FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Segregacja śmieci w domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 4:36 pm    Temat postu: Segregacja śmieci w domu Odpowiedz z cytatem

Witajcie ! Mam do Was pytanko , czy segregujecie śmieci w domu ? Kupujecie sami pojemniki czy korzystacie z usług firm ? Wypatrzyłam takie fajne pojemniki na śmieci https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Kosz-Tubowy-do-Segregacji-Odpadow/148 , jak myślicie warto takie zakupić ? Są ekologiczne i bardzo funkcjonalne . Idealnie pasują w kuchni by je schować w szafce, jak uważacie ? Bo mnie bardzo przypadły do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
playskin1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 82

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie segreguję, ale w sumie nawet nie wiem czemu, pewnie z wygody, mieszkam w bloku i mało kto to niestety robi
https://www.knall.com.pl/b10,Przyjemny-chlod-w-letnie-dni-czyli-dlaczego-warto-miec-markize-tarasowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas śmieci są segregowane, przy czym w razie gdybym planowała jakiś remont, na pewno dodatkowo skorzystać z wywozu odpadów budowlanych, wraz z podstawieniem kontenera, dostępny w ofercie http://www.avio-star.pl/ . Avio-Star jest firmą działającą na naszym rynku już od wielu lat, przy czym możemy im zlecić także różnego typu zlecenia związane z transportem, czy np. robotami ziemnymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1462

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w swoim domu również segreguję śmieci i uważam, że jest to potrzebne, aby dbać o nasze środowisko. Jednak ostatnio zastanawiałam się co zrobić ze starym, zużytym sprzętem elektronicznym i trafiłam na artykuł http://ekokompan.pl/zrobic-ze-starymi-urzadzeniami-elektronicznymi/ - myślę, że zainteresuje was równie mocno jak mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anostku
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkam w bloku, więc moje kosze musza byc duuuużo mniejsze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się też rozejrzeć za odpowiednią firmą, która będzie wywoziła nasze odpady za nieduże pieniądze. Jeżeli mieszkacie w województwie zachodniopomorskim to skontaktujcie się z www.jumar.info.pl Oni mają niezłe ceny i zawsze odbierają odpady o ustalonych godiznach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manganor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Nowa Sól

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My segregujemy. U nas w mieście coraz bardziej rozdrabniają się na typy odpadów i pod blokiem jest aż 6 rodzajów śmietników. Ogólnie jestem bardzo proekologiczny więc w domu zarządziłem, że segregujemy. Mamy takie 2 kosze podzielone na parę przegródek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2023 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmieci naprawdę trzeba segregować! Niestety, ale często jest tak, że ktoś segreguje śmieci, sąsiad tego nie robi, a w przypadku kontroli i wykrycia nieprawidłowości, płacą wszyscy! Na szczęście jest na to sposób - wystarczy, że spółdzielnie zdecydują się na zakup dyspenserów wydających oznakowane worki na śmieci od Ecosorting, a każdy lokal będzie odpowiadać za swoje odpady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
komaka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Paź 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 02, 2023 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałabym segregować ale niestety nie mam miejsca na cztery czy więcej pojemniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy