FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Serwis Apple Wrocław

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asystent
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 265
Skąd: Malbork

PostWysłany: Wto Mar 02, 2021 8:57 pm    Temat postu: Serwis Apple Wrocław Odpowiedz z cytatem

Hej! Znacie jakiś sprawdzony i przede wszystkim profesjonalny serwis Apple we Wrocławiu? Szukam konkretnej propozycji, więc jeśli macie jakieś propozycje to koniecznie dajcie znać. Dzisiaj rano trafiłem na tą firmę https://iclinica.pl/serwis-apple-wroclaw/ . Może warto się na nią zdecydować? Słyszeliście o niej? Czekam na wasze odpowiedzi.
_________________
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Sie 23, 2022 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mamy tutaj fanów marki Apple, a szczególnie iPhona i chcielibyście się dowiedzieć więcej na temat tego jakie funkcje posiada o których nie mieliście do tej pory pojęcia to możecie zerknąć tutaj - https://echo24.pl/5-rzeczy-w-iphonie-o-ktorych-nie-wiedziales/ Dlatego śmiało mogę polecić i co koniecznie dajcie mi znać, czy o wszystkich nie słyszeliście, a może jednak były dla Was znane. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Wto Sie 23, 2022 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nigdy nie byłem zwolennikiem tej marki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy