia, nie przeszkadza to jednak ludziom długo się nad nimi zastanawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Wto Sie 15, 2017 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich rozwiązań jeśli chodzi o schody jest wiele. Mnie osobiście bardzo podobają się schody drewniane, samonośne i takie się zdecyduje w nowym domu. Jeśli chodzi o konkretny sklep to ja ze swojej strony polecam producenta podłóg i schodów drewnianych Baront http://baront.com/oferta/schody-drewniane/. Najwyższa jakość produktów, niewygórowane ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałeś może o zrobieniu schodów z lastryko? Takie stopnie są bardzo wytrzymałe i długowieczne. Sprawdź sobie http://zagorski-terrazzo.pl/produkty/okladziny-schodowe.html. Myślę, że naprawdę warto, mój kuzyn zamówił takie i wyglądają bardzo ładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko drewniane, takie najładniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze są schody drewniane, u nas właśnie takie są i jesteśmy z decyzji bardzo zadowoleni. Schody są piękne, porządnie wykonane, solidne. Te schody drewniane na zamówienie wykonał nam Tartak Tomax z województwa lubelskiego. W 100 % mogę wam doradzić tę firmę, bardzo fajnie się u nas spisali, to prawdziwi profesjonaliści no i pod względem cenowym jest u nich w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vadeweria
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas są świetne nowoczesne schody łączące stalową konstrukcję i drewniane stopnie, wyglądają doskonale, są solidne, wykonane jak należy a wykonała nam je firma BG Ślusarstwo ze Świętochłowic https://www.bgslusarnia.pl/oferta/schody-balustrady Firma to doskonali specjaliści w tym temacie, u nich możecie liczyć na pełen profesjonalizm, terminowość i przyjazne stawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 4:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

walentin napisał:
tylko drewniane, takie najładniejsze


Drewniane na zewnątrz trochę słabo, zwłaszcza jak będzie na nie padać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewno na schody można zakupić tutaj https://skladydrzewne.pl/oferta/tarcica-egzotyczna/orzech-amerykanski/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Uważam, że zawsze należy stawić na jakość oraz praktyczne rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatuszekr
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 20 Mar 2021
Posty: 56

PostWysłany: Sob Lut 05, 2022 1:37 pm    Temat postu: schody w domu Odpowiedz z cytatem

Dla mnie schody muszą być przede wszystkim bezpieczne i łatwe w utrzymaniu. Sama skusiłam się na schody drewniane, bo te granitowe na przykład jakoś do mnie nie przemawiają. Drewno to klasa sama w sobie i pięknie się prezentuje. Firma, która je wykonywała to https://www.centrum-schodow.com.pl/. To dzięki ich doradztwu udało mi się trochę pokombinować, bo dołożyłam do nich elementy metalowe, co bardzo fajnie się prezentuje. Koleżanka była ostatnio u mnie i stwierdziła, że zamawia takie same hihi, więc chyba się podobają Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy